• טכנאי מחשבים ניידים

  תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • מעבדת מחשבים

  תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • ניקוי וירוסים

  טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

טכנאי מחשבים ניידים - מדריך לרכישת מחשב נייד חדש

טכנאי מחשבים מוסמך מסביר כיצד לרכוש מחשב נייד! קיבלתם החלטה לרכוש מחשב נייד.
כל הכבוד, עד כאן הכל פשוט. עתה, נשאלת השאלה האמיתית, מה מהפרמטרים הבאים צריך לקחת בחשבון? איזה מודל? מאיזו חברה? האם לבחור במחשב דק וקל או שהעדיפות היא כבד ועתיר בביצועים? הרי לכם טיפים ועצות

טכנאי מחשבים תל אביב
ברצונכם לרכוש מחשב נייד וליהנות מניידות חופשית ללא כבלים? עכשיו עדיין עומד מולכם הקונפליקט המסובך שהוא איך ניתן לבחור.
רבות הן האופציות, ובעידן טכנולוגי זה, כמעט ואין לזה סוף. כיום מצוינות כ-10 חברות יצרניות בולטות, שלושה חלקי נושאים מרכזיים של מחשבים ניידים ואין ספור דגמים.
הנה לכם כמה עצות שעלולות לסייע, גם כאשר אין בהם מספיק בשביל לכוון אתכם באופן ישיר למחשב חלומי, עדיין יעזרו לכם להגיע לבחירה אופטימלית.

מהו הצורך העיקרי שלכם יש לשאול את עצמכם, האם אתם מתכוונים לשאת איתכם מחשב נייד לכל מקום (כדאי להיות כנים עם עצמכם: האם מדובר ב"חבר" שיתלווה אליכם רק לאוניברסיטה, משרד וסלון, או מכשיר שווה ערך לטלפון סלולרי, אשר ילווה אתכם 24 שעות).
שקלו רכישת מחשב מקטגורית ה-Ultra Thin, והכינו ערכה שבה תכללו זיכרון USB נייד, וכרטיס זיכרון פלאש לגיבוי.
זכרו להקפיד על העברת קבצי ההתקנה של התוכנות שחשובות לכם לדיסק הקשיח, כגון מערכת ההפעלה, אופיס, נגן המדיה ואת הדפדפן המועדף, ודברים אחרים.
אם הנכם צריכים מחשב נייד שרק יחליף או יגבה את המחשב הנייח, ויהיה קל לנשיאה בנסיעות, התמקדו בקטגוריית המיינסטרים.
המחשבים בקטגוריה הזו יספקו מגוון תכונות, ואף יחסכו מכם רכישה נוספת ושדרוג המחשב הנייח.
רוב המחשבים הניידים מגיעים עם חיבורי בלוטות' ו-Wi-Fi, צורב רגיל או צורב DVD, חיבור יציאה לטלוויזיה, וקורא כרטיסי זיכרון פלאש, שיעזרו לכם בתקשורת עם העולם.

טכנאי מחשבים ניידים - גדלים ומשקלים של ניידים

טכנאי מחשבים תל אביב
מחשב נייד בימינו מגיע עם ספקטרום רחב של מידות ומשקלים. משקלו של הקומפקטי ביותר הוא כק"ג ונפחו כנפח ספר ממוצע.
הגדולים שבתחליפי הנייחים מזכירים יותר כרך אנציקלופדיה, ומשקלם עלול להגיע לארבעה ק"ג.
צריך להבין, שמחשב נייד השוקל יותר מ-2.5 ק"ג, לא רצוי שתסתובבו איתו יותר מדי. צריך לזכור, שלמשקל מתווסף תיק הנשיאה, ספק הכוח, ולעיתים סוללה נוספת או הארד דיסק חיצוני, והמשקל מגיע לעוד חצי עד ק"ג (ונתוני היצרניות באשר למשקלים אינם כוללים תוספות אלו).
לכן רצוי להגיע לחנות ולקבל החלטה אם המחשב מתאים לצרכים.

טכנאי מחשבים ניידים - סוגים של מחשב נייד

 • תחליפי נייחים - מחשבים כבדי משקל ומסורבלים, נוחים פחות לנשיאה וחיי הסוללה שלהם קצרים, מציעים יתרונות כמו: מחירים נמוכים, ביצועים ברמה גבוהה, אופציות הרחבה מגוונות, מסכים רחבים, המתאימים לצפיה בסרטי DVD ועוד.
  המחשבים הללו יאפשרו ניידות סבירה בין הבית למשרד, או במעבר בין חדרי הבית, ללא כל מאמץ.
  יש לקחת בחשבון, כי מחשב נייד מסוג כזה הוא הכבד ביותר
 • אמצע הדרך – בדגמים של המיינסטרים ניתן לשלב לוגיקה של מפרט טכני כגון: תכונות, ביצועים ומחיר.
  אלו מחשבים קצת יותר חלשים מנייחים, אך נוחים וקלים (2 עד 3 ק"ג), וחיי סוללה סבירים (בין 2 ל- 4 שעות).
  דגמים אלה, רלוונטים למי שמחפש מחשב רב אמצעים במחיר סביר.
 • Ultra Thin – זו קטגוריה בה נכלול מחשבים קומפקטיים באופן מיוחד, רובם בעלי מסכים בגודל של 12.1 אינץ', עם כוננים אופטים חיצוניים, היגועים במשקלם המזערי (1-2 ק"ג), ומתוכננים מבחינת עוצמות המיחשוב, גם להרצת יישומים סטנדרטיים, גלישת אינטרנט אלחוטית וכיו"ב.
  ניתן להנות מהיתרונות של החיבור האלחוטי, מהביצועים הגבוהים ומניידות אף בדגמים מהקטגוריות האחרות.
  זה לא יתן את אותו האפקט, אך יעלה פחות.

טכנאי מחשבים ניידים

כאן טכנאי מחשבים מסביר מהן התכונות הנדרשות.
לאחר בחירתכם במחשב הרצוי, בידקו כי המחשב הנבחר, כולל את מרבית החיבורים והיציאות של התקשורת הקיימים כיום.

 1. גלישה אלחוטית - במחשב נייד למשל, אל תתפשרו על תמיכה מובנית בחיבור אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi), אפילו שאפשר לרכוש כרטיס PCMCIA שנשלף, בכל זאת יקר מידי, יוסיף במשקל, ויסרבל עם החיבורים החיצוניים.
 2. תקשורת קווית - כדאי שתבחרו דגם הכולל בלוטות', אינפרה אדום ושיהיו כמה שיותר יציאות ל- USB, רצוי כאלו הממוקמות במרחק אחד מהשני בצד שמאל של המחשב, בשביל לאפשר נוחות בהתקנים.
 3. כונן הדיסקים - כונן הדיסקטים הוא כמובן תוסף היסטורי, והעדיפות היא להעביר את החומר שלכם בעזרת דיסק, זיכרון פלאש או תיקיה בהארד דיסק.
  כונן הדיסקים, רלוונטי בעיקר למי שמשתמש במחשב לצפיית סרטים (במקרה זה לא ניתן יהיה לוותר על DVD מובנה, או להתפשר על קניית כונן DVD נשלף (חיצוני), שהוא גם יותר יקר, גם יותר איטי, וגם מוסיף למשקל נשיאה).
  אם אינכם צריכים צורב או כונן DVD, וותרו עליהם, ותרוויחו במשקל, כאשר את כל ההתקנות אפשר לבצע בעזרת מחשב נוסף עם חיבור רשת, וגם עם התקן זיכרון חיצוני, הזמין כיום בנפח גדול מדיסק.
 4. חיבור למערכת קולנוע - במקרה שכזה, אל תוותרו על יציאת ה- TV-Out או HDMI
 5. זכרון - רבים המחשבים המצוידים כיום גם בקורא של כרטיסי זכרון מסוג פלאש, לכו על זה התומך במגוון הרחב ביותר של סוגים.
  לעולם לא ניתן לדעת באיזה כרטיסים יתמכו המצלמה והסלולארי הבאים שלכם.
 6. זיכרון - אל תתפשרו על נפח שפחות מ-2048 מגה בייט, על מנת להפעיל Windows XP ותוכנות נוספות במקביל.
 7. דיסק קשיח - תבחרו בהארד דיסק שיש לו נפח גדול, מינימום 500 גיגהבייט.
  זיכרו כי הרכיבים של מחשב נייד, ובעיקרם, דיסק קשיח וכרטיסי המסך, לא חופפים במהירותם ובביצועיהם לאלו של מחשב נייח, אף אם הם חולקים את אותו השם.
  דיסק קשיח לדוגמא, עובד במהירות סיבובים של כ- 5400 RPM בסה"כ, ולא ב- 7200 RPM כגון כונני ATA נייחים. הבדלי המהירות משמעותיים למדי.
 8. המעבד – מאז שנת 1997 מציעות חברת "אינטל" וחברת AMD מהדורות ייעודיות של המעבדים הנייחים שלהן, שהותאמו באופן מיוחד למחשב נייד.
  בחירת סוג המעבד תשפיע על ביצועי המחשב, אך בעיקר על המשקל, חיי סוללה והמחירים, דבר המצדיק לפעמים פשרה.
  בסופו של דבר, המשתמש הרגיל יעדיף נפח זיכרון גדול, דיסק קשיח גדול, ומעבד יותר איטי. והמקצוענים, שצריכים מחשב לעבודה אינטנסיבית, ישקיעו בסוג שכולל כרטיס מסך איכותי ומעבד חדיש ומהיר.
  מחשב נייד, שמגיע עם פנטיום M (סנטרינו) תומך בצריכה של אנרגיה חכמה, ובתמיכה אלחוטית והתחממות מינימלית.
 9. מסך – גודלו של המסך משפיע על תועלת ההנאה המופקת ממנו, וכמובן על משקן ומחירו.
  גודל סטנדרטי לצג הניידים גדל ל-15 אינץ'.
  המחשבים הדקיקים מאובזרים במסך 12.1 אינץ' בסה"כ, כאשר המשוכללים שבינהם, אפילו במסכי 17 או 15 רחבים.
  כל זה בהתאם לצרכים ולפשרות אשר אתם מוכנים לבצע בעלויות ובנוחות הנשיאה - יקבע גודלו של המסך.
  לתשומת ליבכם: שטחו המעשי בתצוגת ה- LCD רחב יותר מאשר צג של מחשב נייח רגיל, ולכן 15 או 14 אינץ' זהו גודל טוב לחלוטין בשביל צג של מחשב נייד.
 10. כרטיס המסך - עד לזמן האחרון, היה מאיץ גרפי לאחת מחולשותיו העיקריות של מחשבים ניידים, גם כיום ניתן לטעון כי מחשב נייד אינו פלטפורמה מושלמת בשביל משחקים.
  אך כיום ניתן לראות ניידים עם מאיצים טובים בהחלט, אשר מבוססים על ערכות שבבים Radeon של ATI ו-GeForce של NVidia, כולל מהירות של עד 1024 מגהבייט זכרון מובנה.
  אם הצורך לשחק על הנייד הינו חשוב עבורכם או שברצונכם לערוך גרפיקה - תבררו את העניין.
 11. סוללה - סוללה מאבדת מכוחה עם חלוף הזמן, רצוי שלא לחבר את המחשב לזמן רב בעוד הסוללה מחוברת, וכדאי לרוקן את הסוללה עד סופה אחת לשבועיים.
  לכן אם בכוונתכם לנדוד בדרכים, חשוב להשקיע בסוללת רזרבה.
  טכנאי מחשבים ניידים
 12. עכבר – במחשב הנייד ישנם שני תחליפי עכבר מקובלים: ה-Pointing Stick, (בליטה עגולה במרכזו של המחשב, המזכירה במקצת ג'ויסטיק פרימיטיבי) וה-TouchPad – שהוא משטח המגע הקטן.
  חלקם של הניידים מציעים את שני האופציות. ישנם משתמשים, שלא הצליחו להתרגל לחלופות של העכבר, ולכן מעדיפים דווקא, דגמים ייעודיים שהחלו להופיע לאחרונה גם במחשבים הניידים.
  יתכן שזהו פתרון גם בעבורכם.

טכנאי מחשבים ניידים - התוספות רצוי לשקול

רכישה של תחנת עגינה - מפני שהיא תחסוך מכם זמן, טרדות ואף כסף (ברכישת Hub USB, מחברים חיצוניים וכד') ותקל את ההעברה של המחשב ממקום אחד לשני במהירות ללא גרימת נזקים לחיבורים ולציוד היקפי.

האחריות - אפילו אם אינכם אנשי עסקים המוצאים את עצמכם בשעות טיסה מרובות, עדיין חשוב לבדוק שהנייד שלכם יהנה מאחריות ושירות בינלאומית.
ולא כדאי לכם לקחת זאת כמובן מאליו, מפני שישנן חברות, אפילו אלו "המותגיות", שלא נותנות האחריות כזאת.
והרי אינכם רוצים להיתקע עם נייד מקולקל בסיבוב לחו"ל, כאשר לא נראית שום עזרה באופק.

תגיות: תיקון מחשב נייד | תיקון מחשבים ניידים | טכנאי מחשבים ברמת גן | מעבדת מחשבים ברמת גן | טכנאי מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242