פירמוט מחשב כל שנה

עם הזמן, וככל שהשימוש במחשב גובר, כך הוא נוטה להיות איטי יותר, וזה רק קצה הקרחון. לכן, מומלץ לעשות פירמוט מחשב כל שנה עד שנתיים כדי לנקות אותו ולהחזיר אותו למצב פעולה אופטימלי.
התנגשויות תוכנה
עם הזמן, וככל שהשימוש שלנו במחשב האישי גובר, כך הוא מתחיל לחוות תקלות שונות, ביניהן פעולה איטית יותר, וירוסים ורוגלות, התנגשויות תוכנה, קריסות וכן הלאה.
לכן, מומלץ לעשות פירמוט מחשב כל שנה עד שנתיים, על מנת לנקות אותו ולהחזיר אותו למצב פעולה אופטימלי.

פירמוט מחשב – מה זה בעצם?

כל מחשב יצטרך לעבור תהליך של פירמוט בשלב כזה או אחר. כמה מהר זה יקרה? זה כבר תלוי במשתמש, האם הוא מגן על המחשב שלו ודואג לבדוק אותו מעת לעת? פירמוט מחשב הוא תהליך שבו המשתמש מגבה את כל המידע שעל גבי המחשב, שחשוב לו והוא רוצה להשתמש בו שוב בעתיד.
פירמוט אם מחשב זז לאט
הגיבוי יכול להתבצע על גבי דיסקים או זיכרון נייד לפי נפח הזיכרון הרצוי. לאחר הגיבוי, צריך למחוק את כל המידע שנמצא על הדיסק הקשיח של המחשב עם פקודת FORMAT, ולבסוף להתקין את כל התוכנות מחדש.
כאמור, פירמוט מחשב הוא תהליך שכל מחשב צריך לעבור בשלב מסוים, אבל יש מקרים שבהם המחשב דורש פירמוט מוקדם מהרגיל, למשל במקרים של חדירת וירוס אל המחשב שיוצר מגוון בעיות ואין אפשרות להסיר אותו.
עוד תרחישים הם פגיעה בקבצים ששולטים במערכת ההפעלה ומפעילים אותה, ובמקרים כאלו המחשב כלל לא יעלה.
ניקוי וירוסים

פירמוט מחשב – כדאי או לא כדאי?

תלוי מי עושה את הפירמוט. ככלל, חשוב לעשות פירמוט מחשב אם רוצים שהמחשב יעבוד בצורה הטובה ביותר ולוודא שאין בו וירוסים או תקלות אחרות. עם זאת, מי ששוקל לעשות את הפירמוט לבדו כדאי שישקול זאת בשנית. פירמוט דורש ידע מקצועי, ניסיון ומיומנות שרק לטכנאי מחשבים שעבר הכשרה מתאימה יש אותם.

כשהתהליך מבוצע על ידי טכנאי מחשבים מקצועי, הוא לא יפגע במחשב בשום דרך שהיא, גם כאשר הוא מתבצע לעתים תכופות. להיפך, הפירמוט מרענן את המחשב, עוזר לשמור עליו נקי מתקלות ולמעשה גורם לו לתפקד בצורה טובה ביותר, כאילו היה חדש לגמרי.
מה אם בכל זאת מתעקשים לפרמט את המחשב לבד? דבר ראשון שצריך לזכור, גיבוי! אל תשכחו שום קובץ שחשוב לכם, כי ברגע שתהליך הפירמוט יתחיל אין דרך חזרה והקבצים שלא גיביתם ייעלמו ולא תהיה אפשרות לשחזר אותם.
כדאי לעשות גם רשימה של כל האתרים שמופיעים במועדפים של כל דפדפן.
גיבוי נתונים
אחרי שתנקו את הדיסק הקשיח, חשוב להשתמש בתוכנת הפעלה מקורית. זה עולה יותר, אבל מאפשר התקנה בצורה הטובה ביותר. אותו הדבר נכון וחשוב גם בהקשר של תוכנות שנועדו להגן על המחשב (אנטי וירוסים).

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242