מעבדת מחשבים ברמת גןמעבדת מחשבים ברמת גן

מעבדת מחשבים ברמת גן - רשת אינטרנט אלחוטית ביתית

קנינו את הציוד הנדרש להקמת רשת ביתית, עד הגלישה ישנה בירוקרטיה טכנולוגית ואיך נתגבר עליה ללא טכנאי מחשבים.

כך נחבר כל המחשבים בדירה לאינטרנט בלי להסתבך עם חוטים, במידה ועדיין אין לנו רשת אינטרנט בבית, לא נתפתה לשירותים של חברות אינטרנט למיניהם, מומלץ בהרבה לרכוש את הציוד ולבנות בקלות את הרשת בעצמנו.

המחיר הסופי יהיה תמיד נמוך יותר, אפשר כך לבחור את הרכיבים כרצוננו ולהבטיח שנקבל ראוטר (נתב) איכותי יותר שיתאים בדיוק לצרכים שלנו.
במאמר זה נעבור על מה שצריך על מנת להקים רשת אינטרנט יציבה ובטוחה מרכישת המכשירים עד למצב שבו נתחבר עם המחשב הנייד במרפסת.

טכנאי מחשבים רמת גן
הציוד העיקרי כדי להתחבר לאינטרנט ברשת, זה מודם, כרטיס רשת במחשב, לרוב יש את המרכיבים הראשונים והנותר זה לקנות את המכשיר שאחראי על פיזור גלי האינטרנט (בקרינה) באוויר דירתנו שזה הראוטר (נתב) ובתמונה הבאה נראה דגם אחד מתוך המון הקיימים כיום בשוק ואפשרי לבנות רשת ביתית אך רק עם מודם שבאמתחתו חיבור רשת.
טכנאי מחשבים רמת גן חלק ב'

מעבדת מחשבים ברמת גן - גיבוי חומר מהדיסק הקשיח

שחזור נתונים מדיסק קשיח פגום
עם התקדמות הטכנולוגיה בזמן האחרון אנחנו מייצרים הרבה מידע דיגיטלי נרחב. אם אנחנו עובדים בתחומים הדורשים כתיבת תכנים אנחנו מיצרים יותר אינפורמציה דיגיטלית מאשר שאר האנשים ואם אנחנו עובדים מהבית ככתבים אנחנו בכלל יוצרים מסה גדולה של מידע.
כעת הדילמה היא כיצד מנהלים את כמות החומר הזה? כיצד לשמר אותו? איזו אופציות גיבוי מתאימה לנו? כיצד מאתרים בכל המידע הנרחב שמצטבר לנו, מידע מסוים שאספנו בזמן מסוים, בדרך מהירות ויעילה.
תיקון מחשבים ברמת גן

מטרת המאמר היא לסייע לכם להבין כיצד ניתן לאסוף הרבה אינפורמציה,כיצד לגבות את המחשב בדרך קלה, וכיצד אפשר לפקח על המידע בשביל לאתר במהירות וקלות את מבוקשנו בעוד שנה ואף יותר.

התשובה לכך במילה אחת היא ארגון שוטף ועזרים מתאימים. כאשר עובדים מאורגן ושומרים על סדר כל זה נהיה קליל ופשוט.
ובמיוחד כשצריכים גיבוי למחשב הסוד הוא שליטה בלעדית שלכם על מקומות המידע ושום מנהל אחר מלבדכם.
טכנאי מחשבים רמת גן לבתים ומשרדים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242