• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

לכבות את המחשב או לא?

השאלה האם לכבות או לא לכבות את המחשב צפה ועולה לא פעם, וכשנכנסים לדיון נראה כי יש עמדות לכאן ולכאן. בדגול, מחשב נייד מכבים ונייח לא.
כפתור כיבוי במחשב נייד
יש גישה רווחת שטוענת כי כיבוי המחשב הוא לגמרי מיותר. יש כאלה שיגידו אף כי כיבוי המחשב פוגע בפעילותו ומקצר את תוחלת החייו.
מאחורי העמדה הזאת עומד הנימוק שהדלקה וכיבוי של המערכת מצריכה יותר מאמץ ממנה ומותירה אותה יותר חשופה. המשמעות לפי גישה זו היא שבעת כיבוי והדלקה של המחשב הוא נמצא בסיכון גבוה להינזק, ושלאורך זמן פעולות אלה שוחקות את המחשב ומקצרות את תוחלת החיים שלו.
למען האמת, מדובר בלא יותר ממיתוס המחוסר כל שחר ובסיס.

המחשב הוא אינו מטוס שבאמת חשוף לסכנות בעת המראה ונחיתה ואין שום חשש ריאלי בפעולה זו, זאת כל טכנאי מחשבים תל אביב יוכל להגיד לכם.
למעשה, כל מעבדת מחשבים בתל אביב תתן הנחיה ברורה ומובהקת ללקוחותיה לכבות את המחשב, לכל הפחות בתדירות סבירה ושאינה נופלת מפעם אחת בשבוע.
מאווררים במחשב

ככל שהמחשב ישן יותר כך תוכלו להקל עליו בתדירות כיבוי גבוהה.

כמה עובדות שכדאי לדעת
כיבוי המחשב מדי יום חיוני למחשב נייד עוד יותר ממה שהוא חיוני למחשב הנייח.
במהלך כיבויו של המחשב, המערכת מבצעת סריקה כללית ויסודית בדרך כלל, מה שאומר שיש לה הזדמנות לאתר סיכונים שונים ולהתריע בהמצא כאלה.
בפעילות סדירה מתבצעת סריקה רק בהינתן פקודה מיוחדת לכך, הפעלה של האנטי וירוס למשל.
רובינו לא מקפידים על כך בתדירות הנדרשת, והסריקה שתתבצע במהלך הכיבוי או ההדלקה בהחלט תספק למחשב הגנה נוספת.
מחשב מתחמם

אצל מרבית המשתמשים מגיעה נקודה בזמן, והיא מגיעה די מהר, שפעילותו השגרתית של המחשב גורמת לו להתאמץ ולהתחמם.
במרבית המחשבים המאווררים עובדים באופן מאומץ בכדי לשמור את טמפרטורה קרירה של המחשב. כמובן שהתחממות יתר שלו קטלנית לו, וככל שהמחשב מתאמץ יותר, כך הוא מתחמם יותר.

באופן טבעי יש האטה בפעילות המחשב עם הזמן, היותו דלוק, כלומר פעיל במשך כל הזמן, משמעותה עבודה ללא הפסקה של המאווררים ומיקסום הפעילות שלהם. דבר שעלול להוביל לפגיעה במאוורר עצמו ובכך לנזק חמור למחשב.

כיבוי המחשב מסייע להגדיל את תוחלת חייו. כשהוא כבוי הוא נח. כמו לכל מכונה ומכשיר גם למחשב יש תוחלת חיים מסויימת, וכשאתם משאירים אותו דלוק גם כשאתם לא עובדים עליו אתם למעשה גוזלים ממנו שעות חיים לחינם.
סריקת וירוסים בכיבוי
ריסטרט זו פעולה שכדאי לבצע ולא צריך להמנע ממנה, בטח לא כשהמחשב מגיע לעומס יתר ונתקע. פעולת הריסטרט תסייע למחשב לכבות את התוכנות שתוקעות את פעילותו לתאפשר לכם להמשיך לעשות בו שימוש ללא תקלות.

במחשבים בני למעלה משנה, ובמיוחד במחשבים ניידים מומלץ לכבות את המחשב בסיומו של כל יום.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242