חשיבות הגיבוי לפני פירמוט מחשב

סצינות האימה של סרטי שנות התשעים שבהם מתקלקל המחשב וכל המידע שנמצא עליו הולך לאיבוד הן כבר לא מנת חלקינו למרבה המזל. היום אנחנו חכמים יותר ולמדנו מטעויות העבר.

אנחנו מכירים בחשיבות של גיבוי. אנחנו מבינים שחשוב לשמור את המידע שעל המחשב שלנו ומעת לעת מקפידים לבצע פעולות גיבוי שונות במטרה להבטיח את קיומו, יחד עם זאת אנשים רבים עדיין חוששים לבצע פירמוט מחשב בעיקר בגלל החשש לאבד מידע.

לעיתים קרובות פירמוט מחשב הוא הפתרון המיידי והנח ביותר לחדש את המחשב ולהבטיח המשך שימוש חלק ונח במחשב ולא כדאי להמנע מכך בעת הצורך.
למרבה המזל כיום קיימת יותר משיטה אחת אשר תבטיח שכל המידע שיש לכם על המחשב ישמר ויגובה. למעשה, ישנו מבחר עשיר כל כך של שיטות ופתרונות שונים לבצע גיבוי שיש מקום להקדיש מחשבה לטובת בחירת הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

 

טכנאי מחשבים בתל אביב יוכל לעשות סקירה מקצועית ולייעץ בדבר הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. בעת בחירה של הפתרונות יש לזכור כמה דברים:

  1. גיבוי המחשב היא פעולה שצריכה להתבצע לעיתים תדירות, בהתאם לכמות השימוש שלכם במחשב. אם אתם עובדים באופן יומיומי עליו גיבוי של אחת לשנה לא יעשה את העבודה ואתם עלולים לאבד המון מידע.
  2. הקפידו להתאים פתרון שיספק מענה הולם בהתאם לקצב העבודה שלכם. הפתרון צריך להיות נגיש ונח כך שאם אתם עובדים הרבה וצריכים גיבוי כל הזמן עדיף לחפש פתרונות שיבצעו גיבוי אוטומטי.
  3. התייחסו לקטגוריות המידע השונות שיש לגבות. קבצי וורד, תמונות, סרטונים וגם מידע נוסף כמו למשל ססמאות לאתרים שונים וכיוצא בזה. ישנם פורמטים שונים אשר מותאמים לסוגי מידע ספציפיים. בידקו אותם. בין מה שראוי להתייחס אליו אלה הם פתרונות לגיבוי קבצים חשובים, פתרונות גיבוי הגדרות היישומים, גיבוי דרייברים, גיבוי רשיונות לתוכנות, הגדרות דפדפן, דוא"ל ועוד.
  4. הגיבוי עצמו צריך להיות חיצוני בכדי להיות אפקטיבי. אנחנו שומרים את כל המידע שלנו על המחשב, אבל בכדי לוודא את הקיימות שלו חייבים לוודא גם גיבוי חיצוני על הארד דיסק חיצוני, באמצעות הרשת או בכל דרך אחרת.

אם אתם לא בטוחים שביצעתם גיבוי נכון שמתאים לכם תוכלו להעזר בשירותיו של טכנאי מחשבים בתל אביב שיבצע עבורכם את הגיבוי וכך גם את פירמוט המחשב.
כמובן שהגיבוי אינו חשוב רק בעת פירמוט המחשב, אלא קריטי לשגרת העבודה השוטפת. אין לדעת מתי המחשב יפתיע אותנו וכדאי שנהיה מוכנים לכל תרחיש שלא יקרה.
טכנאי המחשבים שלכם יוכל לספק לכם את כל הפתרונות הנדרשים, לבצע במקומכם את הגיבוי ולהתאים לכם את הפתרון האולטימטיבי לצרכים הפרטיים שלכם כך שכל מה שנמצא על המחשב שלכם יהיה מגובה בתדירות הנדרשת.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242