דיסקים קשיחים למחשב SSD

הדיסק הקשיח הוא אחד המרכיבים החשובים במחשב, דיסק שבתוכו נמצא כל המידע שלנו, מסמכים, תמונות, מוזיקה, סרטים, וידאו קליפ, סרטונים וגם מערכת ההפעלה.
טכנאי מחשבים ניידים
טכנאי מחשבים תל אביב מספר על לקוחות רבים שעמדו אובדי עצות כאשר הדיסק הקשיח נהרס וכל החומר שהיה עליו אבד.
לכן ממליץ טכנאי המחשבים לבצע גיבוי על דיסק קשיח חיצוני או לפנות אל טכנאי מחשבים בגבעתיים, או בכל מקום, כדי לנסות ולבצע שחזור מידע ושחזור נתונים.

דיסקים קשיחים למחשב SSD – על היתרונות ועל החסרונות

מהירות - דיסקים קשיחים למחשב SSD הם בעלי מערכת הפעלה מהירה מאוד הנותנת תחושה של מחשב מהיר. המהירות מורגשת בעיקר במערכת ההפעלה.
ברוב המקרים מערכת ההפעלה עולה במהירות של פי שניים מאשר בכוננים אחרים.
מהירות פתיחת קבצים – כל חובבי הווידיאו אוהבים מאוד דיסקים קשיחים למחשב SSD בשל המהירות שבה קבצי הווידיאו עולים, אין צורך להמתין דקות ארוכות כמו בכוננים אחרים ואין צורך לחפש את הקובץ על גבי הדיסק. הכונן מאתר במהירות את הקובץ ומפעיל אותו.

טכנאי מחשבים תל אביב

אין רעש - בעל מעבדת מחשבים רמת גן העוסק בתחום תיקון מחשב נייד מסב את תשומת הלב כי בכוננים שונים, לאחר זמן מה, אנו מתחילים לשמוע רעשים, לעתים בלתי נעימים, מהכיוון של הכונן.
בדיסקים קשיחים למחשב SSD אין רעש, השימוש בדיסק הקשיח הוא שקט ונעים.

צריכת חשמל – בעל מעבדת מחשבים רמת גן טוען כי צריכת החשמל בשימוש בדיסקים קשיחים למחשב SSD ירדה בכשלושים אחוז. בעידן מחירי החשמל היקרים, זהו יתרון ניכר, במיוחד לכל מי שהוא חיית מחשבים אשר משתמש במשך שעות רבות ביממה במחשב.

מעבדת מחשבים תל אביב

לצד היתרונות הרבים, טוען טכנאי מחשבים רמת גן, יש גם חסרונות . אחד החסרונות הבולטים הוא המחיר הגבוה.
בשל המחיר הגבוה, דיסקים קשיחים למחשב SSD עדיין לא פרצו לשוק וחלק גדול מקהל המשתמשים עדיין אינו מכיר אותם ואינו מודע ליתרונות שלהם.

במחיר של כונןSSD של 64 ג'יגה אפשר לקנות דיסק קשיח רגיל במחיר של 1000 גי'גה ויותר.
מנהל מעבדת מחשבים בתל אביב מספר מניסיונו כי רוב מערכות ההפעלה עדיין לא מכירות את כונן SSD כדיסק קשיח רגיל, ולכן יש צורך לבצע עקיפה לצורך התקנה של מערכת ההפעלה.
ועל אף כל זאת עדיין קיימות שגיאות רבות. כונני SSD קיימים בעיקר בגודל של 2.5 אינטש, ולכן הם מתאימים למחשבים ניידים, לנייחים צריך מתאם גישור למארז.

בעל מעבדה העוסק בתחום של תיקון מחשב נייד מציין כי כיום כבר החלו לייצר מחשבים ניידים עם כניסה לשני כוננים קשיחים, אחד מהם יכול להיות כונן קשיח מסוג SSD.

טכנאי מחשבים ניידים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242