תיקון מקינטוש

 • IMAC
 • MACBOOK PRO
 • MACBOOK AIR
 • MINI MAC
 • IPHONE
 • IPAD

macbook pro
התקנת ווינדוס במקינטוש

מחשבי המקינטוש הפכו להיות מאוד פופולאריים בישראל והוכיחו את עצמם כמחשבים חזקים ויציבים, ללא וירוסים וידידותיים לכל משתמש.
פלח השוק עדיין קטן לעומת מחשבי WINDOWS אבל המגמה הולכת וגדלה. במעבדת המחשבים שלנו אנו מתקנים את כל סוגי מקינטוש ברמת רכיב חומרי וברמת התוכנה.
אנו מתחייבים למחיר בדיקה ותיקון מחשב אפל הזול ביותר בישראל בשירות מהיר ואדיב.

MACBOOK PRO 2010 עם תקלת כרטיס גרפי ומסך מעוות הינה התקלה הנפוצה ביותר עקב שבב ה- NVIDIA , אנו מתחייבים לביצוע התיקון המהיר ביותר ללא המתנה כאשר שאר המעבדות המועטות בישראל אשר עוסקות באפל נותנות זמן המתנה הנע בין שבוע לחודש.

במעבדה בדיזינגוף סנטר אנו עובדים עם חומרים מיוחדים בשילוב טכנולוגיה מתקדמת הפותרת את התקלה החמורה ביותר בדגמי אפל.
IMAC
מקבוק לא נדלק

אחת התקלות הידועות בכל דגמי אפל מקינטוש הינה מחשב שאיננו מגיב לכפתור ההדלקה.
קיים מגוון רחב של גורמים שבגללם המחשב לא נדלק ובמאמר זה נפרט.

 1. מטען לא תקין \ שרוף
 2. שקע טעינה שבור \ מקצר
 3. לוח אם (מגוון שבבים)
 4. קורוזיה (נוזלים)
 5. סוללה

כונן קשיח ומערכת הפעלה

דיסק קשיח מיוחד למאק
חדשות טובות לכל משתמשי אפל, החל משיתוף הפעולה של חברת אינטל עם אפל והטמעת המעבדים החדשים ניתן להתקין מערכת הפעלה של ווינדוס המוכרת לכולנו בתוך מחשב מאק (תלוי בדגם) דרך BOOTCAMP בנוסף, כונני אפל הינם כוננים קשיחים מיוחדים SSD החל משנת 2012.

ניתן לבצע שדרוג של כוננים אלו במעבדה שלנו בדיזינגוף סנטר בהחלפת דיסק קשיח במיידים עם התקנת 2 מערכות ההפעלה שיעבדו במקביל, המערכת של אפל הידועה והמערכת של WINDOWS 7 או 8 כוללים אנטי וירוס ושאר התוכנות.

השוני בין מחשבי אפל מקינטוש לבין המחשבים הרגילים עם ווינדוס זה במערכת ההפעלה, בחומרה ובעוד המון גורמים וכאשר התקלה היא חומרתית קשה מאוד למצוא את חלקי מקינטוש מסתובבים בשוק ולפעמים צריך לעשות הזמנה ממוקדת מחו"ל EBAY , לחכות עד שהחלק יגיע ארצה ואז להכניס את המחשב שוב לטיפול.

תיקון מחשב נייד בדומה למאקבוק פרו שהוא גם מחשב נייד, שניהם סובלים מאותם פגעים צד ג' כמו נוזלים וקורוזיה, מסך שהתנפץ, שקע טעינה שנשבר, צירים ומסילות שבורות והרשימה ארוכה.
בגלל חוסר הזמינות מחירי תיקון מקינטוש יעלה עד פי 2 מעלות תיקון מחשבים ניידים רגילים של ווינדוס בתקווה שבקרוב החלקים יהיו זמינים יותר וזה תלוי בפופולאריות של אפל בישראל.
מקבוק אייר

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242