• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

קושי בנקיון מחשב נייד

במהלך פעילותו של המחשב, באופן טבעי הוא מתמלא באבק ולכלוך.
אבק במאוורר

גם אם אנחנו מקפידים לנקות את המחשב כדרך קבע, אין מנוס מחדירתם של גרגירי אבק אל תוך החריצים השונים שבמחשב. הצטברות של אבק ופסולת בתוך המחשב מאיטים את פעילותו, גורמים לו למאמץ רב יותר למען תפקודו ובסיכומו של דבר מקצרים את תוחלת חייו של המחשב.

התהליך מואץ וחמור יותר כאשר מדובר על מחשבים ניידים. אחת המערכות החשובות ביותר לתפקודו של המחשב זוהי מערכת הקירור שנפגעת באופן ישיר מהצטברות של אבק ולכלוך, אלה חוסמים את פתחי האוורור ומכבידים על מערכת הקירור.

במקרה כזה המחשב נמצא בסיכון גבוה יותר להתחממות. התחממות יתר קטלנית למחשב. במקרה שבו רמת החום עולה מדי, המחשב יכבה את עצמו, לאורך זמן יגרם נזק בלתי הפיך למחשב.
בכדי לשמור על המחשב ולמקסם את תוחלת החיים שלו חשוב להקפיד על ניקוי תדיר שלו.
מאוורר מחשב נייד
במידה והמחשב מתחמם, כבה, פעילותו איטית יותר, אתם זקוקים, ככל הנראה, לניקוי יסודי של המחשב.
טכנאי מחשבים תל אביב יוכל להגיע לביתכם, לאתר את הבעיה ואף לטפל בה במקום במרבית המקרים ללא צורך במעבדה.

תהליך ניקוי מחשב במקרה של תיקון מחשבים ניידים מדובר על תהליך ארוך ומורכב, לכן חשוב להבטיח את מקצועיות הטכנאי ולהערך לכך מבחינת זמן.
ניקוי מחשב נייד
מתי ניקו לכם את המאוורר של המחשב לאחרונה?
באופן בלתי נמנע, לאורך זמן, מאוורר המחשב מתאבק ומתמלא בלכלוך שפוגע בפעילותו, מוביל להתחממות יתר של המחשב ומקצר את תוחלת החיים שלו.
מערכת הקירור והמאוורר בפרט שומרים על המחשב וכשהפעילות של אלה נפגעת המחשב חשוף יותר, איטי יותר ונמצא תחת סכנה.

כשהמחשב מתחמם יתר על המידה הוא מאט את קצב הפעילות שלו בכדי להקטין את כמות החום שמפיקים רכיביו השונים והוא אף כבה בעת הצורך.
אם פעילות המחשב אינה סדירה, הוא פועל בצורה איטית מדי, כבה תדירות ומתחמם סביר להניח שמה שאתם זקוקים לו הוא ניקוי מאוורר במחשב נייד.

נקודות חשובות - תיקון מחשב נייד

הדרך הטובה ביותר לאבחן את הבעיה המדוייקת של המחשב היא להפקיד אותו אצל טכנאי מוסמך. את הסימנים לחוסר תקינות ניתן לזהות בקלות, אך במקרים רבים אותם סימנים יכולים להעיד על בעיות שונות ואת האבחנה הזו יוכל לעשות רק מומחה.

תיקון מחשבים ניידים כולל טיפול בכל סוגי התקלות, ביניהן ניקוי המאוורר.
לפני שמתחילים בפעולת הניקיון חשוב לוודא ששם אכן מצויה הבעיה. הטכנאי יוריד בנוכחותכם תוכנה לבדיקת טמפרטורה- טרמוסטט. במידה ורמת החום עולה על 50 מעלות, חשוב מאד להתחיל בפעולת הניקיון באופן מיידי.
אחרת, נותנים למחשב להתאמץ. מפעילים וידאו באיכות HD ומתחילים לעקוב אחר הטמפרטורות שוב. אם הטמפ' נותרות על פחות מחמישים מעלות הבעיה מצויה במקום אחר. אחרת, יש לנקות.
ניקוי מחשב נייח

במסגרת הבדיקה, שבמקרים רבים לא תעלה לכם כלל, ימצא המקור ובהתאם לו יותאם תיקון מחשב נייד ספציפי. המקור לבעיות המאוורר טמון בפלומות אבק בדרך כלל.
מאוורר המחשב הוא מאוורר יניקה ודחיסה (כמו אוטו) הוא גם יונק לעצמו אבק ושיערות, אלה מצטברים ומקשים על פעולתו.

ניקוי מאוורר במחשב נייד היא פעולה שלוקחת זמן, מה שאומר שצריך להערך לכך שפרק הזמן לטיפול במחשב יעמוד על כ- שלוש שעות. הוא מצריך פירוק של המחשב כולו, ובשונה ממחשב נייח ששם הפעולה לכאורה פשוטה יותר, כאן מדובר על פרוצדורה מורכבת הרבה יותר.

לאחר הפירוק הטכנאי צריך להגיע למאוורר שמחובר לפלטות קירור מנחושת, אלה מחוברות למעבד ולכרטיס מסך, החלקים הכי חשובים במחשב. אם הם מתקלקלים לא ניתן לתקן את המחשב.

המאוורר שומר עליהם, ועל כן פעולתו חשובה כל כך. משחת קירור היא חלק ממערכת הקירור של המחשב וגם היא חיונית לפעולתו.
זאת מתייבשת אחת לשנתיים בממוצע ויש צורך לחדש אותה. בעת ניקוי המאוורר מנקים את שאריות המשחה הישנה ומורחים חדשה. את המאוורר משמנים בשמן מכונות ואת צלעות הקירור משייפים עם נייר זכוכית. 
צלעות קירור

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242