מה זה וירוס ADWARE

וירוסים הם דבר מאוד מעצבן מאחר והם גורמים למחשב נזקים וגורמים לו לעשות דברים שאנו לא רוצים מאחר שסה"כ מדובר בתוכנה.
מחשב איטי
סוג אחד של וירוסים מתוחכמים שמטרתם היא מכירות נטו נקרא וירוס ADWARE ועל כך במאמר זה.

קצת על וירוסים:

ההיסטוריה של הוירוסים הולכת אחורה כמעט שלושים שנה להמצאת המחשב האישי הראשון ובעקבותיו גם להמצאת הוירוס הראשון שהיה קרוי בשם "פינג פונג" ומה שהוא עשה היה להריץ מין כדור על המסך והוא היה מוחק את הזכרון של המחשב.

וירוסים מסוג זה נועדו להזיק למחשב כמו שיש בזמנינו מסיבות אלו ואחרות. לאט לאט המפתחים התחילו להבין שאפשר לעשות שימוש נוסף בוירוסים על מנת להגדיל מכירות במקום סתם לגרום לנזק במיוחד כשיש לנו כיום כלי מצוין לזה הקרוי רשת האינטרנט.

השלב הבא של הוירוסים

ואז הגיע וירוס ה-ADWARE שתפקידו להביא פרסומות ותכנים פרסומיים מרשת האינטרנט למחשב של המשתמש ואם ראיתם פתאום חלון שקפץ לכם עם פרסומת (Pop –Up) בו תדעו לכם שזה הוירוס המדובר.
adware
הבעיה הרצינית עם הוירוס הזה הוא שהוא גורם להאטת המחשב בצורה ניכרת מאחר ומעבד המחשב צריך גם להתחשב עם הוירוס הזה יחד עם זה שמן הסתם פתוחים במחשב עוד תוכנות יחד עם גלישה באינטרנט.

במקרה של מחשב נייד זה עשוי להיות יותר קריטי מאחר ואנו לוקחים אותו לכל מקום וכל וירוס כזה רק מזיק ועשוי להביא למצב של תיקון מחשב נייד כלשהוא וניתן למנוע מראש צרות טכניות כאלו ואחרות.

איך נפטרים ממנו?
ישנה כמות רבה מאוד של תוכנות אנטי-וירוס המציעות הגנה מוירוס זה ובדרך כלל מציעות עוד הגנות אבל רובן הגדול מעניק הגנה חלקית במסגרת התוכנה החינמית והגנה מלאה בתשלום.
אפשר כמובן לנסות את התוכנות האלו ולראות מה עובד טוב ואולי לקנות במידה ומשהו מצא חן בעיניכם אבל יכול להיות שהפתרון הכי טוב הוא להתייעץ עם טכנאי מחשבים מקצועי שיוכל גם לנקות את המחשב מכל וירוסים כאלה וגם להמליץ על האנטי וירוס הכי טוב.
רוגלות
כדאי גם לוודא שלטכנאי ישנה מעבדת מחשבים ניידים לתיקון מחשבים מסוג זה מאחר ואלה סוג המחשבים שנמצאים איתנו כל היום ובכל מקום וכפי שנאמר כבר, כל קלקול הכי קטן שעשוי להגיע מכל מיני וירוסים למיניהם יכול לעכב את מה שאנו עושים עם המחשב הנייד וחבל על העצבים שלנו שיתפקעו במקרים אלה.
אנטי וירוס

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242