טכנאי מחשבים מוסמך

בחירה מושכלת של טכנאי מחשבים

כאשר המחשב שלך מושבת מפעילות, ובהנחה שאינך מסוגל לתקן אותו בעצמך, השיחה הראשונה שאתה מבצע, היא אל טכנאי מחשבים מקצועי שיציל את הנתונים החיוניים, וישחזר את מערכת ההפעלה מבלי לפגוע בקבצים הקיימים.
תיקיות במחשב
אך בין אם מדובר באיש מקצוע אותו מצאת בגוגל, או המלצה אישית שקיבלת, קשה להבחין בין איש מקצוע אמיתי, לבין נוכל.
ביקורות רבות נשמעות מידי יום על חוסר הידע הטכני של טכנאי מחשבים, אשר מותיר אחריו לקוחות מתוסכלים במקרה הטוב, ומחשבים שאינם מתוקנים, במקרה הרע.

גם אם מדובר בקומץ אנשי מקצוע, הם מוציאים לתעשיית תיקון המחשבים שם רע, כאשר הם מקבלים, למעשה, תשלום עבור שירות שלא בוצע, או לא בוצע במלואו, והמוניטין עובר הלאה.
לכן חשוב לבחור טכנאי או חברת תיקון מחשבים באופן זהיר וקפדני.

היום הוא כאן, מחר הוא נעלם, טכנאי מחשבים שמפרסם את שירותיו על גבי פליירים מודבקים על פנסי רחוב או באמצעות הנחה בתיבות הדואר, לצד ערימות פליירים אחרים של פיצות, קוסמטיקאיות ומרכולים חדשים בשכונה, עם פרטים המכילים מספר טלפון נייד בלבד, עשויים להיות קשים לאיתור, כאשר משהו משתבש, והלקח עלול להיות יקר לקרבנות תמימים.

  1. טכנאי מחשבים

"בטח, אני יכול לתקן לך את המחשב, אבל אני צריך לקחת אותו למעבדה כדי להתאים את חלקי החילוף או להריץ תכנות".
זוהי שיטת הפעולה הבסיסית. "נחזיר לך אותו עד סוף השבוע", מבטיחים הנוכלים, רגע לפני שהם נעלמים ללא שוב.

במציאות, אמירות אלו אינן אלא קוד לנוסח הבא: "אני מתכוון למכור את המחשב שלך לסוחר חלקי מחשב".
לכן, יש להישמר מפני פרסומים של טכנאי מחשבים המפרסם את הטלפון הנייד שלו בלבד, ואינו מספק כתובת אתר אינטרנט, או לפחות כתובת דואר אלקטרוני.

אנשי מקצוע חסרי מצפון, משגשגים בעקבות העובדה כי רוב לקוחותיהם מוגבלים בידע לגבי המתרחש בתוך המחשבים שלהם, וזה נכון במיוחד במקרים בהם המחשב אינו נדלק.
בעוד שהבעיה אינה נעוצה ביכולת האתחול של המחשב, ובוודאי שלא במחיקת נתונים, אלא בבעיה פשוטה וברת תיקון, איש מקצוע שאינו ישר יודיע ללקוח המבוהל והלחוץ, כי אין ברירה, התיקון אינו שווה את המחיר, יש צורך ברכישת מחשב חדש, וממש במקרה, הכינותי מראש דגם מצוין זמין במחיר "אטרקטיבי".
תיקון מחשבים

במקום לרוץ לרכוש מחשב חדש מידי שנה, יש להקפיד על ניקוי קבוע של המחשב, פעם או פעמיים בשנה, ולהסיר את כל התכנות המיותרות, או התכנות הזדוניות אשר עשויות להאט את פעולת המחשב.
ניקוי קבוע משפר את מהירות המחשב וביצועיו, כמו גם מגדיל את נפח הזיכרון.

ניתן למצוא את הטכנאים שמסבירים ללקוחות כי מדובר בעבודות תיקון מסובכות, אשר צריכות להתבצע במעבדה.
הנוכל יסביר ללקוח התמים כי גם אם המחיר הסופי של תיקון המחשב יהיה אולי גבוה ואף עולה על ערך המחשב עצמו, שווה לו להשקיע במקום לרכוש מחשב חדש.

כתוצאה מכך, עם סיום התיקון, וכאשר הלקוח מגיע אל המעבדה לאסוף את המחשב, הוא מקבל "הלם חשבון". אך מאחר שהעבודה סוכמה מראש, יכול הנוכל לטעון שהוא מעכב את המחשב עד לביצוע התשלום בפועל.
לכן יש להבין את המשוואה. תיקון מחשבים אינו צריך להיות תמיד יקר מאוד, אך מהצד השני, צריך הלקוח להבין כי שום דבר אינו ניתן בחינם, ואם משהו בהסברי טכנאי המחשבים נראה או נשמע לו חשוד, מומלץ ואף רצוי לפנות לאיש מקצוע אחר.
מאוורר מחשב

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242