פרמוט מחשב – הטיפול הטוב ביותר

בעידן הטכנולוגי כל עולמנו נמצא במחשב. אוגרות מידע, תמונות משפחתיות, קבצי מוזיקה, עבודות, מאמרים ועוד.
העומס המוטל על המחשב הוא עצום, לאחר זמן מה המחשב "קורס". גם אם הוא לא מפסיק לפעול, הוא פועל באיטיות, הוא גונח, הוא נתקע לעתים קרובות ועוד.
פנינו אל טכנאי מחשבים ברמת גן וביקשנו ממנו עזרה, מה עלינו לעשות כדי שהמחשב ישוב לפעול צעיר, רענן ומהיר בדיוק כמו שהכרנו אותו בשנותיו בראשונות??

פרמוט מחשב זו לא מילה מפחידה אנשים רבים חוששים מפרמוט המחשב, מסביר לנו טכנאי מחשבים בגבעתיים העוסק בתיקון מחשבים נייחים ומומחה גם בתחום של תיקון מחשב נייד.
רבים חושבים כי פרמוט המחשב משמעותו איבוד מוחלט של הקבצים החשובים השמורים על גבי המחשב, אך לא, אם פונים אל טכנאי מומחה ומפרמטים את המחשב במקצועיות ובזהירות, נוכל להחזיר את המחשב לכושר וליהנות שוב ממחשב מהיר, זריז ורענן.

פרמוט מחשב, מסביר לנו טכנאי מחשבים ברמת גן, הוא פעולה של אתחול מחדש של הדיסק הקשיח במחשב.
למעשה, כל אחד יכול לפעול לפי ההוראות שמסביר לנו המחשב ולפרט את המחשב ללא עזרת בעל מקצוע, אך אם איננו מכירים היטב את כל שלבי העבודה ואיננו בעלי ניסיון בכך, רצוי לפנות אל טכנאי מחשבים בגבעתיים, או לכל איש מקצוע בתחום, כדי להימנע מנזקים בלתי צפויים.

לפני שמפרמטים את המחשב, חשוב לבצע גיבוי ולשמור את כל הקבצים החשובים. אפשר לבצע גיבוי באמצעות דיסק קונקי, באמצעות העברה למחשב אחר או אפילו להדפיס מסמכים חשובים על גבי דפים, לאגוד אותם ולשמור.

כל טכנאי מחשבים בגבעתיים, ובמקומות נוספים, ידע להעיד כי התקלה הגדולה ביותר במחשבים היא וירוס זדוני שחדר למערכת ההפעלה. פרמוט המחשב מתבצעת בשני מקרים.
האחד,חיסול הווירוס שחדר למערכת ההפעלה, והשני רענון המחשב והחזרתו לפעילות תקינה.

גם מחשב נייד אפשר לפרמט. שמואל, מומחה מוביל בתחום תיקון מחשב נייד, מסביר ומוסיף כי פרמוט המחשב משדרג את עבודת המחשב.
לאחר הפרמוט, המחשב הנייד יעבוד במהירות הרצויה. לאחר הפרמוט מומלץ, בכל מחשב נייד או נייח, להתקין מערכת הפעלה בגרסה חדשה ומתקדמת.
מערכת ההפעלה המתקדמת תשדרג את עבודת המחשב לשביעות רצוננו המלאה. יש אנשים הנוהגים לפרמט את המחשב בכל שנה בממוצע. לדעתם, כמו שאין צורך ללכת לרופא רק בעת מחלה, אלא לשמור על גוף בריא ולערוך בדיקות תקופתיות, כך חשוב להקפיד על תקינות המחשב, להזמין טכנאי מקצועי ולפרמט אותו מעת לעת.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242