פירמוט מחשב – צעד אחד צעד

מחשב איטי הוא מחשב שצריך לעבור פירמוט, ולשם כך צריך טכנאי מחשבים מקצועי. פירמוט מחשב כולל מספר שלבים, והראשון הוא גיבוי של כל הקבצים, לפני שיימחקו, ראה בעמוד גיבוי לפני פרמוט מחשב.
גיבוי לפני פירמוט
כשקונים מחשב חדש, מיד מרגישים בהבדל בינו לבין המחשב הישן. ההבדל העיקרי הוא במהירות ובעוצמות הפעולה והטכנולוגיה של המחשב החדש לעומת הישן. עם זאת, כל מחשב בסופו של דבר מתחיל לעבוד לאט יותר, וברגע שזה קורה צריך לעשות פירמוט מחשב כדי לאתחל אותו ולהחזיר אותו למצבו הקודם.


אומנם הפירמוט נועד בעיקר למקרים של תקלות במחשב שאין דרך אחרת לפתור אותן, אבל יש משתמשים רבים שעבורם מדובר בהליך שגרתי הנמשל לביקור אצל הרופא לביצוע בדיקות שגרתיות.
ככל שנקדים לעשות פירמוט מחשב ונעשה את הפירמוט כל שנה עד שנתיים, ככה המחשב יעבוד טוב יותר ויאריך חיים, וכמובן גם ישפר את חווית השימוש שלנו בו.
תוכנות ניקוי מחשבים
אז בין אם אתם משתמשים במחשב לצרכים אישיים, ללימודים או לעבודה, אל תוותרו על הפירמוט. לא צריך ולא כדאי לחכות לתקלה מיוחדת כדי לפרמט את המחשב.

פירמוט מחשב – ההכנות המקדימות

פירמוט מחשב נייח ונייד כולל מחיקה של כל הקבצים שנמצאים על גבי המחשב, התוכנות וכן הלאה. אם אתם לא רוצים לאבד מידע חשוב, עליכם לעשות גיבוי לכל הדברים האלו. תוכלו להשתמש בדיסקים, אך דרך טובה יותר היא כונן זיכרון נייד.
היום אפשר להשיג כונן נייד עם יכולות תקבול עצומות בסכומים סבירים.

תהליך הפירמוט
פירמוט מחשב עוזר להתגבר על בעיות בקצב העבודה שלו, רעשים שהוא עושה, כאשר מהירות הגלישה שעליה אנו משלמים לא מנוצלת כראוי, מקרים בהם המחשב נתקע או מסרב להגיב, שוכח פקודות שנתנו לו, וכן הלאה.
וירוסים
ככלל, התהליך של פירמוט הוא לא מסובך, והרבה אנשים עושים את זה לבד, אבל יש שלבים שדורשים ידע מקצועי כדי שבתום הפירמוט המחשב יחזור לעבוד בדיוק כפי שעבד לפני שהחלו לצוץ הבעיות.

על כן, יש לקחת את המחשב לטכנאי מחשבים מקצועי אם רוצים שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר. הטכנאי ימחק את כל הקבצים שמאוחסנים בזיכרון של המחשב ובכל הכוננים שלו, יימחק גם את מערכת ההפעלה, ינקה את המחשב ולבסוף יתקין חזרה את מערכת ההפעלה.


אחד הדברים הכי חשובים בתהליך פירמוט מחשב הוא שימוש במערכת הפעלה מקורית. שימו לב שאנשים שעושים את הפירמוט לבד לרוב משתמשים בדיסק שאינו מקורי, ולכן הפירמוט לא מתבצע בצורה הנכונה. בנוסף, טכנאי מחשבים מקצועי ידע בדיוק איך להתקין את מערכת ההפעלה כך שהמחשב יפעל בצורה תקנית ב 100 אחוז, ולא רק כמעט.
רשיון
אי שימוש בדיסק מקורי וחוקי ואי הבנה מקצועית של התקנת מערכת ההפעלה, תיצור תקלות במחשב, קטנות לכאורה אבל מורגשות, כמו תגובה לקויה של המקשים.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242