• טכנאי מחשבים ניידים

  תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • מעבדת מחשבים

  תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • ניקוי וירוסים

  טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

טכנאי מחשבים גבעתיים

מחשבים מניעים את העולם וגם בבית שלנו נידמה כי אי אפשר להתקיים ללא המחשב שהפך מזמן ממוצר מותרות למוצר לשימוש יומיומי אם לכתיבת מכתבים והדפסה שלהם, לחיפוש באינטרנט או למשחקים וכדומה.
תיקון מחשבים ניידים
על כן בעת תקלה במחשב אנו זקוקים מיידית לשירותי טכנאי מחשבים. המחשב הינו מוצר אשר עובר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, עם התפתחות כל מכשירי המובייל השונים ובראשם הטאבלטים והמחשבים הניידים כמובן אבל עדיין כמעט בכל בית בישראל.

שלא לדבר על ערים דוגמת גבעתיים, ישנו מחשב ולכך ניתן להוסיף את כל בתי העסק בהם יש מחשבים בטח אלו של גבעתיים פיתוח הכוללים עשרות חברות היי טק ומיזמי סטארט אפ מרובי מחשבים.
בשל כל אלו הצורך של טכנאי מחשבים בגבעתיים וגבעתיים פיתוח גבוהה ביותר ועל בסיס יומיומי.

מחשבים דורשים לעתים שידרוגים עכב גרפיקה מתקדמת של משחקים חדשים או תוכנות חדשות הדורשות הרבה יותר כח מהזיכרונות או כרטיסי המסך והאודיו ולעתים פשוט המחשב ניפגע מוירוס כלשהו ואינו פועל כלל או פועל לאט מאוד מה שהורס את חווית השימוש בו.

לכל אלו נוספים בעיות גלישה באינטרנט הן מבחינת מהירות והן מבחינת אבטחה והכל דורש ידיים מקצועיות לטיפול מהיר ויעיל.
מחשב איטי
מהם הבעיות עבורם יש צורך בטכנאי מחשבים ?
יש לא מעט בעיות העשויות להיות קשורות לתיפקוד המחשב הביתי או העיסקי להם נותנים מענה טכנאי מחשבים בגבעתיים והסביבה.

בין השאר מדובר בבעיות של:

 • ניקוי וירוסים וסוסים טרוייאנים
 • פתרונות של גיבוי ואבטחת מידע
 • תוספות לשיפור ביצועי המחשב
 • התקנה של תוכנות ו\או דרייברים
 • הגדרת רשת אלחוטית
 • פתרון של בעיות גלישה
 • שידרוג המחשב לחזק ומהיר יותר
 • תיקון רכיבים פגומים או שבורים
 • התקנה של רשת מחשבים ביתית\עיסקית

ניקוי כונן C
כיצד בוחרים טכנאי מחשבים ?
כאשר אתם מחפשים טכנאי למחשב שלכם, אתם קודם כל בודקים אודות "טכנאי מחשבים גבעתיים" במנוע החיפוש שלכם או ברשת החברתית בה אתם משתמשים.

מבין התוצאות נהוג להיכנס ל 3-4 תוצאות שניראות הכי רלוונטיות עבורכם ויש לבדוק שם אודות מעבדת השירות המוצעת או הטכנאי המספק שירותי תיקון ושידרוג למחשבים.

במידה וזהו טכנאי מוסמך, בעל ניסיון ואולי אף עם טבלת מחירים שניראה כי יתאים לטיפול במחשב שלכם, כדאי לחייג ולברר אודות טיפול אפשרי בבעיה שניתקלתם בה או הצורך שלכם שבגללו פניתם לטכנאי.

כמובן שאם אתם מכירים כבר טכנאי מחשבים שכזה ואין לכם צורך בהקלדת חיפוש אחר "טכנאי מחשבים גבעתיים" וסריקת האינטרנט, כדאי בהחלט להיעזר בחברים המכירים כבר טכנאים שכאלו שפתרו עבורם בעיות דומות.
מאוורר מחשב
גם כאן כדאי מאוד לדבר ישירות עם הטכנאי מבעוד מועד ולבדוק את הידע שלו ופתרונות אפשריים למחשב שלכם כולל האפשרות שיגיע לבצע את הטיפול בביתכם או לגבי משך הזמן בו המחשב יהיה במעבדה שלו במידה ואינו מעניק טיפול עד הבית.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242