וירוסים

אחת הבעיות החמורות ביותר שיכולות להגרם למחשב שלנו היא התקפה של וירוסים שהשפעתן יכולה לגרום למספר של נזקים, החל מהאטת פעילותו של המחשב ועד לכדי קריסתו המוחלטת, פגיעה בדיסק הקשיח והוצאתו של המחשב מכלל שימוש.

וירוס הוא תוכנה זדונית אשר חודרת אל המחשב ללא ידיעתו של המשתמש, כמו שהכניסו את הסוס לטרויה היוונית, מתיישבת במקומות מוסווים בדרך כלל ומבצעת שתי פעולות מרכזיות. הראשונה היא התפשטות והשניה היא נזק.
הוירוס, ממש כמו וירוס ביולוגי, מכפיל את עצמו הן בתוך המחשב והן מחוץ לו תוך שהוא עובר, הרבה פעמים גם דרך האי מייל, למחשבים אחרים.

 

במקביל לפעולת ההתפשטות הוירוס גורם נזקים. הוא לא בהכרח יגרום נזק מיד עם חדירתו אל המחשב וישנם וירוסים רבים שהנזק אותו הם גורמים מתרחש רק בנקודת זמן רחוקה הרבה יותר.
הוירוס מתיישב בתוך המקום הנוח לו ומתוכנת להתפרצות בנקודות זמן עתידיות, ישנם וירוסים שמתפרצים באותו יום מידי שנה.

לא כל הוירוסים גורמים לאותם הנזקים באותן הדרגות, אך רובם ככולם מייצרים נזק כלשהו. הנזקים גורמים להפסדים רבים לא רק ברמת הפרט, אלא ברמת המשק כולו.

מניעה וטיפול
יש דרכים שבעזרתן נוכל לספק הגנה למחשב שלנו מפני הוירוסים השונים. אם תרצו לקבל הדרכה מעמיקה וכלים נרחבים בנושא ואתם מתגוררים באיזור המרכז תוכלו התייעץ עם טכנאי מחשבים ברמת גן שיוכל לספק לכם את כל המידע הנחוץ ולצייד אתכם במיטב הידע והטכנולוגיה למטרות הגנה.
חשוב לצייד את המחשב בתוכנת אנטי וירוס טובה וכך גם חומת מגן, שני אלה יספקו מידה רבה של הגנה ויאפשרו לכם להיות רגועים לגבי המחשב שלכם וכל מה שמצוי בו.

יחד עם זאת, אלה לא מספקים הגנה במאת האחוזים משום שיש כיום וירוסים שיודעים להתחבא מתוכנות האנטיוירוס. משמעות הדבר היא שישנם אמצעים נוספים שעדיף שתנקטו בהם אם אתם רוצים הגביר את רמת האבטחה של המחשב.

בכדי לשפר את מידת האבטחה של המחשב שלכם הקפידו לא להוריד תוכנות שאינכם מכירים למחשב. הקפידו גם לא להשתמש בכוננים חיצוניים שאינם מוכרים לכם.
במערכות ההפעלה ניתן לחסום את הגישה לקבצים השונים על ידי חסימה עם שם משתמש. ניתן יהיה לעשות שימוש במחשב גם ללא שם משתמש, אך השימוש לא יעניק גישה לכל הקבצים הרגישים שלכם. מטרתם של אלה היא לחסום את הגישה לוירוסים פוטנציאליים אל המחשב.

אם המחשב כבר ניזוק אתם מוכרחים לקחת אותו אל מעבדת מחשבים כמה שיותר מהר. אם אתם מתגוררים במרכז תוכלו למצוא מעבדת מחשבים בתל אביב באיזור דיזינגוף סנטר, ואם אתם לא נמצאים בתל אביב או מעוניינים שטכנאי יגיע אליכם תוכלו להזמין טכנאי מחשבים ברמת גן, בחולון ואפילו בבת ים שיחסוך לכם את הנסיעה ואת השקעת הזמן ויטפל במחשב שלכם אצלכם בבית. במרבית המקרים מעבדת מחשבים בתל אביב תוכל לספק לכם מענה ולפתור את בעיית התקפת הוירוס והנזק שנגרם כתוצאה מחדירתו.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242