טכנאי מחשבים - שיעורים פרטיים במחשבים

חוץ מתיקון מחשבים, טכנאי מחשבים מוסמך מגיע עד לבית הלקוח ומעביר שיעורים פרטיים במחשב בהמון תחומים שתמיד רציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

טכנאי מחשבים במרכז

שעה עגולה של הדרכת מחשב מתומחרת ב100 שקלים כולל מע"מ ומקיפה את רוב נושאי המחשב, מומלץ וכדאי להכין את כל השאלות על דף לפני השיעור כך שהשיעור יהיה ממוקד לדברים שתמיד רציתם לדעת ולא נסחף סחור סחור.

חוץ מנסיוני כטכנאי מחשבים אני בעל נסיון נרחב בהדרכה ומובטח המון סובלנות.
לכל תלמיד שירצה ללמוד מחשבים יותקן במחשב האישי גם תוכנת השתלטות מרחוק, כך שהתלמיד מודרך גם מרחוק (עם חיבור לאינטרנט) בתעריף זול יותר של 70 שקלים לשעה.
אפשרות גם לרשום את שעות ההדרכה ולשלם אחת לחודש בהנחה של 20 אחוזים
נפרט מהם תחומי ההדרכה:
תיקון מחשב נייד

צריבת מסמכים, שירים וסרטים על דיסק

נושא קשה המלווה בהמון דיסקים שהולכים לפח, צריך לדעת איך להשתמש בתוכנה בצורה הטובה ביותר ולדעת לצרוב את כל הפורמטים של שירים וסרטים הקיימים היום.
לדוגמא, אם רציתם לצרוב דיסק עם שירים כדי לשמוע באוטו צריך לדעת שלמרות שדיסק CD מכיל 700 מגה ואפשר להכניס שם המון שירים, רצוי לצרוב רק שירים המגיעים עד ל80 דקות.
כמובן שנתקין למחשב את תוכנת הצריבה.

WORD, EXCEL, POWERPOINT

איזה פקח תנועה עיצבן אתכם ודפק לכם דוח חניה למרות שחניתם כראוי? כמובן שצריך להגיש תלונה בעירייה נגד שודד הקופה הציבורי הזה שמקבל בונוסים למשכורת חצי שקל שלו ואי אפשר להגיש תלונה בכתב יד וחייב לנסח במחשב ולהדפיס, לכן, נפתח את תוכנת WORD מעבד התמלילים אצלנו במחשב ונלמד לנסח מכתב.
נלמד לחשב את המתנות שקיבלנו לחתונה עם טבלת אקסל מסודרת שכאשר תגיע האירוע של בן הדוד הקמצן רק נרשום את השם שלו בתוך הטבלא ומיד אקסל תתן לנו תשובה שהקמצן נתן רק 300 שקל ובא עם אשתו ועוד 2 ילדים....נחזיר לו באותו מטבע כי אקסל זכר לו את זה טוב מאוד.


גלישה ודואר אלקטרוני

אפשר ללמוד על גלישה וניווט באינטרנט, קבלת ושליחה של דואר אלקטרוני, צ'אטים באינטרנט ושיחות וידאו עם חברים מכל העולם, ועוד המון אטרקציות שיש לעולם האינטרנט להציע.
כחלק מהשיעור הפרטי יש תחילה להתקין את התוכנות כאשר ההתקנה אינה בתשלום נוסף
שיעור פרטי במחשבים

ישנם עוד המון נושאים שאפשר ללמוד בשיעור פרטי וחשוב מאוד לרשום על דף כל שאלה שעוברת לכם בראש בתחום המחשב, כל דבר שלא מבינים וכך השיעור יותר ממוקד.

לאחר כמות מסויימת של שיעורים פרטיים מובטחת הבנה בסיסית פלוס ואם לא ישנו פיצוי

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242