חשיבות המחשוב בעסק

עולם המחשוב התפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות וכיום לא ניתן לדמיין עסק או משרד שלא משתמש במחשבים ורשת מחשבים לצורך עבודה שוטפת.
עם זאת, ככל שהמחשבים נעשים מורכבים ומתוחכמים יותר, כך גם גדל ההיצע של שירותי מחשוב רלוונטיים כגון תמיכה טכנית של טכנאי מחשבים, שירותי מחשוב ענן, מערכת קשרי לקוחות ממוחשבת (CRM) ועוד.

טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים אמין שעובד עם העסק באופן קבוע יכול לפתור בעיות מחשוב בקלות ובמהירות ולהגיע עד בית העסק במקרה הצורך במטרה לחסוך את שליחת המחשב למעבדה ובזבוז זמן יקר.

אמנם יש באינטרנט תשובה כמעט לכל שאלה טכנית שאי פעם ניתן היה לחשוב עליה, אך במקרים רבים הדבר דורש הבנה טכנית מעמיקה של מערכת ההפעלה או פתיחת מארז המחשב, פעולה שרצוי מאוד לא לבצע לבד.

מחשוב ענן ושירותי CRM
שירותי מחשוב ענן ומערכות CRM מסוגלים לייעל את תהליכי העבודה בעסק באופן ניכר.

מחשוב ענן הינה טכנולוגיה המאפשרת להריץ תוכנות או שירותים הגוזלים משאבי מערכת רבים על גבי מחשב מרוחק ובכך בעל העסק עצמו לא צריך להשקיע סכומי עתק ברכישת חומרה יקרה שלא תמיד מנוצלת במלואה.

מחשוב ענן יכול גם לספק שירותים בסיסים יותר כגון כלי אופיס במחיר מוזל מכיוון שמתן גישה לענן פר מחשב הינה זולה יותר מרכישת רישיון נפרד לכל מחשב עבור תוכנת מדף. באופן דומה, שירותי CRM מייעלים את תהליכי העבודה מול הלקוחות השונים ומאפשרים לבצע חתכים שונים עבור כל לקוח או ספק, מהו תחום העיסוק והתפקיד שלו, אילו מוצרים או שירותים רכש בעבר, מהן דרכי יצירת הקשר המועדפות עליו וכך הלאה.

באמצעות ניתוח מתקדם של המידע הנ"ל, ניתן לקצר את תהליך המכירה מול הלקוח או להתמקד בלקוחות שעלולים לנטוש את העסק (בדרך כלל קל יותר לשמר לקוח קיים מאשר לגייס לקוח חדש).


התאמת שירותי המחשוב לאופי העסק
יש להדגיש כי לכל עסק ישנו מערך שונה של שירותי מחשוב המתאימים אליו ולפני שמטמיעים מערכת כזו או אחרת בעסק או שוכרים את שירותיו של טכנאי או יועץ חיצוני, יש להעריך את העלות הכוללת של הטמעת המערכות או השירותים ומהו הפוטנציאל שלהם לחיסכון בזמן.

רק כך ניתן להשיג החזר גבוה על ההשקעה (ROI). הטמעה מהירה מדי או כזו שלא מתאימה לאופי העסק, עלולה להוביל לעלויות נוספות ובזבוז זמן מיותר שיהפכו את ההשקעה ללא כדאית.

המאמר נכתב על-ידי חברת ERG – המציעה פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242