טכנאי מחשבים - קידום אתרים בגוגל

קידום האתר שלנו במנועי חיפוש זה המונח הידוע SEO. גוגל כיום הוא מנוע החיפוש שמצדיק השקעות משאבים ועבודת קידום אתרים אורגני.
התנועה שמגיעה ממנועים אחרים, היא מאוד זעומה, שאנחנו לא מייחסים למנועים אחרים שום חשיבות.
הנתון אומר שמעל 80% מתנועת הגולשים בישראל מקורה בגוגל כבר אומר הכל. קידום האתר שלנו בגוגל מסובכת ומצריכה התמחות בהמון תחומים באינטרנט כמו תיכנות, ניהול התוכן, בנית קישורים בפורומים ובלוגים, ניתוח מילות חיפוש, מחקרי מילות מפתח ועוד.

טכנאי מחשבים בתל אביב
ההבדלים בין קידום אתרים באינטרנט שהוא חובבני עם קידום מקצועי יכול להיות עצום מבחינת התוצאות. קידום אתר מקצועי זו השקעה כלכלית ארוכה בטווח שביכולה לשאת תוצאות לאחר תקופות ארוכות.
מה גם, קידום אתר שלא מקודם בידיים מיומנות יכול להוות קריסה למוניטין העסק שלנו שקשה להתאושש, ובמקרים מסויימים יכול לגרום למחיקת האתר מהאינדקס של גוגל שהוא מנוע חיפוש הגדול בעולם.

התוצאות בקידום האתר מדברות בעד עצמם, על כל מילת מפתח שהגולש בכל העולם יקיש בגוגל התוצאה תהיה שם ותתנוסס, או שהאתר בדף ראשון או במקום חמישי או בדף ראשון במקום ראשון, כדי לנשום את אוויר הפסגות של גוגל ולהיות למעלה ברשימה היוקרתית צריך לבצע המון מהלכים קידומיים ועבודה קשה.

טכנאי מחשבים תל אביב
לפני תחילת חוזה לקידום האתר מקיימים פגישת ייעוץ ללא עלות למען תיאום ציפיות, במהלך פגישת הייעוץ מאפיינים את הסטטוס הנוכחי של האתר בגוגל, מגבשים אסטרטגיות של קידום בגוגל, ועורכים מחקר מילות מפתח מקצועי, שייתן אינדיקציה בדיוק אלו מילות חיפוש נוגעות לנו ושיווקיות.

טכנאי מחשבים - האם קשה לקדם אתר לבד?

קידום אתר יכול להיות קל ממה שנדמה. מקדמי אתרים מקצוענים יודעים בדיוק מה צריך כדי להתברג בראש עמוד החיפוש, אחד המאפיינים בתחום הקידום בגוגל, זה שמחוץ לקידום עצמו, המקדם דואג גם "לערוך" את האתר בצורה כזו שלא רק ימשוך אליו לקוחות וגולשים, אלא שידע גם הכיצד למכור.

עבודה מקיפה זו היא בעצם עבודת צוות של מקדמים, ומעצבים ומתכנתים. קידום בתוצאות הטבעיות "אורגני" של גוגל אם העסק אינו מפורסם בשום מדיה, אנו למעשה לא קיימים.
כל בית עסק מתחיל מכיר ויודע את העובדה שעל מנת שהעסק ימכור ויצליח למשוך לקוחות, ולא משנה אם זה עסק למכירות, נותני שירות , חייבים לפרסמו.
התקציבים של הפרסום הם מרקיעי שחקים, ולפעמים משלמים אף יותר מ-40% מכל ההוצאות!!! עוד דבר שידוע זה שהפרסום לא נגמר.

לדוגמא חברת קוקה קולה, אין כמעט אדם בעולם שלא מכיר, ולמרות הכל החברה משקיעה המון בפרסום שלה.
הבעיה עם פרסום רגיל זה חוסר ביטחון ואי וודאות בנוגע לסוגיה על מה אנו משלמים.
כאשר בית עסק מפורסם באמצעי המדיה השונים, טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות, הוא צריך לשלם גם כך לגורם המפרסם, למרות שאף אחד אינו מבטיח את הצלחת הקמפיין הפרסומי.
לדוגמא, אם נפרסם בשלטי חוצות את העסק שלנו לבגדי נשים, יסעו בכביש הזה מיליוני גברים שהפרסום שלנו לא רלוונטי לגביהם.

טכנאי מחשבים תל אביב - קידום ממומן

גוגל בנתה מערכת הנקראת גוגל אדוורדס, המבצעת את הפרסום בתשלום לגוגל.
עיקרון המערכת הפרסומית בגוגל היא כאשר בעל האתר, מתעניין בכך שכאשר גולש באינטרנט מבצע חיפוש עם גוגל, זה יגיע לבסוף לאתר היעד.

זה אפשרי בשיטת הפרסום של גוגל. מערכת אדוורדס היא מערכת של פרסום המודעות, שדרכה המפרסם עורך מודעה עניינית קצר וקולע אשר מפנה לאתר היעד אותו מקדמים.
מודעה זו יכולה לבוא בשתי מקומות שזה בדף התוצאות חיפוש של המנוע באזור המודעות שממוקמות במיקום שמוגדר שמיקום ייחודי לאתרים ממומנים.

טכנאי מחשבים ניידים

לכל בעל של אתר יישנה האפשרות לקבוע איזורים מסוימים באתר, שיוקצו לטובת הודעות פירסום של גוגל. (בעל אתר יקבל מגוגל עמלות לשרות זה).
לא משנה איפה בדיוק מיקום המודעה, קישורים ממומנים או במודעות הנראות באתרים האחרים, כאשר משתמשים בפרסום גוגל, משלמים רק במידה אם הגולש לחץ על המודעה וניווט לאתר היעד.

קיימים מספר יתרונות לשיטה הזו של פרסום בגוגל .

  • בעל האתר משלם רק בעבור פרסום אמיתי, זאת אומרת, משלם רק אם גולש הגיע בפועל לאתר וראה את התוכן אשר אליו מכוון.
  • בעל האתר משתמש בממומן בגוגל, הוא ממקד את הגולש לנושא שהוא רוצה, בניגוד לפירסום במדיה תקשורתית אחרת כמו שלטי חוצות לדוגמא ששם אי אפשר לדעת מי צופה בך.
    במידה והאתר עוסק בביטוח, מילות החיפוש שנבחר תמיד יתקשרו ישירות לביטוחים, זה מבטיח קהל שבא ממוקד, המעוניין מלכתחילה במוצר אותו אנו מציעים.
  • פרסום בגוגל המאפשר חשיפה אפקטיבית ומהירה להמון קהל פוטנציאלי.
  • גם אם מדובר בעסק זעיר, בעזרת פרסום בגוגל העסק יכול להצליח ולצמוח בצורה משגשגת, שאם היה מנסה להתפרסם בשוק הרגיל, אולי שיהיה לו קשה להצליח.
  • פרסום בגוגל נותן גמישות רבה. אם פתחנו קמפיין, וראינו שזה לא מצליח להביא פיזית לקוחות, וצריך לשפר אותו, אפשרי לעשות זאת בקלות רבה.
  • פרסום בגוגל מספק חשיפה למאגר גולשים נרחב, גם אם אין קשר למיקום הגאוגרפי של אותו קהל ספציפי.

לפרסום במנוע יש המון יתרונות אחרים, אבל חשוב להבין שבכדי לנצל בצורה הטובה ביותר את הפרסום הנפלא הזה, צריך להיעזר בגורם מקצועי, כאשר בעל נסיון בתחום יודע כיצד להשתמש בכלים יחד עם השיטות קידום מתמיד.

מהלך זה יביא לכך שהאתר גם יתפרסם בתוצאות האורגניות במיקום אטרקטיבי, שזה חשוב בפני עצמו, ובנוסף באזור הממומנות.
פירסום בגוגל חשוב גם במידה שאתר עבר קידום ונמצא במקומות הראשונים באזור המודעות האורגניות, בגלל שעדיין כמות גבוהה של גולשים מקליקים על המודעה הממומנת, ואותם לא רוצים להפסיד, וגם כאשר מדובר בגולשים המכוונים לקנייה של שירות או מוצר, הם ילכו במקרים מסיימים דווקא לאזור הממומנות, בידיעה שיכול להיות שאלה יקלעו במטרתם.

לסיכום, הפרסום בגוגל זה כלי פרסום היעיל ביותר, שכאשר מנוהל בצורה חכמה, בהחלט יחסוך כסף וישפר את תהליך פרסום המוצר שאותו אנו מקדמים.

טכנאי מחשבים - פרסום בפייסבוק

הפרסום בפייסבוק (SSM), רוב התקציב בפרסום באינטרנט, מושקע בפרסום בנאלי בדומה לפרסום באדוורדס, ופרסום עם קידום אורגני.
אלה הם סוגי פרסום עיקריים של רוב בתי העסק בארץ, והמטרה שלהם היא להבטיח פריסה מלאה מול קהל המפרסמים.

טכנאי מחשבים

מצד שני, מה יקרה שאנחנו רוצים להגיע ליותר אנשים, בצורה מסודרת, בתזמון מוגבל ויחד עם מקסימום כיסוי?
רוב המפרסמים חושבים בצורה בנאלית של קידום אתר, ושוכחים שישנם ערוצים נוספים אפקטיביים, כמו פירסום ברשתות חברתיות כמו פייסבוק.

נאמר שיש לנו מוצר מעולה ובחרנו לפרסם בגוגל, ואנשים עוד לא מכירים את המוצר וגם לא מחפשים אותו, הכיצד נשיג לקוחות?
הדבר שהמפרסם הממוצע יבצע, זה כמובן לפרסם בכל מילת מפתח שחצי רלוונטית לאתר הדגל, וינסה לתפוס את הלקוח עם התזוזה שלו ברשת, יכול להיות שהוא יצליח לשאת תשואה בפרסום ויתרגם לרווח כספי? קשה להאמין.

המון מפרסמים נתקלים במנהרה ללא אור בקצה שלה, ומגלים הפסדים בעקבות פרסום שלא עובד! פרסום במנוע גוגל זה אפיק פרסומי מצויין, אבל לא עונה על כל הצרכים של כל אחד המפרסם.
השיווק בפייסבוק לא רוצים בקידום של מילה ספציפית , ורוצים סיקור מרחיב ככל האפשר כי יכול להיות שלא נמצא כיום אפיק פרסומי משתלם יותר מפייסבוק.

בעזרת הממשק המתקדם נוכל לפרסם את השירות\מוצר שלנו , עם אופציות לפילוח הקהל יעד שאין כמותם ברשת.
נוכל להגדיר השעות שנרצה לפרסם , את גיל הקהל יעד שיצפה בפרסומת, ויותר מכך, את מין הלקוחות להם אנו פונים. האפשרויות האלה יכולות לחסוך לנו 90% מהשקעה , נשלם רק בעבור גולש פוטנציאלי שנכנס לאתר שלנו.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242