מחשב נייד מתחמם

This text will be replaced

מתי ניקו לכם את המאוורר של המחשב לאחרונה? באופן בלתי נמנע, לאורך זמן, מאוורר המחשב מתאבק ומתמלא בלכלוך שפוגע בפעילותו, מוביל להתחממות יתר של המחשב ומקצר את תוחלת החיים שלו.

נקיון מאוורר

מערכת הקירור והמאוורר בפרט שומרים על המחשב וכשהפעילות של אלה נפגעת המחשב חשוף יותר, איטי יותר ונמצא תחת סכנה. כשהמחשב מתחמם יתר על המידה הוא מאט את קצב הפעילות שלו בכדי להקטין את כמות החום שמפיקים רכיביו השונים והוא אף כבה בעת הצורך.

אם פעילות המחשב אינה סדירה, הוא פועל בצורה איטית מדי, כבה תדירות ומתחמם סביר להניח שמה שאתם זקוקים לו הוא ניקוי מאוורר במחשב נייד.
הדרך הטובה ביותר לאבחן את הבעיה המדוייקת של המחשב היא להפקיד אותו אצל טכנאי מחשבים מוסמך. את הסימנים לחוסר תקינות ניתן לזהות בקלות, אך במקרים רבים אותם סימנים יכולים להעיד על בעיות שונות ואת האבחנה הזו יוכל לעשות רק מומחה.
בתמונה: נקיון מחשב נייד הרבה יותר נגיש משמע טיפול הרבה יותר זול ממחשב נייד

החלפת מאוורר במחשב

תיקון מחשבים ניידים כולל טיפול בכל סוגי התקלות, ביניהן ניקוי המאוורר. לפני שמתחילים בפעולת הניקיון חשוב לוודא ששם אכן מצויה הבעיה. הטכנאי יוריד בנוכחותכם תוכנה לבדיקת טמפרטורה המראה את מעלות צלזיוס במעבד ובכרטיס המסך, בדיסק הקשיח ובחלל כל המחשב.

במידה ורמת החום עולה על 50 מעלות, חשוב מאד להתחיל בפעולת הניקיון באופן מיידי. אחרת, נותנים למחשב להתאמץ.
מפעילים וידאו באיכות HD ומתחילים לעקוב אחר הטמפרטורות שוב. אם הטמפ' נותרות על פחות מחמישים מעלות הבעיה מצויה במקום אחר. אחרת, יש לנקות.
במסגרת הבדיקה, שבמקרים רבים לא תעלה לכם כלל, ימצא המקור ובהתאם לו יותאם תיקון מחשב נייד ספציפי. המקור לבעיות המאוורר טמון בפלומות אבק בדרך כלל.

מאוורר המחשב הוא מאוורר יניקה ודחיסה (כמו אוטו) הוא גם יונק לעצמו אבק ושיערות, אלה מצטברים ומקשים על פעולתו. ניקוי מאוורר במחשב נייד היא פעולה שלוקחת זמן, מה שאומר שצריך להערך לכך שפרק הזמן לטיפול במחשב יעמוד על כ- שלוש שעות.

הוא מצריך פירוק של המחשב כולו, ובשונה ממחשב נייח ששם הפעולה לכאורה פשוטה יותר, כאן מדובר על פרוצדורה מורכבת הרבה יותר.
תיקון מחשב נייד
לאחר הפירוק הטכנאי צריך להגיע למאוורר שמחובר לפלטות קירור מנחושת, אלה מחוברות למעבד ולכרטיס מסך, החלקים הכי חשובים במחשב. אם הם מתקלקלים לא ניתן לתקן את המחשב.
המאוורר שומר עליהם, ועל כן פעולתו חשובה כל כך. משחת קירור היא חלק ממערכת הקירור של המחשב וגם היא חיונית לפעולתו. זאת מתייבשת אחת לשנתיים בממוצע ויש צורך לחדש אותה.
טכנאי מחשבים תל אביב
בעת ניקוי המאוורר מנקים את שאריות המשחה הישנה ומורחים חדשה. את המאוורר משמנים בשמן מכונות ואת צלעות הקירור משפייפים עם נייר זכוכית. פירמוט מחשב מומלץ לאחר הרכבת המחשב חזרה.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242