תיקון מחשב נייד שנשפכו עליו נוזלים

לא מעט אנשים שותים ואוכלים בצמוד למחשב הנייד שלהם בגלל הנוחות שבדבר, ולא פעם קורה שנוזלים נשפכים על המחשב.
החלפת לוח אם
במצב כזה, תיקון מחשב נייד יכול לעלות הרבה מאוד כסף. הנה ה"עשה ואל תעשה" למקרה של נוזלים שנשפכים על המחשב ומידע אודות התיקון.

כל טכנאי מחשבים יוכל לומר לנו ששתיית נוזלים ליד המחשב היא לא מומלצת ויש להימנע ממנה בכל מחיר. ובכל זאת, הרבה מאוד אנשים שותים בצמוד למחשב שלהם, ולרוב זה קורה כשמדובר במחשב נייד מכיוון שזה נוח מאוד, וזו הסיבה שהרבה פעמים קורה שנוזלים נשפכים על המחשב.

במצב כזה, תיקון מחשב נייד יכול לעלות לא מעט כסף, תלוי בחומרת התקלה שנוצרה.
כלל ברזל בכל הקשור לשימוש במחשב נייד הוא להרחיק ממנו נוזלים מכל סוג שהוא. אומנם מפתה לשבת על יד המחשב הנייד עם כוס שתייה חמה או קרה כי כך אפשר בו זמנית לשתות וגם להשתמש במחשב, אך מדובר בסכנה למחשב שיכולה לעלות ביוקר.
קפה נשפך על המקלדת

מה קורה אם בכל זאת מחליטים לעשות את מה שאסור לעשות ונוזלים נשפכים על המחשב הנייד? המחיר עבור תיקון מחשב נייד במקרים כאלו מושפע בין השאר בפעולה שאנו נבחר לעשות באותו רגע, והדבר הכי טובה שאפשר לעשות הוא לכבות את המחשב מייד!

כל זמן שהמחשב דולק והנוזלים באים במגע עם רכיבים פנימיים, התקלה יכולה לעלות ביוקר. הדרך לכבות את המחשב באופן מיידי היא ללחוץ על כפתור ההפעלה למספר שניות.
אחרי שמכבים את המחשב יש להוציא את המטען, במידה והוא מחובר למחשב. יש להפוך את המחשב ולהוציא את הסוללה.

הפיכת המחשב תעזור למנוע מצב שבו הנוזלים נשארים על לוח האם וכך אפשר להפחית משמעותית את הנזק שנוצר.
אחרי כל זה, אסור לנסות להדליק את המחשב בשנית. במקום, יש לגשת על מעבדת מחשבים מקצועית, שם אפשר יהיה לבצע תיקון מחשב נייד ולהחזיר את המחשב למצב הקודם.
בדיקת מחשב בחינם
לפני שהטכנאי מתחיל לבדוק את המחשב, חשוב לציין בפניו שנשפכו על המחשב נוזלים כדי שיידע לא לחבר אותו לחשמל או להדליק אותו.
כשהטכנאי ידע מה עלה בגורל המחשב – אותם נוזלים שנשפכו עליו – הוא ידע איך לבדוק את המחשב מבלי ליצור נזק. הטכנאי יפתח את המחשב וינקה את הנוזלים וכאן עלות התיקון יכולה להיות יותר זולה ועדיין במידה ולא נפגע ציפ אלקטרוני בתיקון מחשב נייד.

ככל שתקדימו ללכת למעבדת מחשבים, כך תפחיתו את הסיכוי לקורוזיה, שגם היא סכנה למחשב, ופעולת הניקוי של פנים המחשב תהיה פשוטה הרבה יותר.
אם ניקוי המחשב לא הועיל למצב, הטכנאי יבדוק את האפשרות שהספק התקלקל. זה יהיה המקרה הטוב. במקרה הרע, הבעיה היא בלוח האם של המחשב, וכאן מדובר בעלויות של כמה מאות שקלים או יותר, תלוי בסוג לוח האם.

אם כן, בעיה נפוצה כמו נוזלים שנשפכו על המחשב הנייד אולי נראית כמו עניין פשוט, אבל היא מהווה סכנה למחשב. כדי למנוע נזק, יש להימנע מביצוע "בדיקות" עצמאיות; יש לכבות את המחשב ולא להדליק אותו לפני שיעבור תיקון במעבדה מקצועית.

ישנם המון מקרים שהלוח אם ניצל אבל המקלדת ספגה כמות נוזלים ולא מקלידה ואף מקצרת את הדלקת המחשב במקרה כזה צריך להחליף למקלדת חדשה שמחירה נע בין 350-450 שקלים
מטען מחשב נייד

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242