פירמוט מחשבים

מחשבים רבים אשר אינם פועלים כראוי מחייבים בדיקה לעומק, כאשר במרבית המקרים יתברר כי המחשב זקוק להליך הקרוי פירמוט מחשב מחדש.
גיבוי כל המחשב בתיקיות

מחשבים נמצאים כיום בכל בית בישראל כמו גם בכל משרד או בית עסק באשר הוא. כולנו חיים על המחשב ברמה יומיומית ועל כן תיפקוד שוטף של המחשב חיוני לביצוע מטלות רבות עבורנו, אם לשם שיחות ברשת חברתית, קבלה ושליחה של מיילים, הדפסת מכתב חשוב או פשוט להעביר זמן במשחקים און ליין.

בשל סיבות אלו, כאשר המחשב אינו עובד כראוי, אם בשל איטיות רבה, כיבוי בהפתעה מעת לעת או גרוע מכל לא מופעל עם הדלקתו, יש צורך לערוך לו בדיקה על ידי טכנאי מחשבים.
במרבית המיקרים ההחלטה תהיה אחת – פירמוט מחשב מחדש.

מהו פירמוט מחשב?
מרבית המחשבים בישראל כמו בעולם כולו מבוססים על מערכות ההפעלה של ווינדוס שבמקרה והן אינן מתפקדות היטב עכב סיבות שונות (וירוס, עומס תוכנות, ניצול משאבי זיכרון, ועוד...) הן צריכות לעבור התקנה מחדש.
ניקוי מחשב נייד
ההתקנה מחדש היא הליך הנקרא פירמוט מחשב. כיצד מבצעים פירמוט מחשב?
פירמוט מחשב מחדש מורכב בעיקרו משלושה שלבי ביצוע:

  • גיבוי – מגבים את כל הנתונים שחשובים לנו מהמחשב, במידה והוא נדלק ומאפשר גישה לתיקיות שמעניינות אותנו. ניתן לגבות על גבי דיסק און קי או צריבה על דיסק די וי די.
  • פירמוט – הפעלה של פקודת פירמוט בדיסק של ווינדוס שברשותנו. התהליך יכלול דריסה של כל הקיים על המחשב והעלאה של תוכנת הפעלה נקיה ו"חדשה" למחשב.
  • התקנות – כעת יש להתקין את כל הדרייברים ומערכות ההתקנה של התוכנות החשובות לנו כמו גם התקני מדפסת, מערכות שמע ו\או גרפיקה של המחשב אם הם לא מזוהים אוטומטית על ידי מערכת ההפעלה בעת הפירמוט.

לבד או באמצעות טכנאי מחשבים?
מבחינה טכנית כל אחד יכול לבצע פירמוט מחשב בצורה עצמאית ובטח שבעזרת חומר רב המצוי באינטרנט המתאר כל שלב ושלב בפירוט.
גיבוי מחשב

ועם זאת, במידה והמחשב שלכם פעיל בצורה כלשהי וניתן לגבות או לשחזר נתונים שונים שחשובים לכם, כדאי לפנות לטכנאי מחשבים שיידע לעשות זאת טוב יותר מכם במרבית המקרים כמו גם לשמור על הגדרות רבות של ההתקנים השונים שלכם על מנת לחסוך עבורכם זמן יקר ולעתים אי פתרון של התקנה מחדש לתוכנה שימושית.

הכלים שיש לטכנאי מחשבים רבים מאשר יש לכם, שלא לדבר על הידע המקצועי בנושא.
אם נוסיף לכך את העובדה שפירמוט אורך זמן רב, לעתים שווה לשלם סכום של כמה מאות שקלים ולחסוך זמן רב ולעתים תיסכולים לא מעטים מול המחשב הביתי\המשרדי שלכם
רשיון ווינדוס חוקי

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242