פירמוט מחשב – פעולה נדרשת למחשבים מכל הסוגים

כשהמחשב כבר ישן מאוד, בן 6 שנים או יותר, בהחלט כדאי לקנות אחד חדש במקומו. בכל מקרה אחר, אפשר לשפר את הפעולה של המחשב על ידי פירמוט מחשב באופן מקצועי. הנה כל הפרטים.
ניקוי כונן C
נתחיל בכל שנעלה עובדה חד משמעית, פירמוט מחשב הוא הטיפול הכי טוב שאפשר לתת למחשב. נקודה.
לא משנה איזה סוג מחשב יש לכם – נייח או נייד – של איזו חברה ומה המאפיינים שלו, עם הזמן המחשב יעבוד פחות טוב מכפי שעבד בחודשים הראשונים שלו מיום הקנייה.
כאשר המחשב בן 6 שנים או יותר, בהחלט כדאי לבדוק אופציה לרכישת מחשב חדש שהטכנולוגיה שלו תתאים לטכנולוגיה החדשה. במקרים אחרים, אפשר לשפר את אופן הפעולה של המחשב על ידי ביצוע פירמוט מחשב באופן מקצועי על ידי טכנאי מחשבים.

מה זה בכלל פירמוט? המילה העברית ל"פירמוט" היא אתחול. מדובר בתהליך שבו מטפלים באמצעי אחסון הנתונים של המחשב. פירמוט מחשב משמש למחיקה של מערכת ההפעלה שקיימת ושל כל הנתונים שנמצאים בזיכרון של המחשב- תוכנות, קבצים, וירוסים וכו'.

יש כמה דרכים שבהן אפשר לבצע את הפירמוט, ואת זו הנכונה עבור המחשב שלכם יוכל להחליט טכנאי מחשבים מקצועי.
כמו כן, למרות שלל מדריכים והסברים שיש ברשת האינטרנט, מומלץ שלא לבצע את הפירמוט באופן עצמאי אלא למסור את המחשב לטכנאי מקצועי ולתת לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
כמה דרכים לפרמט

פירמוט מחשב – מתי צריך לעשות את זה? פירמוט של המחשב הוא פעולה נחוצה בכמה מקרים, למשל כאשר מערכת ההפעלה לא פועלת באופן תקין, מציגה הודעות שגיאה וכדומה, או כאשר המחשב מגיע למצב של עומס יתר בעקבות תוכנות וקבצים "כבדים" שתופסים חלק גדול מאוד מהזיכרון שלו.

עומס שכזה יוצר פעולה איטית של המחשב, וזו כמובן פוגעת בחוויית השימוש בו.
מה הפירמוט כולל? פירמוט מחשב כולל כמה פעולות: גיבוי הקבצים והמידע החשוב על גבי זיכרון נייד, שרת בענן וכדומה, הסרת מערכת ההפעלה, ניקוי המחשב ואתחול שלו.
וירוסים
לאחר מכן, מתקינים שוב את תוכנת ההפעלה ותוכנות אנטי וירוס למיניהן, שנועדו להגן על המחשב. נראה שמדובר בפעולות שקל לבצע, אך בפועל הן מצריכות ידע מקצועי וניסיון מעשי בפירמוט, בכדי שהתהליך יתבצע בצורה הנכונה משלב הגיבוי ועד השלב בו המחשב חוזר לפעולה.

מה יכול להשתבש כשעושים פירמוט מחשב באופן עצמאי?
אחד הדברים שאפשר לראות שוב ושוב במקרים בהם אנשים מפרמטים את המחשב שלהם לבד הוא התקנה לא נכונה של מערכת ההפעלה או תוכנות אנטי וירוס, או התקנה של תוכנות שאינן מקוריות.

כדי שהמחשב יעבור בצורה הטובה ביותר ויהיה מוגן מווירוסים ותוכנות ריגול, הפירמוט צריך להיעשות על ידי טכנאי מקצועי שיש לו גישה למערכת הפעלה ולתוכנות הגנה מקוריות ויש לו את הידע המקצועי הנדרש כדי לבצע את ההתקנה ללא שגיאות.
אנטי וירוס בתשלום

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242