מחשבים במשרד

אם אתה בעל עסק מכל סוג שהוא, כדאי שתקרא את המאמר הזה, כדי לקבל סיכום טוב של כל מה שאתה יכול לעשות על מנת להבטיח שהטכנולוגיה העסקית שלך, כולל תיקון המחשבים בעסק, תישאר תמיד על ביצועי שיא.


גיבוי הנתונים העסקיים החשובים לא פחות מאחת לחודש. תקריות בלתי צפויות, כגון כשל בדיסק הקשיח, מחיקת קובץ בשוגג, הידבקות בוירוסים, או גניבת מחשבים, מתרחשת לעיתים קרובות במקומות עסקים מידי יום.

לכן חיוני כי העסק יבצע גיבויים תקופתיים של כל הנתונים החשובים במחשב על מנת להגן על העסק במקרה בלתי צפוי.

הגדרת תכנת אנטי וירוס
זהו מצב שאינו נעים, אך עובדתי. יש אנשים בחוץ, עם יותר מידי זמן פנוי, שמבקשים לשבש את פעולת המחשב שלך.
לכן, יש לוודא שטכנאי המחשבים של העסק מתקין תכנת אנטי וירוס, המבצעת עדכונים על בסיס יומי.

חומת אש ברשת
חומת אש מנהלת את כל התעבורה הנכנסת ויוצאת מהרשת, ומונעת מפולשים חיצוניים את הגישה לנתונים הקריטיים ברשת המחשבים של העסק.
על מנת להימנע מתיקון מחשבים תכוף, יש להבין כי חומות אש הן קריטיות לבטחון העסק, ובלעדיהן, העסק עלול לאבד אלפי שקלים במידע ואובדן פרודוקטיביות.

ניקוי המחשבים בפנים ובחוץ אחת לחצי שנה
מומלץ לנקות את המחשבים אחת לשלושה חודשים עד חצי שנה. אבק והצטברות הלכלוך גורמים להתפשטות חיידקים ומונעים מהמחשבים לתפקד כראוי.
ניקיון קבוע של המחשבים מאריך את חייהם ומאפשר להם להתקרר בעצמם כמו שצריך.

ללא תחזוקה תקופתית על ידי טכנאי מחשבים, פעולת המחשבים תהיה איטית יותר ויותר, חסרת ארגון ומבולגנת.
אופטימיזציה של המערכת מאיצה את ביצועי המערכת, הופכת את אתחול הווינדוס למהיר יותר, ומגבירה את מהירות האינטרנט.
יש לבצע גם עדכונים קריטיים של המערכת, משימות תחזוקה ותיקון מחשבים לשם איתור בעיות בכונן הקשיח, ניקוי ואופטימיזציה של מערכת הרישום, ומחיקת תכנות וקבצים שמשבשים את מערכת הקבצים שאינם בשימוש.

מיקסום זיכרון ה-RAM במחשב
עלויות החומרה צנחו בשנים האחרונות. כלומר, אין זמן טוב יותר מעכשיו כדי לשדרג את זיכרון ה-RAM במחשב.
זהו שדרוג החומרה הטוב ביותר שניתן לבצע על מנת לשפר את ביצועי המערכת.

השתמש בתכנה להגבלת ופיקוח גלישת העובדים
עובדים מבזבזים בממוצע שעתיים מידי יום בגלישה באינטרנט. מחקרים הראו כי גרעון זה בפריון העבודה עולה לעסק מאות אלפי שקלים מידי שנה.
יש להקפיד שהעובדים אינם מנצלים את זכויות היתר שלהם באינטרנט, ולהקפיד להתקין תכנת סינון גלישה, שחוסמת את הגישה לאתרי אינטרנט שאינם רלוונטיים לעבודה או לאתרים שאינם מוגנים, ובכך למנוע מהעובדים לבלות זמן רב מידי באינטרנט.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242