מעבדת מחשבים תל אביב לטיפול בתקלות מחשבים

אם יש בעיה במחשב, מומלץ שלא לנסות לתקן לבד. מעבדת מחשבים תל אביב לשירותכם בכל תקלה ובעיה שהמחשבים שלכם סובלים ממנה.

הנה מידע על התקלות הנפוצות שקשורות למחשבים ודרכים לשדרג ולשפר את המחשב שלכם.

מחשבים חדשים מספקים לנו חוויית שימוש מושלמת, אך עם הזמן הם מתחילים לחוות תקלות ובעיות שונות. הרבה אנשים לא מבינים את החשיבות של בדיקה מקצועית על ידי טכנאי מחשבים, וברגע שיש תקלה עושים פעולות שעלולות להחמיר את המצב וכתוצאה מכך יצטרכו לשלם הרבה כסף עבור תיקון של המחשב.

בכל מקרה של בעיה במחשב, מומלץ שלא לנסות לתקן אותה לבד. יתר על כן, כדאי לסגור את המחשב, ומיד לפנות אל מעבדת מחשבים תל אביב או להזמין טכנאי מחשבים עד הבית.

התקלות הנפוצות במחשבים

יש כמה תקלות נפוצות שטכנאי מחשבים נתקלים בהן מדי יום.

טכנאים מקצועיים ומנוסים ידעו לזהות את הבעיה מהר, ויוכלו לתת ללקוחות שלהם את התיקון הנדרש.
הרבה פעמים, התקלות המקוריות במחשב הן פשוטות ואפשר לתקן אותן במהרה ובעלויות נמוכות יחסית, אך כאמור, כאשר משתמשי המחשבים מנסים לבדוק את התקלות ולטפל בהן לבד, המצב נעשה מורכב יותר.

מעבדת מחשבים תל אביב שיש בה צוות עובדים מקצועי ומיומן יכולה לטפל בתקלות ובמקרים הנפוצים השונים, ביניהם:

נוזלים שנשפכו על המחשב- כאשר נוזלים נשפכים על המחשב, יכולות להיגרם מספר תקלות. במידה והמחשב דלוק ומחובר לחשמל, הסכנה גדולה יותר.
במקרים כאלו יכול להיווצר קצר בתוך המחשב שיביא לתקלה בלוח האם.
רצוי לכבות את המחשב באופן מיידי ולא לנסות להדליק אותו עד שטכנאי יבדוק את הבעיה.
כאשר מדובר במחשב נייד, התיקון קצת יותר מורכב בגלל אופן פירוק המחשב.


המחשב פועל באיטיות- פעילות איטית של המחשב יכולה להיגרם מכמה סיבות. אחת מהן היא וירוסים ותוכנות ריגול, ולכן חשוב להתקין על המחשב תוכנות אנטי וירוס.
מעבדת מחשבים תל אביב תוכל לעשות את זה בצורה נכונה, על ידי התקנת תוכנות מקוריות. עוד סיבה לפעולה איטית של המחשב היא "בלאי" של זמן וצפיפות בזיכרון של המחשב.
לשם כך, צריך לבצע גיבוי של כל המידע החשוב שמאוחסן במחשב, לנקות את המחשב כולו ולהסיר את תוכנת ההפעלה ולבסוף לפרמט את המחשב.
לאחר מכן, מתקינים את תוכנת ההפעלה והמחשב חוזר לפעול כראוי.


המחשב לא נדלק- כאשר המחשב לא נדלק יכולות להיות לכך סיבות רבות. יש מקרים בהם הסיבה היא פשוטה כמו חיבור לא תקין בין המחשב לחשמל או סוללה שנגמרה (במחשב נייד).

בהרבה מקרים אחרים, הבעיה היא בספק הכוח, שהוא ליבו של המחשב. ספקי כוח הם רכיב רגיש, ועלולים להתקלקל לעתים קרובות, בעיקר אם הם זולים. מעבדת מחשבים תל אביב תוכל להחליף את הספק הישן בספק מתקדם שמתאים למחשב.ספק כוח איכותי אולי יעלה קצת יותר אבל צריך להבין שעל איכות משלמים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242