מחשב נייד מרעיש

המחשב הנייח או הנייד משמיע רעשים? מהן הסיבות? כאשר המחשב הנייד משמיע רעשים זו יכולה להיות בעיה פשוטה או נורת אזהרה לתקלה חמורה.
אם אתם לא חוששים לפתוח את המחשב ולהציץ בו, לפעמים תצליחו להתמודד לבד עם הבעיה, אם יש לכם שתי ידיים שמאליות, בתחום המחשבים, זה הזמן לפנות אל טכנאי מחשבים ולבקש עזרה מקצועית.

מאוורר של מחשב נייד

שש סיבות שעלולות לגרום למחשב להרעיש

  1. במחשב יש חלקים הנמצאים כל הזמן במצב של חיכוך, זו הסיבה שהמחשב תמיד משמיע סוג של רעש, גם כאשר הוא במצב תקין, אך כאשר הרעש מתגבר זה יכול לנבוע מחיכוך יתר.
  2. ציר מלא אבק, אבק רב שהצטבר על המאוורר ועוד אפשר לנקות לבד
  3. תקלה בדיסק עלולה להסתיים באובדן נתונים, ולכן חשוב מאוד לפנות אל טכנאי מחשבים בתל אביב, או בכל מקום, כדי לאתר את התקלה ולפתור אותה בהצלחה.
  4. הברגה שהתרופפה עלולה לגרום לרעש. כאשר חלקי הפח של המחשב סובלים מחופשיות יתר בגלל הברגה לא תקינה, הם משמיעים רעש.
  5. כאשר הכוננים לא מוברגים היטב למסילות שלהם, המחשב יגנח וירעיש.

מחשב מרעיש
טכנאי מחשבים מתל אביב שיתף אותו בניסיונו הרב ואמר כי בדרך כלל רעש במחשב נובע מהיווצרות של חיכוך בחלקים. החלקים המועדים להתחככות הם בדרך כלל הכוננים והמאווררים.
לעתים, הוא מוסיף, רעש המאווררים נובע מכבל שמפריע, כל טכנאי מחשבים בתל אביב יוכל להזיז אותו בקלות ולפתור את הבעיה.
אם יש צורך להחליף את המאוורר, חשוב לפנות אל בעל מקצוע מומחה ומיומן.

מאוורר של מחשב נייח

תקלה במערכת האודיו, או חיבורי חשמל לא תקינים עלולים לגרום לרעשים ובמחשב. לעתים, המחשב פשוט הזדקן, חלקים בתוכו התבלו ,הוא גונח מרוב מאמץ ושחיקה וזה הזמן לפנות אל מעבדת מחשבים ניידים להחליף חלקים מסוימים במחשב או לקנות מחשב חדש.

איך לפתור את הבעיה? טיפים ועצות טובות בהמלצת טכנאי מחשבים לפני שאתם מתחילים לטפל בבעיה, לבד או בעזרת איש מקצוע, אל תשכחו לבצע גיבוי לחומרים שבמחשב, על כל צרה שלא תבוא.
ניקוי מחשב מאבק
אם המחשב שלכם חדש, אל תחשבו פעמיים. יש לכם אחריות, צרו קשר עם החברה שממנה קניתם את המחשב ודרשו לתקן או להחליף אותו. פתחו את המארז ונסו לנקות את פנים המארז מלכלוך. בחנויות העוסקות בתחום תוכלו לקנות תרסיס מיוחד. בדקו את כל הברגים של המארז וחזקו אותם. נסו להוריד את המחשב מהשולחן ולהניח אותו על הרצפה כאשר מתחתיו יש שטיח שיספוג את הזעזועים, לפעמים זה עוזר.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242