מה זה תיקון מחשב נייד

מה זה תיקון מחשבים ניידים

טכנאי לתיקון מחשבים הוא אדם שמתקין, מנתח, מתקן ושומר על סוגים רבים ושונים של ציוד מחשבים, או שהוא מתמחה בעבודה ברשתות או שרתים.
טכנאי רשתות

הטכנולוגיה מתפתחת ללא הרף, ולכן הטכנאי צריך להיות מעודכן תדיר בחידושים האחרונים, על מנת שיהיה מסוגל לנתח ולפתור בעיות בכל עבודה ספציפית.
התמחות בתיקון חומרה כוללת בדרך כלל עבודה על מחשבים נייחים, מחשבים ניידים.

בדרך כלל, יש לטכנאי את המומחיות בציוד ההיקפי למחשב כגון מקלדות, מסכים, סורקים, מדפסות וכוננים קשיחים, ידע של חומרת רשת נפוץ כולל מומחיות באבחון ותיקון סיבים אופטיים, מתגים ונתבים.
בעיות חומרה שמתרחשות בתדירות גבוהה, נפתרות באמצעות החלפת רכיבים ולא תיקונם, היות ופתרון זה הוא לעיתים מהיר וחסכוני יותר.

מה עושה טכנאי תיקון מחשבים?

איש מקצוע זה בודק את חומרת ותוכנת המחשב ומאתר תקלות. לאחר מכן הוא מבצע את הצעדים הדרושים על מנת לאבחן ולהבטיח את חזרת המערכות למצב שמיש.
בנוסף, הוא בונה ומרכיב מחשבים אישיים, ורשאי להקים רשתות תקשורת מקומיות של מחשבים, והתקנים אחרים קשורים.
תיקון מחשבים ניידים
טכנאי מחשבים מתמודד בעיקר עם רכיבי החומרה של מערכות המחשב. למרות שהוא מתמודד גם עם התוכנה, הוא עשוי להיקרא לשם תיקון או החלפת כוננים, זיכרון וכרטיסים במערכות המחשב.
הוא עשוי להידרש לבנות מערכת מרכיבים ולטעון את תכנת מערכת ההפעלה על הדיסק הקשיח.

הוא מאתר ומתקין את התכניות הדרושות, המאפשרות לתכנת מערכת ההפעלה, כגון ווינדוס, לעבוד עם החומרה.
תיקון מחשבים עוסק בעבודה עם תוכנת מחשבים, כולל טיפול בתכנת מערכת ההפעלה.

מחשבים עשויים לקבל וירוסים או זיהומי תכנות זדוניות אחרות, והטכנאי עשוי להיקרא על מנת להסיר את התכניות הפוגעות.
אם תכנת מערכת ההפעלה אינה פועלת ואינה ניתנת לתיקון, ניתן בדרך כלל לגבות את נתוני המשתמשים, אם אפשר, ולפרמט את הדיסק הקשיח עם עותק חדש של מערכת ההפעלה.
ניקוי כונן
אבחון ותיקון תקלות תכנה הוא בדרך כלל קשה יותר, שכן מרכיבים רבים מעורבים ביישומי תכנה.
למרות שהבעיה עשויה להיות מוצגת כבעיה בתכנה, לעיתים קרובות היא נובעת כתוצאה מבעיות עם השרת, מערכת ההפעלה או מכשול כגון וירוס או תולעת שפלשה למערכת.

לעיתים התאמות פשוטות להעדפות והגדרות פותרות בעיות מסוג זה, אך לעיתים קרובות יש להסיר את ההתקנה, ולהתקין מחדש את התוכנה על מנת לזהות את האזור הבעייתי.
ככל שמערכות מחשבים הופכות להיות מתוחכמות יותר וקיימות יותר אפשרויות הורדות חינם ברשת, רוב המשתמשים בדרך כלל אינם מודעים למקור ההורדות הגורמות לבעיות במחשבים שלהם, מה שמקשה אפילו יותר על זיהוי הבעיות, בידודן ותיקון הנזק שנגרם למחשב כתוצאה מהורדת חומרה חדשה.

כך גוברים יותר הסיכויים לבעיות במחשבים.
הצלחת תיקון מחשבים כרוכה בדרך כלל ביכולות מכאניות ואנליטיות טובות, מיומנות בפרשנות תיאורי לקוח אודות בעיות, שכן רוב משתמשי המחשב אינם מכירים את המונחים הטכניים המקצועיים.

סבלנות היא נכס למקצוע זה היות ומספר בעיות, במיוחד בעיות הקשורות לתכנה, ניתן לפתור רק באמצעות תהליך של אלימינציה
וירוס בתיקייה

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242