פירמוט מחשב – פעולה שמשפרת את המחשב

This text will be replaced

מה זה פירמוט מחשב, ומה הקשר בין פעולת הפירמוט לבין הפעילות של המחשב?
פעולת פירמוט של המחשב על ידי טכנאי מחשבים כל שנה עד שנתיים תעזור לשפר משמעותית את פעולת המחשב.

מחשב הוא מכשיר שאפשר למצוא כמעט בכל בית, והוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.
כולנו כמעט משתמשים בו בכל רגע נתון (אם לא במחשב עצמו, אז בטלפון הסלולרי החכם), אם זה בעבודה, בלימודים או בשעות הפנאי.

לכן, חשוב לתת למחשב את הטיפול הטוב ביותר ולהשתמש בו באופן בטיחותי. אבל גם אם אנחנו נוקטים בכל שיטות ההגנה והאבטחה, עם הזמן המחשב מתחיל לעבוד לאט יותר, והוא חווה תקלות שונות לרבות בעיות בזיכרון, וכאמור בעיות במהירות.
פירמוט מחשב יכול לפתור את הבעיה, ומי שמבצע את הפירמוט כל שנה עד שנתיים כמעט ולא ירגיש את הירידה בתפוקה ובפעילות של המחשב.
ניקוי כונן C

פירמוט מחשב – מה זה כולל?

פירמוט מחשב הוא בסך הכל פעולה פשוטה למדי, שכוללת ניקוי המחשב והתקנה מחדש של תוכנת ההפעלה.
בתום התהליך, המחשב יהיה כמו חדש ויפעל בהתאם, אך כל המידע ששמרנו עליו לאורך הזמן, כבר לא יהיה בהישג יד. היות וכך, לפני שעושים למחשב פירמוט צריך לגבות את כל המידע שעליו, אם זה דרך שליחת מיילים עם לינקים או קבצים, גיבוי על שרת בענן או גיבוי על זיכרון נייד בנפח המתאים.

הרבה אנשים מנסים לפרמט את המחשב לבד, ולפעמים נראה שהם עושים זאת בהצלחה. על אף שניקוי המחשב הוא פעולה פשוטה, מה שמצריך ידע מקצועי וניסיון בפירמוט הוא התקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

התקנה לא מדויקת ולא שלמה תגרום למחשב לעבוד שלא בצורה הטובה ביותר. התקנה לא מקצועית יכולה לגרום למגוון בעיות, למשל במקלדת, וגם כאלה שנראות שוליות במידה מסוימת.
גיבוי כל המחשב

כשאתם פונים לטכנאי מחשבים כדי שיבצע את הפירמוט למחשב שלכם, אתם מקבלים את הפירמוט הטוב והמקצועי ביותר.
כמו כן, הרבה טכנאי מחשבים מבצעים במו ידיהם את הגיבוי של נתוני המחשב שלכם, לפי דרישה שלכם, כך שאתם יכולים לחסוך הרבה זמן.

בנוסף, על גבי המחשב שלכם מותקנת תוכנת הפעלה מקורית, ובצורה הטובה ביותר, כך שהמחשב תמיד יהיה תקין ומערכת ההפעלה תפעל ללא בעיות.
כשאתם נעזרים בשירות של טכנאי מחשבים מקצועי ואמין, אתם יודעים שהמחשב שלכם בידיים טובות ושהכל נעשה בצורה הטובה ביותר.

היות ומדובר בפעולה שצריך לבצע למחשב רק פעם בשנה או שנתיים, לא מדובר בהשקעה גדולה, ואתם מקבלים עבור התשלום את העבודה הטובה ביותר. לכן, לא כדאי לתת לחברים או בני משפחה לעשות את הפירמוט, או לנסות לעשות אותו לבד.
מחשב מתוקן כמו שצריך

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242