טכנאי מחשבים - מחשבים שולחניים

לפני רכישת נייח
מחשבים נייחים זה עולם ומלואו. הגישה לתיקון המחשב הנייח מאוד קלה בניגוד לנייד, ככה שטיפול במחשב הנייח מן הסתם יהיה תמיד יותר זול ושווה לכל כיס.
חלקי המחשב הנייח מאוד נגישים ואם קרה והמחשב שלכם דורש החלפת חלק ברוב המקרים אין צורך לקחת אותו למעבדה ואפשר לתקן במקום, כך שהמחשב יחזור לפעולה במהירות וכהלכה.
למחשב הנייח תמיד תהיה המון חומרה חיצונית המחוברת אליו כגון רמקולים, מקלדת, עכבר, מסך, מודם, ראוטר, המון כבלים, מדפסת ועוד, וזה תופס מקום משובח מהדירה הקטנה שלנו במרכז תל אביב ואין שום דרך לצמצם את הנזק. תפקיד טכנאי מחשבים זה לבדוק הכל כי כל דבר קטן גורם לתקלה גדולה.
חלקינו מוצאים במחשב הנייד כתחליף אבל תמיד הביצועים של הנייח יהיו יותר טובים ואורך חיים יותר טוב.
טכנאי מחשבים מוסמך ומקצוען

מחשבים לפרטיים ועסקיים
טכנאי מחשבים ניידים
סוגי התקלות במחשב
למחשב הנייח כמובן יש את החלקים שלו שעליהם נרחיב בעמוד "חלקי המחשב" באתר אך בפרק זה נדבר בעיקר על בעיות תוכנה במחשב הנייח ואופן הטיפול.

טכנאי מחשבים – תקלות ואופן הטיפול

תיקון מחשב בשליטה מרחוק
כאשר אנו נתקלים בתקלה במחשב, לא תמיד זו תהיה אשמת המחשב, לכן, טכנאי מחשבים מגיע לביתכם ובודק מאיפה נבעה תקלת האיטיות. שיעורים פרטיים במחשבים
ברוב המקרים המחשב בסדר גמור וגורם האיטיות הוא חברת הספק או תשתית האינטרנט אשר בגלל עומסים של גולשים או נפילות בחורף גורמים לאינטרנט לזחול וזאת למרות שאתם משלמים כל חודש על מהירות סבירה של 10 מגה.
תפקיד טכנאי מחשבים זה לטלפן בשמכם לחברת הספק והתשתית, ממש בבית שלכם, במסגרת המבצע של טכנאי עד הבית בחינם וללא התחייבות, ולדרוש טכנאי מצדם שיבוא ויתקן ללא עלות (אם זה מודם של בזק שתקול או ציוד של הוט שאינו מסונכרן).

התקלות בנייח באות תמיד בתחפושת של איטיות בעיקר, הגורם לאיטיות אם בדקנו ונמצא שזה לא נובע מהספק\תשתית הוא חוסר זכרון.
אם קניתם את הנייח לפני שנתיים, ברוב המקרים הוא מגיע עם גיגה אחד של זכרון ואת זה אפשר לשדרג בקלות.
כל תוכנה הפועלת ברקע לוקחת וזוללת מהזכרון וכאשר אנו פותחים ביחד גם 3 דפי אינטרנט במקביל גם כותבים קובץ מעבד תמלילים כדי להגיש ערעור על קנס חניה וביחד עם זאת גם מקשיבים למוזיקה ומדברים במסנג'ר. כל אחד מאפליקציות אילו לוקח וזולל מהזכרון וברגע שזה עובר את ה1 ג'יגה הוא כבר מקרטע וכאן אנו נפגשים באדון איטיות.
אם המחשב ישן אפשר לשדרג גם את המעבד, אם קניתם את המחשב לפני שלוש שנים כנראה יש לכם מעבד בעל ליבה אחת, כיום, במחיר מאוד סביר אפשר לקנות דרך טכנאי מחשבים בתל אביב מעבד חדש של אינטל אשר ישפר משמעותית את תפקוד המחשב כי המעבד זהו המוח של המחשב, ושוב, לא צריך מעבדה לכך והטיפול אינו יפגע בכיסכם וזה הרבה יותר עדיף מאשר לשדרג את כל המחשב כולו.
במחשב הנייח לא נשרפים חלקים כמו בנייד כי יש קירור, ואם נשרפים קבלים בלוח האם או ספק כוח אז צריך מיד להחליף ויש לציין שחלקים אילו ישנם תמיד בהישג יד דרך טכנאי מחשבים בתל אביב.
כל שירותי המחשב תחת קורת גג אחת
טכנאי מחשבים בתל אביב
מעבדת מחשבים תל אביב לשדרוג המחשב
מדוע כדאי לרכוש מחשב נייח? המחשב הנייח העתיק הרבה חידושים מהמחשב הנייד, ובימנו הוא קל, זול ומעוצב. המחשבים הנייחים עדיין איתנו, למרות הנבואה שאיימה להעלים אותם לטובת אפשרות הנייד והדקיק מהם.
כמו חבריהם הנטבוק והלפטופ, הם מגיעים בייצור מאובזר, קל, דק וזול יותר, שישתלב בפינות עבודה פתוחות, בחדר הילדים ומשמש כמרכז מדיה בחלל המשפחתי.
המחשבים הנייחים הם 70% מכלל השוק, ומתוכם 10% הם מחשבים למכורי משחקים. למחשב הנייח יתרונות רבים: הם נותנים פתרונות גרפיקה ויישומים של טכנולוגיה מתקדמת יותר משל הניידים וגם קל לשדרג ולהרחיב אותם.
חיבור מחשב לטלוויזיה

בזמן שלקוחות עסקיים מסתפקים במחשב נייד, הגיימר הכבד צריך מכונת משחקים המצוידת במפרט חזק, במעבד וכרטיס מסך חזק, זיכרון גדול, דיסק קשיח עצום ומארז מצועצע. בחנויות תמצאו בין היתר מפלצות כמו: מחשבים המצוידים במעבד ארבע ליבות של אינטל I5 במהירות שעון 2.33 ג'יגה הרץ, כרטיס מסך NVIDIA GT450, זיכרון 4 GB, כרטיס קול HD AUDIO, דיסק קשיח של 2000 GB, מקלדת ועכבר אלחוטיים, קישוריות אלחוטית, חיבור HDMI ותשעה חיבורי USB.
חשיבות המיחשוב בעסק
טכנאי מחשבים תל אביב
מארז שנראה כמו חללית בירוק זרחני ומעבד AMD שלו ארבע ליבות, מעבד גרפי ATI HD 4800 כפול שתיים, זיכרון 4 GB ודיסק קשיח עצום של 2TB.
מחשב מצויד במעבד INTEL CORE I7 920 במהירות 2.66 GHZ, זיכרון 3 GB, דיסק קשיח 1000GB, כרטיס מסך GEFORCE GTX590, כרטיס קול אינטל HD ומארז מצועצע.
גיימרים חולניים במיוחד בוודאי יעדיפו את XPS 430 של DELL, עם מעבד ארבע ליבות Q9550 במהירות שעון 2.83 GHZ, זיכרון 4 GB, דיסק קשיח של אחד TB וכרטיס גרפי ATI RADEON 4850

רוב המחשבים הנייחים מורכבים בארץ. רצוי לקנות מחשב במקום שקרוב לביתנו כדי להנות מאחזקה קלה בלי נסיעות למעבדות רחוקות בשביל כל בעיה.
נגדיר את המטרות שלשמן אנו קונים את המחשב
מחשבים במשרד
ליישומי משרד פשוטים ואינטרנט - ניתן לקנות מחשב עם מעבד חלש יחסית וכרטיס מסך, קול, ורשת מובנים בתוך לוח האם.
ליישומים רציניים יותר כמו מולטימדיה ומשחקים - נזדקק למעבד חזק, כרטיס מסך נפרד שמהירותו רבה וזכרון נרחב. נרכוש צורב DVD ורצוי שנוותר אם ניתן על כונן הדיסקים פלופי שהם אמצעי איחסון לא בטוחים וגודלם מצומצם - נרכוש זיכרון פלאש חיצוני עם חיבור לusb.

מומלץ מעבד קצת יותר איטי ולקחת זיכרון ram גדול ושטח נרחב בדיסק הקשיח. עוד המלצה היא רכישת מחשב עם ספק כוח של מינימום 500 וואט.
נבדוק כי אכן המארז מגיע עם חיבורי usb מקדימה (לנוחיות מירבית של חיבור אביזרים חיצוניים כמו מצלמה, אייפוד וכו') שיהיה איכותי עם יעילות איוורור (צריך לדרוש התקנת כמה מאווררים).
כדאי לשקול קניה של כרטיס רשת אלחוטי (למצב שרשת כזו תהיה זמינה לנו באיזור בו יופעל המחשב) וכרטיס קול באיכות טובה (כאשר אנו משתמשים באודיו ומעוניינים להאזין למוזיקה ולבצע עריכה שלה באיכות גבוהה).
נבחר מסך LCD מפירמה ידועה - מחירם יורד והם איכותיים גם לעיניים וגם חוסכים מקום בשולחן. לגבי מקום הרכישה - נבחר בחנות מקצועית הקרובה לאיזור מגוריכם (זה יקל כאשר נזדקק לשירותי מעבדה).
ננסה לאתר תלונות על המשווקים והיבואנים באתר התלונות הישראלי. כל שנה נוספת של אחריות, רצויה ועולה המון כסף - היא גם מציגה את ביטחון היבואנים או היצרנים במוצריהם וגם מאפשרת רוגע נפשי - אם ניתן נחפש מחשב עם 2 או 3 שנים של אחריות.
מחשב זול שנת 2008 הוא עדיין מהיר מאוד ומאפשר תמיכת גרפיקה בתלת ממד משודרגת. ההבדל העיקרי בינו לבין המומלצים השונים זה בשטח המולטימדיה, ההאצה הגרפית, צג המחשב ומערכת הקול שלו.
מחשבים נייחים זה גם מקינטוש

פגשנו בהמון סיפורים שלקוחות נבוכים מספרים כדי לתרץ רכישת מחשב זולה. אחרי 3 שנות מיתון מותר להם לתקצב את הוצאותיהם בחשדנות ולהסתפק במועט.
טכנאי מחשבים מרכיב עבורכם מחשב לפי הזמנה ולפי הצרכים כך שלא צריך להוציא יותר מדי כסף וגם אין צורך להסחף בקמצנות, מפני שמתחת לרמה נמוכה מוגדרת לא נקבל מחשב עם תוחלת חיים ארוכה.
יש מספיק היצע גם מיצרנים מותגים ולא מומלץ לרכוש אביזרים מסורבלים.
גם מדרגת הביצוע והתכונות, המחשב לא יאכזב אותנו מפני שהוא יכול לבצע כל מה שנרצה.
תיקון מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים בתל אביב - מפרטי מחשב

מה נכלל במחשב? המחשב הזול דגם 2009 הינו מהיר ומאפשר תמיכת גרפיקה בסיסית. ההבדל העיקרי בינו לבין המומלצים השונים זה בשטח המולטימדיה, ההאצה הגרפית, צג המחשב ומערכת הקול שלו.
לתוכנית הפעלה חלונות XP HOME יש כמה מגבלות, אך כשהתשלום קובע היא מספיקה.
לקוחות אמיצים וכישרוניים יחשבו על לינוקס כתחלופה הכי משתלמת כלכלית שיש. מסך בגודל 19 אינץ' אם אין תקציב, 22 אינ' במידה וניתן להוציא עוד 800 שקלים מהכיס, LCD "15 כאשר המקום למסך גדול הוא מועט.
מקלדת ועכבר מסורתיים - אך מסוג טוב. הידיים שלנו נוגעות באבזרים הללו וחוסר איכות תתבטא בכאבי פרקים.
חיבורי usb 2 - לא נתפשר על פחות מ 6 כניסות - זוהי השיטה הטובה ביותר להוספת אביזרים נלווים, שמתוכם 2 כניסות מקדימה.
הכוננים של 500 עד 1000 GB עולים גרושים, תמיד ניתן לשלב כונן אינטרני או אקסטרני כאשר הראשון כבר מלא.
כרטיס הקול המובנה מעל הלוח צריך להספיק לנו. בערכות החדשות יותר של הצ'יפים ישנה תמיכה ב- 6 ערוצי סאונד 5.1 אך אין לנו כסף לרמקולים יקרים, לכן נשקיע בסאבופר טוב במקום. בתחום הרמקולים טיב האקוסטיקה שווה כסף. רמקולים 2.1 מינימלי שווה 200 שקלים. אניני האוזן ישקיעו לכל היותר פי 5 בשביל הרמקולים.
רשת 10/100 MB לשניה נמצא בכל המערכות כיום אך ישנם יצרנים שלא מכלילים את הציוד - לא נרשה לכך לקרות ונעקוב.
במחשב זול מאוד, ניתן להסתפק בכרטיס גרפי המובנה בערכה של הצ'יפים בלוח האם. אבל לא נרד מאוד נמוך, ונוודא שהמחשב מכיל שקע PCI EXPRESS בשביל אופציית השבחה עתידית.
טכנאי מחשבים
תחום הגרפיקה הולך ומתפתח ויכול להיות שבתוך שנתיים נרצה לשלב כרטיס גרפי איכותי יותר. השדרוג משפר ויזואלית ביצועים אך ניתן לדחות אותה לזמן עתידי יותר, מפני שהתהליך הינו קל וכולם יכולים לבצעו כשדרוג.
מצלמות אבטחה

קרא עוד על חוסר תמונה במחשב נייח

 

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242