• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

תיקון מחשב נייד לבד? ללא עזרת טכנאי מחשבים?

האם זה אפשרי לבצע תיקון מחשב נייד לבד? יש שיאמרו שכן, לפחות עבור תקלות מסוימות, אבל תמיד עדיף להיעזר בשירותיו של טכנאי מחשבים מקצועי.
חלקי המחשב
מחשב נייד הוא מכשיר רב עוצמה, שיכול לשרת אותנו למטרות רבות ומגוונות, לרבות גלישה באינטרנט, איסוף נתונים, עיבוד תמונות וקבצי מוסיקה, כתיבת עבודות ומאמרים ועוד.
הוא גם נוח מאוד בגלל העובדה שאפשר לקחת אותו לכל מקום. אבל למרות העוצמה שיש לו, גם הוא יכול להיהרס או לצאת מכלל פעולה.


הרכיבים של המחשב הנייד (כמו גם הנייח) והחומרים שממנו הוא עשוי אינם חסינים מכל פגע, ולכן יש לנקוט במחשב בזהירות יתרה, בעת השימוש וגם כשהוא לא בשימוש.
מחשב נרטב
מה קורה אם יש תקלה? הרבה יאמרו שאפשר לבצע תיקון מחשב נייד באופן עצמאי, או לפחות עבור תקלות מסוימות. בפועל, מכיוון שנדרשים ידע ומקצועיות, תמיד עדיף להיעזר בשירותיו של טכנאי מחשבים מקצועי.

תיקון מחשב נייד – תקלות נפוצות במחשב נייד

יכולות להתרחש מספר תקלות, שלכל אחת סיבה אחרת. לפני הכל, חשוב לומר שבדיקות תקופתיות של המחשב במעבדת מחשבים מקצועית ואמינה יכולות למנוע תקלות פתאומיות במחשב.
בנוסף, מומלץ לפרמט את המחשב כל שנה ולכל היותר שנתיים, כדי לנקות אותו ולהחזיר אותו למצב פעולה אופטימלי.
התקלות הנפוצות שמצריכות תיקון מחשב נייד כוללות בעיות חומרה, סוללה, מערכת הפעלה ונזק למסך.
חלק מהתקלות האלה הן שכיחות הרבה פחות במחשבים נייחים. לדוגמא, בעוד שהמסך של מחשב נייד הוא חלק בלתי נפרד ממנו וזז לכל מקום שהמחשב זז, אפשר להפריד מסך של מחשב נייח בכל עת, ולכן הוא נוטה להיהרס הרבה פחות.
כמו כן, מכיוון שאפשר להזיז את המחשב הנייד ולהניח אותו בכל מקום, יש מקרים רבים שבהם אנשים מניחים אותו על מקום ישיבה, מתיישבים עליו בהיסח דעת ויוצרים סדקים או שברים במסך.
מסך מחשב נייד

במחשב נייד נדיר שתתרחש תקלה שכזו. בכל תקלה שלא תהיה, טכנאי מחשבים מקצועי הוא זה שצריך לבדוק את המחשב ולתקן אותו לפי צורך.


כל אחד יכול לקנות את החלקים החלופיים שצריך והכלים שבהם צריך להשתמש כדי לתקן את הבעיה, אבל רק טכנאי מחשבים מקצועי ידע לזהות את התקלה ולהצטייד בהתאם.
בנוסף, לטכנאי מנוסה יש את המיומנות והרגישות בידיים שנחוצה לביצוע עבודות תיקון מחשב נייד שהן רגישות ומורכבות, למשל החלפת רכיבים פנימיים.
הלחמת חלקי אלקטרוניקה

גם כשיש מצב חירום בשעות הקטנות של הלילה, אפשר להשיג את העזרה של טכנאי מחשבים מקצועי לביצוע תיקון מחשב נייד אך רק עבור תקלות מסוימות שאינן קשורות לרכיבים של המחשב. שירות מרחוק הכולל השתלטות על המחשב של הלקוח מצדו של הטכנאי מאפשר לו לבדוק את התקלה, להבין אותה ולתקן אותה בהתאם.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242