בדיקת טמפרטורות המחשב

טמפרטורת המחשב היא אנדיקציה חשובה מאד לטיב פעילותו. טמפרטורה גבוהה תצביע בהכרח על בעיה במחשב וחום גבוה מדי של המחשב לאורך זמן עלול לגרום לנזק בלתי הפיך בו.
מאוורר שנסתמו לו פתחי האוורור
אם אתם רוצים להבטיח מחשב תקין שישמש אתכם לאורך זמן הקפידו לוודא שהטמפרטורה שלו נותרת נמוכה בכל עת. בעוד שאנחנו יכולים לחוש באופן עצמאי בהתחממותו של המחשב, ישנו סף של מעלות שברגע שהטמפרטורה של המחשב עולה עליו המחשב נכנס לסכנה.

 

כמובן שברגע שהמחשב מתחמם יותר מדי הוא פשוט נכבה באופן אוטומטי כי ככה כל מחשב מתוכנן, יש שם מדחום שהוא בעצם צ'יפ שמכבה את המחשב כדי לא לגרום לשריפת החלק אבל מצבים כאלה הם לא בריאים במיוחד למחשב שלנו והם פוגעים בתוחלת חייו.

טמפרטורת המחשב קשורה באופן ישיר לפעילות המאוורר שלו השומר על טמפרטורה תקינה ומאפשר למחשב לעבוד לאורך זמן.
פעילות חלקיו השונים של המחשב מייצרת חום. מאחר שהחום מסוכן למחשב קיים המאוורר שתפקידו לצנן ולהוריד את הטמפרטורות.
מאוורר של מחשב נייד
המאוורר מורכב ממשאבה דו כיוונית מה שמוביל להצטברות של פלומות אבק באיזוריו השונים הסותמות את פתחי האוורור ופוגעות בפעילות המאוורר.
פעילות איטית יותר של המאוורר אינה מצליחה להשאיר את הטמפרטורות באיזורים הנמוכים, וזה מוביל להתחממות המחשב. שןמעים את המאוורר עובד אבל הוא תקוע, מאוורר של מחשב אמור להסתובב 2500 סיבבים לדקה ואם זה פחות מכך תקבלו התחממות יתר.

ברוב המוחלט של המקרים התחממות יתר של המחשב נובעת כתוצאה מבעיות במאוורר ותוכנה שבודקת את הטמפרטורות תוכל להבהיר במדויק אם יש או אין בעיה במאוורר.
הטיפול בבעיית המאוורר במחשב נייד כולל פירוק המחשב וניקוי המאוורר מה שיאפשר גם הזדמנות להעניק למאוורר טיפול תחזוקה תקופתי.
מאוורר של מחשב נייח
מדובר על תיקון מחשבים ניידים די נפוץ שנדרש אחת לשנתיים, לכל הפחות, בכל מחשב. במה לבחור ואיך להשתמש? אם נראה כי יש איזו בעיה במחשב, בעיקר אם הוא מתחמם וכבה לעיתים קרובות כדאי להרים טלפון אל טכנאי מחשבים בתל אביב שיגיע ויבדוק את המחשב.

הבדיקה תתבצע בחינם ואתם תוכלו להבטיח שהמחשב שלכם עובר את הבדיקה המקצועית והיסודית ביותר. הטכנאי יוריד תוכנה מולכם ויבחן את רמות החום שאליהן מגיע המחשב באמצעותה. במידה והחום עולה על 50 מעלות, הרי שישנה בעיה במאוורר המחשב והוא חייב ניקוי מיידי. במידה והחום אינו עולה על רמה זו מבצעים סדרה של בדיקות נוספות שבמסגרתן נותנים למחשב לעבוד קצת תחת מאמץ.
SPEEDFAN
בתמונה זו אפשר לראות ולהבין מה מתחמם המחשב ומה לא וכך נדע מה לנקות ומה לא.
ניגון של קבצי וידאו מאמצים את המחשב, אם בעת הפעלה של סרטונים חום המחשב עולה מעל 50 מעלות, אזי שגם במקרה זה חשוב מאד לבצע ניקיון באופן מיידי.
המובילה שבתוכנות בדיקת טמפרטורת המחשב היא SpeedFan. מדובר על תוכנה חינמית שאינה כבדה ויורדת מהר מאד. היא כמובן תוכל לשמש אתכם גם בעתיד, כך שלאחר תדרוך הפעלה קל על ידי טכנאי מחשבים מוסמך תוכלו לבדוק גם באופן עצמאי מעת לעת את טמפרטורות המחשב ותמנעו ממצבים שבהם הוא פועל שלא במיטבו.
מחשב הוא כמו אדם, שחם לו הוא יעבוד לאט

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242