תוכנת אופיס חוקית עם רישיון – לדעת לקנות נכון

תוכנת אופיס היא חבילה של יישומים מרכזיים מבית מייקרוסופט. התוכנה הראשונה יצאה לשוק בשנת 1993 ומאז אחת לשנתיים עד שלוש מייקרוסופט משדרגת את התוכנה ומוציאה לשוק תוכנות חדשות ומתקדמות יותר.

תוכנת אופיס עם רישיון – חמישה דברים שכדאי לדעת

השוק מלא בתוכנות אופיס פיראטיות שאותן אפשר להעתיק מהרשת או מחברים.
חשוב לדעת כי השימוש בתוכנת אופיס ללא קבלת רישיון הוא בלתי חוקי, במקרים מסוימים יוטל עליכם קנס כספי בגין שימוש בתוכנה ללא רישיון.

כאשר אתם קונים תוכנת אופיס חוקית עם רישיון אתם זכאים להטבות שונות כמו עדכונים, תמיכה ועוד.
מייקרוסופט מעניקה שני סוגים של רישיון. יש רישיון הנקרא OEM, ראשי תיבות של יצרן ציוד מקורי, ויש רישיון retail הנמכר בחנויות על המדפים וגם אצל טכנאי מחשבים ברמת גן, טכנאי מחשבים בתל אביב ובמקומות נוספים.

כדי להבדיל בין שני סוגי הרישיונות פנינו אל טכנאי מחשבים ברמת גן וביקשנו הסברים. רישיון OEM, מסביר לנו טכנאי מחשבים ברמת גן, הוא רישיון הניתן ליצרן. יצרנים מסוימים מקבלים רישיון למכור את המחשבים שלהם כאשר התוכנה מוטמעת בתוכם.

חשוב לדעת, מדגיש טכנאי מחשבים ברמת גן, כי רישיון מסוג זה ניתן רק לשימוש במחשב הספציפי שאותו קניתם. לא תוכלו להעביר את הרישיון ממחשב למחשב.
דוד, טכנאי מחשבים בתל אביב מספר לנו את סיפורו העגום של ראובן. ראובן קנה מחשב נייד במעבדה של תיקון מחשבים ניידים. המחיר היה אטרקטיבי וכלל גם תוכנת אופיס, אך היא לא הייתה חוקית.

ראובן הוא אזרח שומר חוק, הוא לא הסכים להשתמש בתוכנה בלתי חוקית והוא פנה אל מעבדה של תיקון מחשב נייד וביקש לקנות תוכנת אופיס חוקית. המוכר מכר לו תמורת 500 שקלים רישיון חוקי מסוג OEM. לאחר כשנתיים כאשר קנה ראובן מחשב חדש הוא ביקש להעביר את התוכנה, אך נענה בשלילה.

התוכנה שקנית, אינה ניתנת להעברה, אמרו לו בחברת מיקרוסופט, היא תקפה רק למחשב שקנית. דוד, טכנאי מחשבים מתל אביב, מסביר לנו איך להימנע מטעויות כמו שקרו לדוד. כאשר אנו פונים אל טכנאי מחשבים ברמת גן או לכל חנות עלינו לדרוש תוכנת אופיס עם רישיון חוקי מסוג Retail הניתן להעברה ממחשב למחשב. תוכנה זו נמכרת בקופסה אשר בתוכה נמצא תקליטור מקורי, הולוגרמה וחוברת הדרכה.

גם משה, בעל מעבדה של תיקון מחשב נייד, מסביר כי בעת קניית מחשב נייד יש לבדוק אם על המחשב מודברת מדבקה המאשרת כי תוכנת האופיס מקורית.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242