טכנאי מחשבים – הורדות מדיה וההשלכות

כבר בערך 10-12 שנה שקיים עניין ההורדות באינטרנט, הורדות של סרטים, מוזיקה, משחקי מחשב או קונסולות, תוכנות ועוד ועוד דברים שניתן להוריד מהרשת למחשב האישי ובחינם כמובן ללא תשלום.
זה לא חוקי, מה שנקרא "הפרת זכויות יוצרים" שאם מיליוני גולשים בעולם מורידים סרט וצופים בו בחינם במקום ללכת לחנות ולרכוש במצב כזה כל מפיקי הסרט, משקיעים, במאים, שחקנים וכל ההשקעה יורדת לטמיון ללא שום רווח ואפילו בהפסדים.
זה התחיל לפני 12 שנים שעוד האינטרנט היה בחיתוליו, זה התחיל עם התוכנה EMULE ועבר לטורנט והיום זה גם צפייה ישירה או הורדת מוזיקה ישירות מ YOUTUBE.

זה עובד כך שממש כל העולם מעלה לרשת קבצים ומוריד באותו מידה בשיטה שנקראת PEER TO PEER העברת קובץ ממקור למקור. מחפשים את האלבום המוזיקלי שרוצים ורואים כמה אנשים בכל העולם מורידים את אותו הדבר, פשוט לבחור את הקובץ ולתת לו כל הלילה לרדת ובבוקר כבר מוכן התענוג.

בארצות הברית כבר החלה אכיפה וענישה גדולה בכך שהמשטרה קונסת כל גולש שיש לו שירים וסרטים בכך שהמשטרה פשוט דופקת בדלת ופותחת את המחשב האישי ורואה את הקבצים.
בטח אתם שואלים איך המשטרה מגיעה לגולש שהוריד והפר זכויות יוצרים... אז כמובן שמדובר בוירוס שמושתל.

טכנאי מחשבים – וירוסים נסתרים בהורדות

לדעתי ב80 אחוז מהקבצים שנמצאים להורדה ישנם סוסים טרויאנים או וירוסים של רוגלות ששוכנות במחשב כאשר הקובץ שהורדנו הגיע ואין מה לעשות בנידון חוץ מתוכנת אנטי וירוס טובה שתזהיר אבל שום אנטי וירוס אינו 100 אחוז יעיל.

לאחרונה החלה באינטרנט סאגה של "צפייה ישירה" בסרטים כך שהקובץ אינו שוכן במחשב ונקי מוירוסים וכל מה שנשאר לסבול זה פרסומות קופצות. במשך תקופה ארוכה הצפייה הישירה הפכה לפופולארית מאוד ברחבי העולם עד שארצות הברית החליטו לסגור את הכל ועשו זאת בצורה מעולה עד כדי כך שאין עכשיו אתרים כאלו ואם ישנם מאוד קשה למצוא.

אז מה שנשאר היום זה להוריד מהאינטרנט רק טורנט מכיוון שזו הטכנולוגיה היחידה שהמשטרה העולמית לעולם לא תוכל לעצור. אני כטכנאי מחשבים יכול להזהיר ולהציע כי לא כדאי להוריד טורנטים שזה מלא בוירוסים שיכולים לגרום למחשב שלכם להיות במעקב אינטרנטי וקל לפריצה, מי שפורץ יכול לראות את הססמאות לבנק וכרטיסי אשראי שזה מסוכן מאוד.

וירוסים אחרים שיכולים להגיע מהורדות אלו וירוסים שפשוט גורמים לקריסה של המערכת כך שהמחשב לא יעלה בכלל עד הפירמוט.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242