טכנאי מחשבים בתל אביב - מחשב איטי

המחשב איטי? האינטרנט זוחל או פתיחת קבצים איטית? זה יכול להיות גם בעיה בתוכנה וגם בחומרה, טכנאי מחשבים בודק בביתכם.
אנשים מתלוננים שהמחשב איטי ולפני תחילת התקלה היה מהיר, ומדובר במחשב חזק וחדש עם מעבד טוב וחדיש והמון זכרונות והמחשב עלה הון תועפות.
מעבדת מחשבים עד הבית

ממה נובע מחשב איטי? נבהיר 2 מושגים שהם חומרה ותוכנה. החומרה זה הרכיבים הפיזיים של המחשב שם יש את המעבד, לוח-אם, הכרטיסים (מסך, רשת, קול) הכונן הקשיח, ספק ועוד.
ככל שרכיבי החומרה במחשב טובים ויקרים וחזקים יותר (בהתאם לצרכים), כך המחשב צריך להיות מהיר יותר.
בכל הקשור לאיכות החומרה, התייעצות עם טכנאי מחשבים בתל אביב בהחלט ייתן אינדיקציה.
טכנאי מחשבים בתל אביב
התוכנה היא בעצם כל הליבה שמנהלת את החומרה יחד, ומכאן השם שלה "מערכת הפעלה".
המערכת בנויה מתהליכים, תוכניות וקבצים, כאשר כל אלה אינם מסודרים ויש התנגשות כלשהי או קבצים מיותרים, זה גורם לסרבול, וגורם למחשב איטי. מה צריך לבצע בתוכנת המחשב על מנת לזרז את המחשב

 • מה שלא נחוץ, למחוק! בדיוק כפי שאנחנו קשה לנו לעבוד מתחת לעומס, אותו דבר המחשב. המון תוכנות וקבצים בזיכרון הקשיח גורם לכך שהמחשב צריך לחפש קבצים מתאימים לביצוע הפעולה הרבה זמן, וכתוצאה מזאת להפוך לאיטי יותר.
  צריך לחפש על הרשימה תחת "התחל" >>> לוח הבקרה >>> הוספה והסרת תוכניות ולראות אילו תוכנות רצוי ומה צריך להסיר. זה יתרום לסדר במחשב.
 • להתחיל מחדש לפעמים, כאשר מתקינים תוכנה, ישנה האפשרות לבחור שתעלה כאשר מפעילים את המחשב. המון תוכנות מבצעות את פעולה זו אוטומטית, וזה מאוד חשוב שתוכנת האנטי וירוס תעלה ברגע שמדליקים את המחשב על מנת להגן מפני וירוסים ורוגלות.
  לעומת זאת, תוכנות פחות חשובות, כמו תוכנות מסרים (מסנג'ר) או תרגום או כל תוכנה חיצונית לא נחוצות לתפקוד תקין של המחשב ומערכת ההפעלה ובלי סיבה מעמיסות בזמן שהמחשב ומערכת ההפעלה עולה.
  כדי לטפל בתקלות כאלו, צריך לבצע תהליך "אתחול" ולהשהות את תוכנות אלו כאשר מערכת ההפעלה עולה וכל זאת בכדי בכדי להקל עליה.
  "להתחיל מחדש" לא מוחק כלום, זה משהה תהליכים.
 • בדיקת הוירוסים כחלק ממגוון ההשפעות שיש לווירוסים ורוגלות על המחשב, ההשפעה הנפוצה ביותר זה האטת המחשב ע"י הפקת תהליכים המעמיסים על תיפקוד המערכת.
  לעדכן את תוכנת האנטי-וירוס אשר ברשותכם כל יום להריץ סריקה על כל המחשב. ברוב תוכנות האנטי וירוס למיניהם קיים מנגנון המתזמן סריקה באופן אוטומטי. אפשרי לבצע סריקות וירוסים בחינם בעזרת תוכנות חינמיות הנמצאות בקטגוריה "תוכנות חינמיות להורדה" באותו מאמר ישנו גם לינק והסברי התקנה להורדת אנטי וירוס מכמה סוגים שונים.
 • בדיקת דיסק קשיח במהלך החיים הקשים של הדיסק הקשיח המסתובב 7200 סיבובים לדקה נוצר בלאי וחלקים בתוכו (סקטורים) יכולים להיפגם.
  טכנאי מחשבים
  מומלץ להריץ כל תקופה מסויימת סריקה שתסרוק את הכונן על כל חלקיו ותאתר סקטורים פגומים. על מנת לבצע הסריקה, נגיע לממשק, כדי להגיע לשם נלחץ התחל >>> הפעלה ובחלון שנפתח נכתוב כמתואר בתמונה הבאה: יפתח לנו חלון קטן בצורה כזו והסריקה היא בת 20-40 דקות.
  בסיום הסריקה מערכת ההפעלה תעלה כרגיל.
 • איחוי הדיסק הקשיח הכונן הקשיח (ההארדיסק) רץ בצורה של כתיבה על גבי הדיסק. שאנחנו עושים פעולה שדורשת כתיבה על הדיסק, המחשב "מדפיס" את הפעולה בשטח דיסק הפנוי הראשון שאותו הוא מצליח לתפוס. מתי שאנחנו מוחקים קובץ, מה שבפועל מתבצע בכונן הקשיח זה פשוט "אישור" לצרוב מעל קבצים קיימים.
  מכיוון שאנחנו אוהבים לזוז עם כמה תוכניות הפועלות בו זמנית, להעיף ולמחוק, להתקין, אינטרנט, שמירה, ולבסוף גם הפעלה מחדש ללא הצורך לסגור את רוב התוכניות, מתווצר מצב שקבצים של אותה תוכנית לא נמצאים אחד ליד האחר ולמחשב לוקח זמן למצוא אותם.
  איחוי הדיסק מסדר קבצים של אותה האפליקציה אחד ליד חברו, וזה מקל על המחשב לרוץ ולעבוד מהר יותר.
 • כיצד נבצע את איחוי הדיסק? נכנס ל”מחשב שלי” קליק ימני על הכונן של מערכת ההפעלה, זה ברוב המקרים דיסק מקומי ובוחרים ב”מאפיינים".
  לשונית "כלים" ואפשרות איחוי דיסק, ברוב המחשבים מומלץ כן לבצע, ולכן נבחר בכפתור "איחוי".
  לשים לב! הפעולה יכולה להמשך כמה שעות, לכן אני מומלץ לאפשר לזה לעבוד ולרוץ במהלך הלילה כאשר שום דבר ברקע לא עובד,פשוט לסגור את כל מה שפתוח.
  בסוף הפעולה תבוא לנו הודעה שתצביע כי האיחוי הושלם. כל הנותר לעשות זה הפעלה מחדש למחשב.
 • מנגנון נחמד שקיים במחשב, זה היכולת לשליטה על כמות המשאבים אשר יוקצו לתוך האפקטים הויזואליים של ווינדוס ( במילים אחרות עד כמה המחשב ייראה טוב עם אפקטים וגרפיקה) ועד כמה משאבים יהיו לביצועים מקסימליים.
  כדי להגיע למנגנון הזה לוחצים על קליק ימני "המחשב שלי", ובוחרים ב"מאפיינים". נבחר בלשוניות "מתקדם" ולוחצים בכפתור "הגדרות".
  לאחר לחיצה על "הגדרות", בוחרים באופציה "לכוון לביצועים הטובים ביותר". רק חשוב להזהיר כי התצוגה תהפוך לאפורה יותר ממה שהתרגלנו.
 • טכנאי מחשבים בתל אביב והסביבה מגיע עד ביתכם ועובר על הגדרות אלו יחד איתכם, דבר הכולל הדרכה והסברים.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242