מעבדת מחשבים תל אביב לשדרוג המחשב

רוצים לשדרג את המחשב שלכם? מעבדת מחשבים תל אביב יכולה להציע לכם את כל הפתרונות שמתאימים לכם, בין אם מדובר בהרחבת זיכרון או כרטיס מסך, החלפת מעבד ועוד.
מחשב נייח

כשקניתם את המחשב שיש לכם עכשיו, לפני מספר שנים, לא ידעתם אילו שינויים יהיו בעתיד, הן מבחינת הטכנולוגיה והן מבחינת הצרכים והדרישות שיהיו לכם מהמחשב שלכם.
אולי בעבר השימוש שלכם במחשב היה בסיסי למדי ולא הייתם צריכים מחשב חזק במיוחד, אבל עכשיו אתם צריכים אותו כדי לעשות דברים מורכבים יותר שדורשים מהמחשב רכיבים חדישים וטובים יותר.

אם אתם רוצים לשדרג את המחשב שלכם, מעבדת מחשבים תל אביב יכולה לעזור לכם.
שדרוג מחשב נייח ונייד לא משנה איזה סוג מחשב יש לכם, נייח או נייד, ומי היצרנית סופו של כל מחשב להיות מיושן כעבור זמן מה.

כשזה קורה, הרבה אנשים בוחרים לרכוש מחשב חדש, אך בעזרת מעבדת מחשבים תל אביב אפשר לחסוך את ההשקעה הגדולה, ובמקום ניתן לבצע שדרוג של המחשב בדרכים שונות ולא בהכרח יקרות.

החלקים החשובים ביותר במחשב

יש מספר רכיבים שהם החשובים ביותר בכל מה שקשור ליכולות של המחשב.
מעבד
בלי קשר לצורך בפרמוט או הסרה של וירוסים וכדומה, הפעילות של המחשב מתבססת על הרכיבים האלו ומה שמשפיע על היכולות שלו.
כאשר המחשב לא מספק את הסחורה הרצויה, הגיע הזמן לפנות אל מעבדת מחשבים תל אביב ולהחליף או להרחיב אותם לפי צורך:

• זיכרון: אחד הדברים החשובים ביותר במחשב בכל מה שקשור למהירות שלו הוא הזיכרון, ולמזלנו הוספה או הרחבה של זיכרון המחשב היא פעולת השדרוג הפשוטה ביותר. עם זאת, כדי שהשדרוג יצליח יש לבצע את התקנת הרכיב בצורה מדויקת ובזהירות כדי לא ליצור נזק ללוח אם.
וכמובן, חשוב להתאים את הרכיב למחשב.
אם צריך לבחור בין הרחבה לבין החלפה, בדרך כלל כדאי להסיר את הרכיב הקיים ולהתקין במקומו זיכרון חדש בנפח הרצוי.
זכרונות
• לוח אם: זהו רכיב מהותי, והוא לב ליבו של המחשב. השדרוג הזה הוא ככל הנראה היקר מכולם, והוא גם מורכב מאוד ועל כן הוא בדרך כלל הרכיב האחרון שמתייחסים אליו, ובהרבה מקרים אף מתעלמים ממנו לגמרי.

• כרטיס מסך: כרטיס המסך הוא לא משמעותי במיוחד כל עוד הוא תקין ועובד, אבל כן יש לו השפעה על חוויית השימוש במחשב. ככל שהכרטיס מתקדם וחדשני יותר, כך הרזולוציה טובה יותר.

• מאוורר למעבד: המאוורר הוא רכיב חשוב כיוון שהוא אחראי על הטמפרטורה של המחשב והוא מונע קריסה של המחשב כתוצאה מהתחממות יתר. היות וכך, אם מבחינים בהתחממות של המחשב, הגיע הזמן להחליף את המאוורר של המעבד
מאוורר מחשב

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242