• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

תיקון מחשב נייד – החלפת מסך

הוא קומפקטי ונוח, חזק ומהיר, ואפשר להעביר אותו בקלות ממקום אחד לאחר. המחשב הנייד הצליח לחדור במלוא הכוח למגזר הפרטי והעסקי, אבל גם לו יש את החולשות שלו, לרבות רגישות המסך.

הנה מידע בנושא תיקון מחשב נייד שהלך לו המסך. המחשב הנייד הצליח לחדור במלוא הכוח למגזר הפרטי והעסקי כאחד, מסיבות שברורות לגמרי- הוא קומפקטי ונוח, מהיר וחזק, ואפשר גם להעביר אותו בקלות ממקום אחד לאחר.

אפשר לראות את השימוש בו במשרדים והרבה בתי אב בכל הארץ. אבל למרות שהוא חזק ושימושי, גם לו, כמו למחשב הנייד, יש חולשות מסוימות, וגם הוא יכול לחוות מגוון תקלות, ולכן תיקון מחשב נייד הוא שירות נפוץ ומבוקש מאוד.

תיקון מחשב נייד שהלך לו המסך
אחד הדברים הרגישים ביותר במחשב הנייד הוא המסך שלו. שלא כמו מסך שמחברים למחשב הנייח, המסך של המחשב הנייד הוא חלק בלתי נפרד ממנו, ולכן הוא רגיש כל כך.

כל פעם כשאנו מזיזים את המחשב הנייד אנחנו מסכנים את המסך, ואם חלילה נתיישב על המחשב, רוב הסיכויים שהמסך יישבר. אלו כמובן דברים שלא רלוונטיים למשתמשים במחשב נייח, אבל תיקון מחשב נייד שהלך לו המסך הוא הכרחי לכל מי שבחר את הנייד על פני הנייח.

אם מסך המחשב נסדק או אם יש בו הרבה פיקסלים שרופים, צריך את הידע הטכני המתאים כדי להחליף את המסך. משום כך, יש לקרוא לטכנאי מחשבים מקצועי על מנת שיטפל בבעיה.
ככלל, התהליך של החלפת המסך הוא זהה בכל מחשב, אבל החומרה והצעדים שצריכים לעשות משתנים לפי הסוג והדגם של המחשב הנייד. התהליך של החלפת מסך כולל מסך כמה שלבים.

בשלב הראשון, מנתקים את המחשב מהחשמל ומוציאים את הסוללה, ולאחר מכן מסירים את המסגרת של המסך על מנת לחשוף את הברגים. במידה ויש כריות גומי שמסתירות את הברגים, מסירים גם אותן.
לאחר מכן, מוציאים את הברגים ממקומם, מוציאים את המסך ומאתרים את תווית היצרן כדי לדעת מה המסך החלופי המתאים.
לבסוף, מחברים את המסך החדש עם חיבור כבל FLAT שהוא הכבל המגשר בין המחשב למסך.
נהוג להפעיל את המחשב לאחר החלפת המסך כדי לוודא שהכל עובד כראוי.

תיקון מחשב נייד עם אחריות
במידה והאחריות על המחשב שלכם עדיין בתוקף והיא מכסה תאונות ונזקים במסך, תיקון מחשב נייד יכול להתבצע במסגרתה, ללא תשלום מצדכם (למעט מקרים בהם לא השתמשתם במחשב לפי הוראות היצרן) לכן, אין סיבה לנסות להחליף את המסך לבד, ואף כדאי להימנע מביצוע התיקון באופן עצמאי.

פעולה שכזו יכולה ליצור נזק חמור יותר, ותיקון יקר יותר. ובכל מקרה, על אף שתהליך ההחלפה של מסך שבור נשמע פשוט וקל, כדאי לקחת את המחשב הנייד למעבדת מחשבים מקצועית בתל אביב שבה תיקון מחשב נייד הוא חלק מהידע, המקצועיות והניסיון.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242