תיקון מחשב נייד אחרי שנשפכו עליו נוזלים

מה עלול להתרחש כאשר נוזלים נשפכים על המחשב הנייד? מה אפשר לעשות במקרה כזה, איך אפשר להפחית את היקף הנזק ומה אסור בשום אופן לעשות? הנה כל הפרטים על תיקון מחשב נייד שנשפכו עליו נוזלים.
תיקון מחשב נייד שנשפכו עליו נוזלים
לפעמים לא כדאי לתקן
מחשב נייד הוא פתרון מצוין לכל מי שאוהב להיות קרוב למחשב שלו ורוצה שתהיה לו האפשרות לקחת אותו איתו לכל מקום.
העובדה שהוא נייד גם נותנת למחשב ממדים קטנים, ולכן כיף ונוח יותר להשתמש בו מבלי שצריך עמדת מחשב מיוחדת.

כל היתרונות האלו של המחשב הנייד, הגודל והניידות שלו, יכולים גם להוות בעיה. הרבה משתמשים במחשבים ניידים נוטים לעשות ליד המחשב את כל הפעולות שהם רגילים לעשות, כולל עישון, שתייה, אכילה וכן הלאה.

בכל מה שקשור לנוזלים, כאן נמצאת הסכנה האמתית והיא יכולה להוביל לצורך לבצע פעולות תיקון מחשב נייד מורכבות ולא זולות בכלל.
רכישת מחשב נייד היא יקרה יותר לעומת רכישת מחשב נייח בעל מאפיינים זהים.
בתמורה למחיר הגבוה, אנחנו מקבלים נוחות שאין לה תחרות. אך כמו המחיר שלו, כך גם עלויות התיקון, ומשום כך, תיקון מחשב נייד הוא משהו שצריך להתבצע על ידי מיטב טכנאי המחשבים.
קפה נשפך על המקלדת

אך לא ניתן להשיג את ההגנה הטובה ביותר למחשב אם מקרבים אליו נוזלים בכל הזדמנות.
תיקון מחשב נייד לאחר שנשפכו עליו נוזלים יכול להיות עניין יקר מאוד ומורכב שדורש את המקצועיות והמיומנות של טכנאי מחשבים.

כל אחד אחר לא יכול לבצע את התיקון, אך כן אפשר לצמצם במידה משמעותית את הנזק שעלול להיווצר למחשב.
איך? לפני הכל, שתייה על יד המחשב או מזון נוזלי לידו זה דבר לא מומלץ, לכן יש להימנע מכך לחלוטין. אם בכל זאת קרה ונוזלים נשפכו על המחשב, כדאי לבצע את הפעולות הבאות:

1. במידה והמחשב דלוק, יש לכבות אותו מיד. כדי לכבות את המחשב כמה שיותר מהר ולמנוע תקלות, כדאי לעשות זאת על ידי לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה.

2. אחרי שמכבים את המחשב, יש להוציא ממנו את המטען, להפוך את המחשב כדי לתת לנוזלים לצאת החוצה ולפרק את הסוללה ממקומה.

3. בהקדם האפשרי, יש ללכת למעבדת מחשבים או לחלופין להזמין טכנאי מחשבים לבית. כדי שהטכנאי יוכל לתת את השירות המהיר והטוב ביותר, כדאי לציין בפניו שנשפכו נוזלים על המחשב.
פרוק והרכבה של מחשב נייד
הטכנאי יבדוק את המחשב בהתאם לתקלות שקשורות לנזק הנגרם בעקבות נוזלים שנשפכו. הטכנאי יצטרך לפתוח את המחשב ולייבש את הנוזלים.

חשוב לזכור: גם אם המחשב הנייד ממשיך לעבוד לאחר שנשפכו עליו נוזלים, לא כדאי להשאיר אותו דלוק וגם לא לוותר על בדיקה ותיקון, שכן גם אם לא נוצר קצר בתוך המחשב, עם הזמן יכולה להצטבר קורוזיה.

בנוסף, אחרי שנשפכו נוזלים על המחשב, מומלץ שלא לנסות להדליק אותו. פעולה זו יכולה גם היא ליצור קצר, ובעקבותיו תיקון מחשב נייד עלול להיות הרבה יותר מורכב והרבה יותר יקר.

תיקון לוח אם במחשב נייד

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242