טכנאי מחשבים תל אביב לתיקון מגוון תקלות במחשב

בתל אביב מרוכזים בעלי מקצוע מתחומים רבים, וההיצע לא קטן. אותו הדבר נכון גם לגבי טכנאי מחשבים תל אביב לתיקון מגוון תקלות במחשב.
יש לכם בעיה? טכנאי מקצועי יוכל לתקן אותה. בתל אביב תוכלו למצוא בעלי מקצוע מתחומים רבים, וההיצע גדול במיוחד. הדבר נכון גם לגבי טכנאי מחשבים תל אביב לתיקון מגוון תקלות במחשבים ניידים ונייחים.
לעבוד בבית
יש לכם בעיה? המחשב לא עובד כמו שצריך? טכנאי מחשבים מקצועי יוכל לתקן את התקלה בלי בעיה. יש שני סוגים עיקריים של תקלות שיכולות להיות במחשב, והן תקלות חומרה ותקלות תוכנה.

טכנאי מחשבים תל אביב שעבר הכשרה מקצועית ומקיפה, יוכל לזהות את התקלה שיש לכם ולתת מענה בהקדם ובצורה הטובה ביותר.
תקלות חומרה במחשב
כל מחשב מורכב מהרבה חלקים שמחוברים יחד, גדולים וקטנים, שאפשר להוציא ולהחליף אותם בקלות רבה. מי שאין לו את הידע המקצועי, עלול "לאבחן" תקלת חומרה בתור תקלת תוכנה, ולהיפך, ולכן צריך טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה שיכול לאתר את הבעיה ולשייך אותה לסוג הנכון.


תקלות חומרה יכולות להיות קשורות לחלקים שונים, ואלו הבולטים ביניהם:
ספק כוח
כאשר יש תקלה בספק הכוח, אין אפשרות להפעיל את המחשב. במקרים מסוימים, אפשר להתקין ספק כוח חלופי מאותו סוג, ובמקרים אחרים יש צורך להתקין ספק מתקדם יותר בגלל תוספת רכיבים למחשב.
החלפת ספק כוח
מאוורר
המאוורר דואג שהמחשב לא יתחמם יתר על המידה, ובמידה והמחשב מגיע לטמפרטורה גבוהה מדי, נוצרת תקלה בספק הכוח או במעבד.
נקיון מאוורר
לוח אם

לוח האם, כשמו כן הוא, הרכיב המרכזי של המחשב, שמחוברים אליו כל הרכיבים האחרים. תקלות בלוח האם הן הכי שכיחות, ובעת הצורך, טכנאי מחשבים תל אביב יצטרך להחליף אותו. בשל המחיר הגבוה, כדאי לשקול קנייה של מחשב חדש.
הצמדת זכרונות ללוח האם
דיסק קשיח
הדיסק הקשיח הוא המקום שעליו אנחנו מאחסנים את כל המידע והקבצים שלנו, ולצערנו הוא מועד לתקלות רבות.
כדי להימנע מתקלות פתאומיות, כדאי לקנות דיסק בעל נפח גדול, ולשמור את הדיסק הישן למטרות גיבוי.
ארדיסק
תקלות תוכנה במחשב
המחשב הוא מכונה שיש בה הרבה מידע ונתונים, ואלו יכולים ללכת לאיבוד במקרים של תקלות תוכנה במחשב. טכנאי מחשבים תל אביב שדואג לטובת הלקוח שלו, תמיד ימליץ לו להתקין על גבי המחשב מערכת הפעלה חוקית ותוכנות חוקיות שמגנות על המחשב מפני וירוסים ומתעדכנות באופן אוטומטי. ההתקנות של כל אלה יוכלו להקדים תרופה למכה.

ובכל זאת, יש מקרים שמצריכים עזרה של טכנאי מחשבים מקצועי, כגון:
פירמוט המחשב
מחשב שלא פועל בצורה חלקה, נתקע הרבה, לא זוכר פקודות שנתנו לו וכדומה, צריך לעבור פירמוט.
וירוס במחשב
לרוב, הפירמוט יתבצע כל שנה עד שנתיים. בתהליך הזה, הטכנאי מגבה את כל הקבצים החשובים, מנקה את המחשב ולבסוף מתקין מחדש את מערכת ההפעלה.
עדכוני תוכנה: כשתוכנות אנטי-וירוס אינן מעודכנות, המחשב נתון בסכנה. כדי למנוע חדירה של וירוסים ופגיעה מצד תוכנות זדוניות, הטכנאי יבצע התקנת תוכנות אבטחה מקוריות וחוקיות.

 

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242