• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

תיקון מחשב נייד – כל הטיפולים החשובים

תיקון מחשב נייד הוא לא רק עניין של מצב חירום, אלא פעולה שצריך לבצע על בסיס קבוע, גם כדי לשמור על המחשב כך שיתפקד בצורה האידיאלית ללא תקלות חוזרות ונשנות.
בדיקת חלקים בחינם
הנה כמה מהטיפולים החשובים. מחשב נייד הוא נוח וכיף להשתמש בו. אפשר לקחת אותו לכל מקום, ואם בוחרים מחשב חזק מספיק, הוא גם יכול להיות מתאים לכל מי שמשתמש בתוכנות גרפיקה או תלת מימד שדורשות זיכרון גדול ומהיר במיוחד.

עם כל היתרונות שלו, יש לו גם חסרונות והם הרגישות שלו לכל מכה הכי קטנה. בנוסף לזה, תיקון מחשב נייד הוא מורכב יותר מתיקון של מחשב נייח- בעוד שכל משתמש כמעט יכול לפתוח את המחשב הנייח ולעשות בו מגוון טיפולים באופן עצמאי, מחשב נייד מצריך ידיים מיומנות של טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה.

תיקון מחשב נייד – לא רק במצבי חירום

ניקוי מחשב נייד
הרבה אנשים לא דואגים למחשב הנייד שלהם במידה הנדרשת, ורק כשמשהו במחשב לא עובד כשורה הם פונים לטכנאי מחשבים.
מי שטורח לבדוק את המחשב ולתת לו את הטיפול והתחזוקה הנדרשים לפי צורך, יכול ליהנות מהמחשב לתקופה ארוכה יותר מבלי שיחווה תקלות חוזרות ונשנות.
תחזוקה למחשב היא בדיוק כמו תחזוקה לרכב, ואם בודקים את המחשב מעת לעת, כל שנה בערך, אפשר למנוע תקלות חמורות בהמשך הדרך, שהתיקון שלהן יעלה לא מעט כסף.

הטיפולים החשובים

למה לחכות למקרה חירום כדי לתקן את המחשב? כאמור, תיקון מחשב נייד יכול להיות עסק יקר מאוד, ולכן כדאי להקדים תרופה למכה ולטפל במחשב בצורה הנכונה.
יש כמה טיפולים שחשוב לעשות אם רוצים שהמחשב ימשיך לעבוד טוב. הדבר הבסיסי הוא פירמוט, אותו כדאי לבצע כל שנה עד שנתיים לכל היותר.
ניקוי וירוסים
הפירמוט כולל ניקוי של המחשב מווירוסים ותוכנות ריגול, והוא כולל גם ניקוי של הדיסק הקשיח. אחרי שמנקים את המחשב מתקינים חזרה את תוכנת ההפעלה המקורית.
כל זה נועד להחזיר את המחשב למצב הפעולה הראשונית שלו, כמה שיותר קרוב למחשב חדש.
לרוב, זה מה שקורה, אבל אחרי כמה שנים כבר מומלץ לקנות מחשב חדש.

הרחבת זיכרון היא גם טיפול שכדאי לבצע במידה ורוצים לאחסן על המחשב כמות גדולה של קבצים, מבלי שהם ישפיעו על מהירות הפעולה של המחשב.

טיפול נוסף הוא בדיקה של ספק הכוח שאחראי על הפעלת המחשב. ספקים זולים הם רגישים יותר ונוטים להיהרס מהר יותר, לכן מומלץ להתקין ספק חדש ואיכותי, גם אם יקר יותר.
ספק כוח מחשב נייח
כאשר המחשב מתחמם יתר על המידה, הוא קורס, ולקריסה יכולות להתלוות תקלות נוספות. לכן מומלץ גם לבדוק את המאוורר, משום שהוא אחראי על טמפרטורת המחשב בזמן פעולה.

אל תוותרו על תיקון מחשב נייד אצל טכנאי מחשבים מקצועי או מעבדת מחשבים מוכרת ומומלצת
מטען

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242