ההבדל בין מטען אוניברסלי למטען מקורי

מטען למחשב נייד מספק את החשמל לסוללה ובכך מאפשר שימוש בה, הטענה, וגם יכולת להשתמש במחשב נייד גם כאשר הסוללה מפורקת וזאת על מנת לשמור על חיי הסוללה ועל כך נדבר במאמר אחר.

למטען של המחשב יש בלאי טבעי ואחת לכמה שנים, בסבירות גבוהה, הוא יתקלקל. כשיש תקלה במחשב נייד, לאדם שאינו בקיא בתחום יהיה קשה לאבחן את מקורה, יחד עם זאת ישנם סממנים שיוכלו לסייע לכם להעריך את מקור הבעיה ולהערך לקראת מה שמצפה לו.

 

גם לתקלה בסוללת המחשב ישנם סממנים מקדימים, כך שאם תוכלו לזהות שמדובר במטען בלבד סף הלחץ יוכל לרדת ואיתו גם המשמעויות של תיקון מחשב נייד. אם אתם חדי הבחנה תוכלו לשמוע קול צפצוף קל שיצא מכיוון המטען במשך כמה רגעים ולאחר מכן המחשב יכבה לבד (ברגע שהסוללה תתרוקן).

מנורת הטעינה שעל המחשב תכבה גם היא. שימו לב שבמידה והמטען שלכם התקלקל והסוללה התרוקנה לא תוכלו להדליק את המחשב כלל. למעשה אחת התקלות הכי פשוטות הן תקלות של מטען המחשב הנייד זאת משום שמדובר על מוצר שאינו יקר יחסית, אין צורך להמתין לתיקון וכל שצריך הוא פשוט להחליף מטען.
טכנאי מחשבים תל אביב אף יגיע אליכם לבית או למשרד ויחליף לכם אותו במקום מבלי שתצטרכו לבזבז זמן או אנרגיות מיותרות.

 

רכישת מטען למחשב נייד: במידה ואכן כבה המחשב ואתם חושדים שהמטען הוא הגורם לבעיה מומלץ בכל מקרה להזמין טכנאי מחשבים תל אביב שיבחן את המחשב ויקבע באופן סופי שזו אכן התקלה.
במקרה כזה לא יהיה צורך בתיקון מחשב נייד אלא רק החלפה של המטען כאמור, אותו תוכלו לקבל מהטכנאי במקום והכי חשוב שיהיה מטען מקורי זאת אומרת אם המחשב שלכם הוא מתוצרת DELL אז חשוב שהמשטען גם יהיה של DELL.

לרושתכם עומדות כמה אפשרויות לבחירה בכל אשר נוגע למטען והטכנאי יציג אותן בפניכם. האפשרות הראשונה וההגיונית ביותר תהיה רכישה של מטען מקורי שמיוצר על ידי יצרנית המחשב והוא מתאים לדגם הספציפי שלכם. האפשרות השניה היא מטען אוניברסלי. המטען מגיע עם ראש מתחלף ובאופן כזה ניתן להתאימו לכל סוגי המחשבים.

למעשה, אם יש ברשותכם יותר ממחשב נייד אחד בבית, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על דגמים שונים מומלץ לבחור במטען אונברסלי שיוכל לשרת אתכם בכל המחשבים.
כמובן שכאשר מדובר על משרד מומלץ בחום להחזיק אחד בכל משרד.
טכנאי מחשבים יוודא שהמתחים השונים של המטען אכן מתאימים למחשב שלכם. מטען השייך לעודפים היא אפשרות נוספת לרכוש מטען במחיר מוזל. מאחר ומדובר על מוצר באמת לא יקר שיעלה לכם כשלוש מאות שקלים בסך הכל וישרת אתכם כמה שנים טובות כדאי להמנע מעודפים שעלולים להיות בעלי פגם.
זה לדוגמא מטען מקורי

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242