ההבדל בין ANTI VIRUS לבין INTERNET SECURITY

אנטי וירוס ואבטחה באינטרנט (internet security) הם שני מושגים שונים. הרבה אנשים מבלבלים בין המושגים ולא מבינים את ההבדל בניהם. כדי לעמוד על ההבדלים בין שני המושגים, פנינו אל טכנאי מחשבים בתל אביב וביקשנו ממנו להסביר לנו בשפה פשוטה את ההבדלים.

אנטי וירוס, אבטחה באינטרנט - הסבר קצר על המושגים
וירוס הוא תוכנת מחשב החודרת אל המחשב שלנו במטרה לפגוע במחשב, לשבש את עבודתו ולעתים להשבית את המחשב לחלוטין. תוכנת אנטי וירוס היא תוכנה מיוחדת המיועדת להגנה על המחשב מפני חדירת וירוסים.
תוכנת אנטי וירוס מקצועית ואמינה אפשר לרכוש אצל כל טכנאי מחשבים או מעבדת מחשבים בתל אביב.

אבטחה באינטרנט היא מטריית הגנה אשר אנו פורשים על כל המידע החיוני הנמצא על גבי המחשב שלנו. מטריית הגנה זו חשובה במיוחד כאשר מדובר במידע עסקי.
יש שיטות שונות של אבטחת הגנה, יש שיטות המגנות על המחשב מפני פריצת האקרים, יש המגנות על המחשב מפני תוכנות ריגול ועוד.

לא צריך להיות גאון כדי לפרוץ למחשב, טכנאי מחשבים ברמת גן סיפר לנו סיפור מעניין. חברה מפורסמת בארצות הברית הציבה אתגר בפני מומחי מחשבים והכריזה כי מי שיצליח לפרוץ למחשבי החברה יזכה בפרס כספי גבוה. המטרה הייתה להוכיח כי החברה פיתחה אמצעים שאינם מאפשרים חדירה למחשב, אך אם יצליח מישהו לפרוץ למחשבי החברה, תמצא החברה את הפרצה באבטחה ותוכל לאטום אותה.

 

מאחר והפרס הכספי היה גבוה , אלפי אנשים מכל רחבי העולם ניסו לפרוץ למחשבי החברה. לאחר שבועיים בלבד הצליח פורץ קטן, לא מתחום המחשבים, לפרוץ למחשב. הוא השאיר באחד ממחשבי החברה קובץ טקסט, הדביק על שומר המסך את שמו ואת פרטיו והודה למנכ"ל על הפרס הכספי הגבוה.
איך הוא עשה זאת? הוא התחזה לאיש דואר שצריך להחתים את אחד מעובדי החברה. הוא איתר במשרדי החברה עמדת מחשב פנויה, הכניס את הדיסק, שינה את שומר המסך ויצא מרוצה ממשרדי החברה.

זאת דוגמה מצוינת , מחייך טכנאי מחשבים בתל אביב. לעתים אנו מחפשים פתרונות קדחתניים איך להגן על המידע במחשב ומתעלמים מאמצעי זהירות פשוטים שעלינו לנקוט. אז לפני שאתם פונים אל טכנאי מחשבים בתל אביב או אל טכנאי מחשבים בגבעתיים כדי לרכוש תוכנות מקצועיות לאבטחת המידע באינטרנט כדאי לשים לב לאמצעי פשוט ויעיל.

גשו אל טכנאי מחשבים בגבעתיים, או בכל מקום, ורכשו דיסק קונקי או כונן נשלף. את המידע החשוב והסודי, אחסנו על גבי הדיסק או על גבי הכונן הנשלף, התקינו אותם רק כאשר אתם נזקקים לעבוד אתם, בשאר הזמן הקפידו לאחסן אותם בכספת שמורה אותם בכספת שמורה.

חשוב מאוד גם להזהר, המשתמשים שנכנסים לאתרי הבנק שלהם וכרטיסי האשראי לתת הוראה לבנק לחסום פעולות של העברת כספים מחשבון לחשבון כי גם האנטי וירוס הכי טוב בעולם אינו יותר חכם מההאקר

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242