וירוס במחשב – המגפה של עידן האינטרנט

וירוס במחשב הוא תוכנת וירוס החודרת למחשב ללא ידיעת המשתמש. וירוס במחשב הוא אחת הבעיות הגדולות של דור האינטרנט. הוא משבש את עבודת המחשב, מאט את המהירות, ועובר ממחשב למחשב במהירות רבה. פנינו אל טכנאי מחשבים ברמת גן כדי שיסביר לנו על סוגי הווירוסים ואיך אפשר להתגונן מפניהם
פירמוט מחשב
על הסוגים השונים של וירוס במחשב
יש וירוסים אשר מציקים למשתמשים ומפחיתים את כושר העבודה של המחשב על ידי האטת המחשב, הצגת הודעות מטרידות, שינוי הגדרות ועוד.
יש סוגים של וירוס למחשב אשר גורמים לכל מחשב, נייד ונייח, נזקים חמורים. הם מוחקים קבצים, פוגעים במערכת ההפעלה, גורמים לבעיות חומרה ועוד.
סוג נוסף של וירוס הוא וירוס הנועד להעברת מסרים פוליטיים או אישיים.

טיפים ועצות טובות איך להתגונן מווירוס למחשב - באדיבות טכנאי מחשבים רמת גן

המקומות הכי נפוצים להימצאות וירוס בממחשב הוא בתוכנות לשיתוף קבצים, בפתיחת קבצים במייל ממקורות לא ידועים ולא אמינים, בתוכנות של העברת מסרים ברשתות החברתיות, בפרסומי ספאם ברשת ועוד.
נקיון וירוסים
מומלץ להימנע משימוש בתוכנות אלו ולא לפתוח דואר אלקטרוני ממענים בלתי ידועים .
חשוב להתקין תוכנת אנטי וירוס טובה ועדכנית.
אפשר להוריד תוכנות חינמיות מהרשת, אך הם לא עמידות כנגד וירוסים בעלי עוצמה. אם אתם גרים באזור המרכז, מומלץ לפנות אל טכנאי מחשבים בתל אביב, או גם אל טכנאי מחשבים ברמת גן כדי לבקש ממנו להתקין לכם תוכנת אנטי וירוס חזקה שתגן היטב על המחשב שלכם.
טכנאי מחשבים במרכז

אם יש לכם מחשב נייד, כל מעבדה העוסקת בתחום של תיקון מחשבים ניידים תוכל להתקין לכם אנטי וירוס יעיל. כל טכנאי מחשבים או מעבדה של תיקון מחשבים ניידים תוכל להתקין לכם חוסם פריטים מוקפצים.
פריטים מוקפצים הם חלונות קטנים המופיעים על אתר האינטרנט המוצג. רוב החלונות הם פרסומות העלולים להכיל וירוס למחשב.
אם אינכם יודעים איך לעשות זאת, פנו אל מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ובקשו מהם עזרה.

השתמשו בחומת אש. חומת אש מתריעה על כל פעילות חשודה גם כאשר וירוס או תולעת מנסים לחדור אל המחשב שלכם.
אל תעבירו אכסון נייד (דיסק קונקי )ממחשב למחשב.
עובדי מעבדה של תיקון מחשבים ניידים וגם טכנאי מחשבים בתל אביב מדווחים לנו כי הדיסק קונקי הוא אחד הגורמים המרכזיים המעבירים וירוס ממחשב למחשב.
אם אתם חייבים להשתמש בדיסק קונקי במחשב ציבורי, אתם חייבים להתקין במחשב שלכם אנטי וירוס חזק
טכנאי מחשבים ניידים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242