גלישה איטית - אל תאמר לי זה לא יקרה

אין אחד שלא חווה גלישה איטית באינטרנט. אין דבר יותר מעצבן מזה , במיוחד כאשר שדרגתם את מהירות הגלישה. לא כדאי להילחץ ,זה יכול לקרות, וזה קורה כמעט לכל אחד.
כדי לדעת מה עלינו לעשות פנינו אל טכנאי מחשבים רמת גן וביקשנו ממנו להסביר לנו מדוע זה קורה ומה עלינו לעשות.

גלישה איטית – חמישה דברים שכדאי לדעת באדיבות טכנאי מחשבים


יש הרבה יישומים שהתקנו במחשב והם דואגים שמערכת ההפעלה תפעיל אותם בכל פעם שהיא פועלת כדי שהם יעבדו ברקע. בדרך כלל רוב היישומים מיותרים והם מבזבזים הרבה זיכרון פנימי וכוח עיבוד הגורמים להאטה בגלישה.

הפתרון: מעת לעת יש לעבור על רשימת הstart-up ולהוריד מהן את כל התוכנות שלא משתמשים בהן באופן קבוע. אם אתם לא יודעים לעשת זאת לבד, טכנאי מחשבים בתל אביב ישמח לעזור לכם.


הכול נוהגים להתקין סוגים שונים של תוכנות כאשר הם צריכים אותן, אך שוכחים להסיר אותן בסיום העבודה. התוכנות תופסות מקום רב, מונעות מהרגיסטר לעבוד באופן יעיל וגורמים לעתים קרובות לגלישה איטית.

הפתרון: יש להסיר את התוכנות בגמר השימוש, אם הצטברו לכם תוכנות מיותרות רבות, הזמינו טכנאי מחשבים ברמת גן שיסיר את התוכנות וינקה את המחשב.


תוכנות זדוניות או תוכנות ריגול פועלות במחשב שלכם ללא ידיעתכם. הם בין הגורמים המרכזיים להאטת המחשב.

הפתרון: יש להריץ סריקת אנטי וירוס טובה כדי לבדוק אם יש תוכנות ריגול במחשב ולהסיר אותן. אם אין לכם תוכנת אנטי וירוס טובה ויעילה, זה הזמן לפנות אל טכנאי מחשבים בגבעתיים ולהתקין תוכנית אנטי וירוס שתגן היטב על המחשב.


התוכנות נוהגות לייצר, בדרך כלל, קבצים זמניים כאשר הן פועלות. בדרך כלל כעבור זמן מה הקבצים נמחקים, לעתים עלולים הקבצים להישמר על המחשב זמן רב והם תופסים נפח רציני בדיסק הקשיח.

הפתרון: תוכנית CCLEANER מנקה את הקבצים האלו. את התוכנה אפשר להוריד חינם. הזמנת טכנאי מחשבים בגבעתיים אחת לחצי שנה תמחק את הקבצים, תייעל את עבודת המחשב ותאיץ את המהירות.


דיסק קשיח ישן הוא גם אחת הסיבות להאטת המהירות. כמו לכל דבר גם לדיסק בקשיח יש בלאי. דיסק ישן אינו מצליח לקרוא במדויק ובמהירות את המידע שאתם מזינים. הניסיונות החוזרים לקריאת המידע מאטים את מהירות המחשב.

הפתרון: הזמינו טכנאי מחשבים בתל אביב והחליפו את הדיסק הישן בדיסק החדש.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242