• טכנאי מחשבים ניידים

  תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • מעבדת מחשבים

  תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • ניקוי וירוסים

  טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

קורס טכנאי מחשבים ניידים

רוצים מקצוע שתמיד נחוץ? מקצוע שיאפשר לכם לעזור לאנשים ובו זמנית להתעסק עם טכנולוגיה? אם אתם אוהבים מחשבים ויש לכם יכולות טכניות, תוכלו להיות טכנאי מחשבים ניידים ולהציע את שירותכם לתושבי העיר והסביבה.
פרוק והרכבה מחשב נייד
הסבת מקצוע הפכה להיות מונח פופולארי מאוד בתקופה האחרונה, והסיבה העיקרית לכך היא הביקוש הדל עבור מקצועות רבים או לחילופין התנאים שנלווים למשרות הפנויות אשר אינם מספקים את העובדים.

קורס טכנאות מחשבים ניידים היא דרך מצוינת להתחיל בקריירה חדשה, שהרי מדובר במקצוע שתמיד מבוקש.
אם יש לכם יכולות טכניות, אם אתם רוצים להתעסק עם טכנולוגיה ורוצים לעזור לאנשים תוך כדי, תוכלו להיות טכנאי מחשבים ניידים ולתת את השירות לתושבי העיר וסביבתה.

על הלימודים
קורס טכנאות מחשבים יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד במעבדת מחשבים או להיות "שולייה" של טכנאי מחשבים ניידים. עם תום הקורס, ואחרי שתצברו קצת ניסיון, מומלץ ללכת להשתלמויות בתחום.
נוזלים במחשב נייד

כידוע, תחום המחשוב עובר שינויים מעת לעת וכדי להיות טכנאי מחשבים מקצועי באמת, צריך להכיר את כל השינויים והחידושים על מנת שאפשר יהיה לתת את השירותים הנחוצים עבור כל לקוח.
הלימודים יספקו לכם מידע והתנסות מעשית בכל הנוגע לחומרה ולתוכנה של המחשב, לרבות החלקים שמהם מורכב המחשב והתפקיד של כל אחד, מערכות הפעלה וכדומה.

50 שעות לימוד במעבדה מקצועית בראשון לציון נספק לתלמיד את כל הציוד, מלחמים, מיקרוסקופים וכלי עבודה ונלמד את הנושאים הבאים:

 • איתור קצרים בלוח אם
 • החלפת צ'יפים וקבלים והלחמות
 • הדבקות צירים ופלסטיקה
 • שקעי טעינה
 • תיקון מסכים

איתור תקלות בלוח אם
במקומות מסוימים תוכלו לבחור התמחות מסוימת, למשל מחשבים נייחים או ניידים ותוכלו גם להכיר מקרוב מחשבים ומערכות הפעלה ספציפיים, למשל מחשבי MAC או PC.
הדרישות עבור הקורסים השונים משתנות בהתאם לרמה. מי שרק מתחיל את דרכו בתחום לא צריך לעבור מכשולים רבים בעת ההרשמה לקורס הבסיסי של טכנאות מחשבים.

מיומנו של טכנאי מחשבים ניידים

בכל מקום אנשים צריכים טכנאי מחשבים מקצועי שאפשר לסמוך עליו שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.
אבל יש מקומות שבהם הביקוש גדול יותר, כמו תל אביב.

כטכנאי מחשבים ניידים ונותנים את השירות שלהם לתושבי העיר והסביבה, אתם יכולים לצפות לכמות עבודה שתספיק לכם.
אם תרצו להיות עצמאיים, ייקח זמן עד שתבנו מעגל לקוחות נאמן וגדול מספיק כדי להתפרנס מהעבודה.

עד אז, כדאי לצבור ניסיון ולפתח קשרים עם לקוחות במעבדות מחשבים. הן כעצמאים והן כשכירים, העבודה הטכנית היא אותה עבודה, והיא כוללת מגוון פעולות, כגון פירוק המחשב, ניקוי שלו, החלפת חלקים ועוד.

אבל העבודה אינה רק מול מכונות, אלא גם אנשים, וחשוב להבין את הצרכים שלהם על מנת לתת להם את העבודה הטובה ביותר.
לצורך הדוגמא, אם לקוח מעוניין להחליף את כרטיס המסך, יש להציע לו את זה שיתאים לו בהתאם למחשב ובהתאם לצרכים שלו ולשימוש שהוא עושה במחשב.
הלחמת שקע טעינה

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242