• טכנאי מחשבים ניידים

  תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • מעבדת מחשבים

  תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

 • ניקוי וירוסים

  טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

 תיקון מחשב נייד

המשקלים הם בין קילו אחד עד 3 וחצי ק"ג כאשר הגדלים באינץ' הם מ7 אינץ' עד 15.6 ומעלה, זה הסטנדרט למשתמש בימים אלו. מחשבים ניידים קיימים בהמון סגנונות, זה בא לידי ביטוי גם בגודל המסך (אינצ'ים של מסך) וגם במשקל.
מחשבים ניידים מתחלקים לקבוצות לפי צרכי הלקוח

 • גודל המסך
 • משקל המחשב
 • יצרנית
 • מעבד וביצועים

מחשב ששוקל 1 ק"ג וגודלו נע בין 7-14 אינץ' הוא ,netbook מחשב נייד השוקל בין 2.5 עד 3 ק"ג נקרא MAINSTREAM ומשמש לתחליף עבור המחשב השולחני הביתי.
מחשב נייד בעל 18 אינץ' מסך ששוקל 5 ק"ג נקרא desknotes.

מחשבים ניידים ניזנים ממתח חשמלי או ע"י הסוללה או ע"י חיבור לחשמל או שניהם יחדיו, כאשר בימינו לא נדירים מחשבים ניידים שיש להם אורך חיי סוללה של עד 10-11 שעות עבודה, אם נשווה למחשבים ישנים יותר שחיי הסוללה שלהם הם בין שעתיים לשלוש.
מחשב נייד כיום יכול להוות תחליף אידיאלי למחשב הנייח אם זה ביצועים ומהירות, מחשבים ניידים כוללים מעבדים כפולים או מרובעים ליבה המאפשרים מהירות, למרות הכל, תמיד הנייח הוא יותר מהיר ועם חיים ארוכים מכיוון שלנייח יש איוורור יותר מסיבי וחלקים יותר נגישים.
לדוגמא, המחשב הנייח יכול לדלוק ללא כיבוי חודשים ארוכים והמחשב הנייד הוא חייב לחיות כמו בן אדם, כל יום שינה של 6 שעות לפחות.
תיקון מחשב נייד בבית הלקוח

טכנאי מחשבים ניידים
חלקי הנייד בתכליתם דומים בדיוק לחלקי הנייח אבל כל חלק הרבה יותר קטן בגודלו. הצג במחשב הנייד בא בצורת LED המאפשרת לצפות בסרטים באיכות גבוהה.
גם המקלדת מובנת למחשב הנייד וגם משטח העכבר. טכנאי מחשבים יכול לחבר עבורכם כל דבר חיצוני למחשב הנייד שייתן יותר נוחות וגישה בכל עת. תיקון מחשב נייד בבית הלקוח

תיקון מחשב נייד במעבדה

למחשבים הניידים ישנו חלק מובנה אשר קולט ומתקשר עם רשתות אינטרנט בטווח, כך שאם אנו נתקלים בתקלה והקליטה לא חזקה ויציבה אז מומלץ לחבר בקלות מתאם רשת חיצוני ב USB או לפנות עם המחשב למעבדת היצרן במסגרת האחריות כאשר טכנאי מחשבים בתל אביב עושה זאת עבורכם.
לא לשתות בקרבת מחשב נייד

למחשב נייד תמיד מלווה אחריות יצרן הניתנת במעמד הרכישה של שנה עד 3 שנים, אבל במידה שהמחשב נפל ונחבל או נשפך מים אז בד"כ האחריות אינה מכסה נזקים אילו, וזה מצריך טיפול מעבדה בעל עלות כספית. כחלק משירות טכנאי מחשבים לכל הנוגע למחשבים ניידים בביתכם, התקנת תוכנות מכל הסוגים והדרכה, חיבור המחשב לאינטרנט אלחוטי ביתי, פירמוט, סריקה ומחיקה של וירוסים, גיבויים של חומר חשוב, הפיכת המחשב למערכת בידור ביתית וחיבור המחשב וסינכרון לטלוויזיה הביתית ולמדפסת ועוד.
איך מנקים מאוורר במחשב נייד
טכנאי מחשבים
החלפת מסך במחשב נייד
כאשר ברשותכם מחשב נייד אשר פג תוקף אחריות היצרן שלו, וקרה וצצו בעיות חומרה כגון חלק או נתיך שנשרף, מחשב קיבל מכה, סוללה לא נטענת, מטען לא מטעין, מחשב לא נדלק, מסך מרצד, רעש והתחממות, אז צריך מעבדה וברוב המקרים זה להזמין חלק חדש מחו"ל אם אינו נמצא במלאי המעבדה.
קורס טכנאי מחשבים ניידים
טכנאי מחשבים בתל אביב דואג לקחת את המחשב למעבדה ולפתור את התקלה הרלוונטית, להזמין ולהתקין את החלק הרלוונטי במהירות האפשרית ולהשאיר את המחשב בפעולה כל הלילה לבדיקה. גם דואג להצעת מחיר נוחה, כאשר אתם לא צריכים ללכת עם המחשב הנייד לכל מיני מעבדות, טכנאי מחשבים עושה זאת בשבילכם כחלק מהשירות.
אם אחריות היצרן בתוקף, תקלות אילו בחומרה אינן נתמכות ע"י היצרן.
בכל שאר התקלות בניידים טכנאי מחשבים כן מטפל אצלכם בבית, תקלות כגון: וירוסים, פירמוט, איטיות, החלפת זכרונות, גיבויים, חיבור המחשב לאינטרנט ועוד.
לפני שנדבר על תוכנה נזכיר תקלה מעצבנת ושכיחה מאוד בניידים שהיא ציר שבור במחשב נייד . כנסו לקישור כדי לקרוא בהרחבה.
הטיפולים החשובים במחשב נייד

טכנאי מחשבים ניידים – תקלות תוכנה בנייד

טכנאי מחשבים תל אביב - מחשב איטי
חוקיות תוכנה במחשב
תקלות תוכנה במחשבים ניידים דומים מאוד לתקלות תוכנה בנייחים, כאשר ההבדלים הם במערכת ההפעלה אם מדובר בווינדוס xp, vista או windows7.
תוכנת ההתקשרות לאינטרנט האלחוטית שונה ממחשב למחשב, תוכנת האופיס למעבד תמלילים לעבודה ותוכנות כמו אימיול וטורנטים להורדת קבצים מהאינטרנט, אנטי וירוס, מסנג'ר, תוכנות לעריכת תמונות ועוד.
תיקון מחשב נייד בבית הלקוח
תוכנת הבלוטות' bluetooth היא מאוד אופיינית למחשבים ניידים כאשר הרכיב הוא מובנה פנימי והוא מתקשר עם פלאפונים בעלי bluetooth.

לרוב המחשבים אשר נוצרו בשלוש השנים האחרונות יש מצלמת אינטרנט ומיקרופון מובנים במחשב כאשר לרכיבים אילו תוכנות משלהם לעריכת תמונות סטילס ווידאו.
המחשבים הניידים שיצאו בשלוש שנים האחרונות מכל הסוגים, חלקם באים עם חיבור לטלוויזיה הביתי באמצעות כבל VGA או HDMI.
כאשר HDMI הרבה יותר אפקטיבי ובעל חדות וניתן לחברו לLED או לLCD הביתי ולראות סרטים ברזולוציות גבוהות
עלות תיקון מחשב נייד

טכנאי מחשבים – מחשב נייד בהתאמה לצרכים

רוצים לרכוש מחשב נייד חדש? מעט טיפים לאיזה סקטור של מחשבים ניידים לפנות לפני קניה. כיום יצאו מחשבים לשוק הישראלי עם סוללה המחזיקה 10 שעות עבודה כאשר יש במחשב מעבד שלא צורך חשמל אבל מצד שני גם גורע במקצת בביצועיו.
מחשב נייד עם סוללה המחזיקה 10 שעות זה דבר מאוד נוח להתנייד איתו ולא לחפש כל הזמן שקע חשמל, אבל מצד שני, מחשבים ניידים רגילים שסוללה סטנדרטית שם מחזיקה בין שעתיים לשלוש תהיה עם מעבד INTEL CORE I3/I5/I7 בעל 4 ליבות, מעבד מהיר ואיכותי לעבודה מהירה, ממש מעבד של מחשב נייח.
תיקון ניידים בבית הלקוח
טכנאי מחשבים בתל אביב
השאלה היא, מה כדאי? סוללה או ביצועים? אם אתם מתניידים הרבה עם המחשב ויודעים מראש שהוא ילווה אתכם לבתי קפה ולטיולים אז כדאי לחפש מחשב בעל זמן סוללה גבוה, אבל אם המחשב אמור להיות בבית במקום הנייח המסורבל שתופס המון מקום בדירת חדר תל אביבית קטנה אז עדיף מחשב נייד עם 3 שעות סוללה, שישאר מקובע לחשמל אבל שיהיה מהיר.
האם לקנות מחשב 13-14 אינץ' השוקל 2 ק"ג או מחשב 15.6 אינץ' השוקל 3 ק"ג? גם תלוי אם המחשב הוא לבית או להסתובב איתו.
לכבות או להשאיר דלוק

טכנאי מחשבים ניידים – יצרניות מחשבים ניידים

להלן מיטב היצרניות למחשבים ניידים כאשר כל שם מהווה קישור שם אתם יכולים לעיין ולעשות השוואות לפני קנייה וכמובן תמיד להתייעץ עם טכנאי מחשבים בתל אביב אשר יבדוק את הצרכים שלכם ויפרוש בפניכם השוואה כך שתגיעו למחשב האידיאלי שלכם במינימום השקעה כספית. HP, DELL, LENOVO, LG, ACER, ASUS, PACKARD BELL, TOSHIBA, MSI, SONY,
SAMSUNG

טכנאי מחשבים ניידים – חלקי המחשב הנייד

תיקון מחשב נייד לבד ללא טכנאי
חלקי המחשב הנייד ובקצרה מה תפקיד כל חלק במחשב:
לוח אם – זהו הלוח עליו יושבים כל רכיבי המחשב כמו המעבד, זכרונות, כרטיס מסך, כרטיס קול, אינטרנט אלחוטי וחוטי והלוח מעביר נתונים וחשמל לא דרך כבלים אלא דרך הלוח נחושת עצמו. לוח אם שנשרף רק מעט גורם להתמוטטות המחשב כולו.
מעבד – החלק המרכזי, המוח של המחשב אשר מבצע את כל הפקודות השמורות בזיכרון, כיום במחשבים הניידים יש מעבדים מרובי ליבות. מעבד CORE 2 DOU הוא בעל 2 ליבות מול הישן יותר PENTIUM4 היה בעל ליבה אחת. כיום יש את המעבדים החדשים של אינטל I3, I5, I7 אשר להם ארבעה ליבות. ליצרנית המעבדים הענקית אינטל יש מתחרה העונה לשם AMD.
זכרונות – עם כמה אפליקציות אפשר לעבוד בעת ובעונה אחת? לכל תוכנית שאנו פותחים ברקע יש דרישה של כמה זיכרון היא לוקחת וכאשר אנו פותחים המון תוכניות ביחד כמו 3 אתרי אינטרנט יחד עם מוזיקה ומעבד תמלילים וברשותינו רק 1 ג'יגה של זכרון זהו דבר שאין בעיה לשדרג. טכנאי מחשבים בתל אביב יבדוק איזה בדיוק זכרון אתם צריכים לפי סוג המחשב, ובדרך כלל אפשר לשדרג עד 4 ג'יגה כך המחשב הנייד יעבוד הרבה יותר מהיר ללא צורך במעבדה.
מה מתקנים במחשב נייד
אנטנת אינטרנט אלחוטי – רכיב מאוד חשוב במחשב אשר קולט למענכם באופן אוטומטי רשתות אלחוטיות בסביבה. במקרה ואין קליטה טובה למרות שאתם קרובים מאוד לנתב, פונים ל טכנאי מחשבים אשר יחבר עבורכם התקן חיצוני שיבטל את הפנימי ויקלוט יותר טוב.
צורב DVD\CD – מגירה נשלפת במחשב הנייד כדי לצרוב שירים וסרטים בעזרת תוכנות וגם כדי להשתמש בצורב כנגן קומפקט דיסק לכל דבר.
כרטיס מסך – לשיפור חווית הצפייה, מחדד את הרזולוציה ואיכות התמונה וסרטים. ישנם מחשבים ניידים עם כרטיס מסך מובנה בסיסי אשר מספיק לאדם שצריך רק אינטרנט ואופיס. ויש את הניידים עם כרטיס מסך חיצוני של NVIDIA GEFORCE אשר ממש הופך את הנייד לחווית בידור ביתית ומאפר לחבר את הנייד לLCD הביתי ולהינות מצפייה בסרטים ועוד.
כרטיס קול – מובנה בכל נייד לשמיעה בסיסית של סאונד.
ספק כוח – במקרה של ניידים הוא עובד ברוטציה, כאשר אנו מתחברים לחשמל הוא עובד רק עם חשמל וכאשר אנו עם סוללה הוא עובד רק עם סוללה.
החלפת מסך במחשבים ניידים

טכנאי מחשבים ניידים – ביצועי המחשב

אפילו שישנם חסרונות במחשב הנייד אם נשווה למחשב השולחני, מודלים חדשים של ניידים כבדים (desknotes) (מעל 15.6 אינץ' ושוקלים יותר מ 3 ק"ג) מתחרים במחשבים הנייחים בטיב ואיכות וגם מנצחים.
דבר זה מגיע אלינו לאחר פיתוח של בטריות חזקות יותר, והאופציה לחבר חלקי מחשב שולחני נייח למחשב נייד גדול וכבד, שווים בביצועים שלהם למחשבים נייחים עם מפרט טכני דומה, למרות העובדה שהם פי 3 יותר גדולים מהניידים. כתוצאה מזאת, המחשבים הניידים הגדולים הם מגושמים מדי בשביל להתנייד איתם, אפילו קשה למצוא תיק נשיאה מתאים.
תיקון מחשב נייד חלק ב'

ההבדל בביצועים אם נשווה מחשב נייד כבד ומחשב נייח זה הבדל שקטן עם הזמן, שכן כל יום מתפתחות טכנולוגיות חדישות המנסות לשדרג את טיב הביצועים במחשבים הניידים הענקיים למרות הכל, מתי שהמחשב הנייד המשיך לאפשר ניידות, מאפיין שלמחשב הנייד הכבד כמעט שאין, מכירות המחשבים הניידים עדיין גבוהות בלי שום קשר למהירויות וביצועים מיוחדים שהביאו איתם הניידים הענקיים.
שיעורים פרטיים במחשבים 

מעבדת מחשבים תל אביב


Google+

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242