כדאי לתקן מדפסת ביתית?

כמו לכל מכשיר גם למדפסת הביתית יש נקודת שבירה. מדפסות רבות נוטות להתקלקל במיוחד כאשר משתמשים בהם הרבה.
כדי לתקן מדפסת ביתית מומלץ לפנות אל טכנאי מחשבים ברמת גן או אל מעבדה העוסקת בתיקון מדפסות ביתיות ומבצעת גם תיקון מחשבים ניידים.
פנינו אל מספר מומחים בתחום וביקשנו מהם חוות דעת מקצועית. האם כדאי לתקן מדפסת ביתית או עדיף לרכוש חדש.

מסקנת המומחים – לא כלכלי לתקן מדפסת ביתית

בעידן של היום כאשר מחירי המדפסות הביתיות זולים בדרך כלל לא מומלץ לתקן מדפסת ביתית, עדיף לקנות חדש.
טכנאי מחשבים מרמת גן משתף אותנו בניסיונו העשיר. הוא מספר כי לקוחות רבים מתעקשים לתקן את המדפסות הביתיות, ולא פעם אחת מחיר התיקון עולה על קניית מדפסת חדשה.
לעומת טכנאי מחשבים ברמת גן אשר הביע את דעתו השלילית באופן נחרץ, טכנאי מחשבים בגבעתיים חושב אחרת.

זה תלוי בסוג המדפסת, הוא מכריז. כאשר קונים מדפסת ביתית ממוצעת במחיר זול, לא כדאי לתקן אותה, אך כאשר משקיעים סכומי כסף ניכרים במדפסות יקרות, מומלץ להתייעץ עם טכנאי מחשבים בגבעתיים, או בכל מקום אחר, לבקש הצעת מחיר ולהשוות אותה לקניית מדפסת ביתית חדשה.

בעלי מעבדות של תיקון מחשב נייד העוסקים גם בתיקון מדפסות מדווחים לנו על סוגים רבים של תקלו קטנות כמו נייר תקוע, דיו נמרח, משיכת דפים במתקן הזנת הדפים ועוד.
בכל מקרה של תקלה קלה מומלץ לפנות אל טכנאי משבים בגבעתיים או אל מעבדה של תיקון מחשב נייד העוסקים גם בתיקון מדפסות, לעתים הם ימליצו על תיקון המדפסת ויגבו מחיר פעוט.

תיקון מדפסות משולבות הוא תיקון מסובך המצריך ידע מקצועי וניסיון, ככל שהמדפסת חכמה יותר, היא צפויה ליותר תקלות ומחיר התיקון יהיה גבוה יותר. במדפסת משולבת, מסביר לנו בעל מעבדה של תיקון מחשב נייד, יש שילוב של כמה מכשירים במדפסת אחת, סורק, פקס, מכונת צילום ועוד.

אסור לנסות לתקן מדפסות אלו לבד ובשל התקלה המורכבת גם מחיר התיקון עלול להיות גבוה ולא כדאי.
בכל מצב חשוב להתייעץ עם טכנאי מחשבים בגבעתיים מקצועי ובעל ניסיון.

אחת המדפסות הביתיות הצוברות פופולאריות בשנים האחרונות היא מדפסת לייזר. יש סוגים שונים של מדפסות לייזר במגוון מחירים. אם אתם קונים מדפסת לייזר לא מתוחכמת מדי ולא יקרה, חבל על כיתות הרגליים בחיפוש אחרי מעבדה של תיקון מחשב נייד או טכנאי מחשבים ברמת גן העוסקים בתיקון מדפסות, עדיף לקנות מדפסת חדשה.
ורוב הפעמים בכלל הבעיה בטונר הדיו ולא במדפסת, במעבדת מחשבים ישנם טונרים לכל סוגי המדפסות כאשר ניתן להגיע ולנסות עם דיו אחר בלי התחייבות לרכוש את הדיו, הבדיקה חינם אז תבואו

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242