טכנאי מחשבים – מחשב חליפי

טכנאי מחשבים מגיע עד לבית הלקוח כדי לתקן את המחשב בבית הלקוח. טכנאי מחשבים יעשה את כל שביכולתו כדי שהמחשב יתוקן בבית הלקוח ולא יגיע למעבדה.

בימינו, להשאר יום אחד ללא מחשב ואינטרנט זהו נזק גדול מבחינה עסקית, לימודית, חינוכית ובידור בכלל ולכן מעבדת ווב.נט מחשבים מספקת ללקוח מחשב נייד חליפי.
אנו מתקנים את כל סוגי המחשבים, ניידים ונייחים, ולפעמים אין ברירה וצריך לקחת את המחשב למעבדה ואי אפשר לתקן בבית הלקוח, במיוחד במחשבים ניידים כאשר נשרף צ'יפ מסויים ומצריך הלחמות.

טכנאי מחשבים מספק מחשב נייד חליפי במצב שאין ברירה, מחשב נייד בסיסי המשמש רק למטרות גלישה וכתיבה עם WORD המתחבר לרשת אלחוטית ובעל סוללה.

במחשבים נייחים הרוב המוחלט של התקלות פתירות בבית הלקוח למעט תקלת לוח אם המצריכה טיפול מעבדה. החלפת ספק כוח, פירמוט, החלפת זכרונות והארדיסקים, צורב, ניקוי מחשב נייח, פירוק והרכבה, החלפת מעבד והרכבת מאווררים ועוד ועוד כל אלו ניתן לתקן בבית הלקוח ולא צריך לקחת למעבדה.
לעומת זאת המחשב הנייד הוא ברובו בעייתי לתיקון בבית הלקוח ומצריך מעבדה. הטיפולים אשר כן ניתן לבצע בבית הלקוח הם:

  • החלפת זכרונות
  • החלפת הארדיסק
  • פירמוט מחשב ותיקון תוכנות, דרייברים
  • בדיקת ספק כוח (מטען)
  • החלפת סוללה

את כל שאר תקלות המחשב נייד ניתן לבצע אך ורק במעבדה. פירוק והרכבה של מחשב נייד הוא דבר מסובך כי לכל מחשב יש צורה אחרת, מדובר בהמון ברגים ופלסטיקה שגורמים לאיבוד חלקים שלא מדובר בסביבה הטבעית של טכנאי מחשבים – המעבדה שלו.

המשתמש הביתי\משרדי של היום אינו יכול לעשות דבר ללא המחשב ולכן במקרים שחייב לקחת את המחשב למעבדה, מעבדת ווב.נט מחשבים מספקת מחשב נייד חליפי כדי שלא יצא מצב שהלקוח יישאר ולא יום אחד ללא מחשב, ממש כמו מוסך, שהרכב חייב להשאר לאשפוז המוסך יספק לנו רכב חליפי כי זה בעצם הרגליים שלנו כמו שמחשב הוא העיניים, אוזניים שלנו, המוח שלנו.

תגיות: תיקון מחשב נייד | תיקון מחשבים ניידים | טכנאי מחשבים ברמת גן | מעבדת מחשבים ברמת גן | טכנאי מחשבים תל אביב

 

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242