טכנאי מחשבים תל אביב - המעבדה

במאמר זה נדבר על מורכבות של תיקון מחשב נייד או נייח בבית הלקוח, בעלי מקצוע בתחום המחשבים נתקלים בתקלות שונות מאשר אינסטלטורים או טכנאי גז וכדומה.
טכנאי מחשבים לרוב צריך להתמודד מול התקנות של תוכנה שנמשכות זמן רב ומצריכות את מלוא תשומת הלב והשגחה שהכל תקין ואין התנגשויות תוכנה, טכנאי מחשבים מוסמך שמגיע עד בית הלקוח ייאלץ לפעמים לקחת את המחשב למעבדה. מהם המקרים שצריך לקחת את המחשב?

  • פירמוט המחשב – מכיוון שמדובר ב2-3 שעות עבודה
  • מחשב נייד שלא נדלק – צריך לבדוק במעבדה את החשמל
  • מחשב נייד שנדלק אבל אין מסך
  • הארדיסק תקול ומערכת הפעלה לא עולה
  • לוח אם תקול שמצריך הלחמת קבלים וצ'יפים או לוח אם חדש
  • מאוורר מעבד תקול

עם כל הצער של לקחת מהלקוח את המחשב ולהחזיר לאחר 24-72 שעות הוא קשה מאוד אבל אין ברירה, טכנאי מחשבים לא יכול לשבת שעות של עבודה בבית הלקוח וללא כלים לבדיקות מתח חשמלי, מלחמים, חלקי חילוף וכדומה.

המעבדה נמצאת בראשון לציון רחוב משה לוי 11 קומה 3 חדר 308 בניין UMI ליד קניון הזהב.
המעבדה מאובזרת ומקצועית עם כל הציוד הנדרש לתיקון מעגלים חשמליים במחשב נייד ונייח כך הלקוח יכול לבוא ולראות שהמחשב שלו נמצא בידיים טובות.

במעבדה זו מתקנים גם מסכי מחשב, משחזרים חומר מכונן דיסק קשיח פגום ומתקנים תקלות חומרה ותוכנה במחשבים מכל הסוגים.
טכנאי מחשבים עד הבית מתקין רשת אלחוטית ביתית עם ראוטר (נתב) מקצועי בעל 2 אנטנות לטווח קליטה גדול יותר, מתקין תוכנות, משחזר מערכות הפעלה שנפגמו בגלל וירוסים והתנגשויות תוכנה ועוד ועוד שירות בבית הלקוח ועושה הכל כדי שהמחשב לא יצא מבית הלקוח אבל כפי שנאמר בתחילת המאמר, ישנם תקלות שאין מנוס וחובה לקחת את המחשב למעבדה.

טכנאי מחשבים בתל אביב – זמני המתנה

אם יצא שאין ברירה וחייב לקחת את המחשב למעבדה, אנו מבטיחים 24 שעות המתנה עד 72 מקסימום, תלוי אם צריך להזמין חלק חדש.
בממוצע מתקנים תקלת מחשב במחשב כשעתיים עבודה ואנו עושים כמיטב יכולתנו שכך יהיה

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242