טכנאי מחשבים בתל אביב - מחשב מרעיש

מהם הרכיבים המרעישים במארז המחשב? נסביר איך לתקן ולהפחית רעש, כך שנוכל להנות משימוש שקט במחשב. המחשב משמיע רעשים
רבים נתקלים במחשב מרעיש, אם זה נייח או נייד וישנם אשר התרגלו לרעש מבלי לדעת את האלטרנטיבות הפשוטות והזולות כדי להנות ממחשב שקט ולא זולל חשמל.
טכנאי מחשבים בתל אביב

מחשב שמרעיש מציק ומזיק למשתמשים בו ולסובבים, ובנוסף, רעש המחשב מעיד על אי תקינות של הרכיבים, ברוב המקרים של המאווררים.
ניקוי מחשב מאבק ומעומס תוכנות
חשיבות המאוורר במחשב ותדירות הנקיון שלו

טכנאי מחשבים - איך נזהה את מקור הרעש

בכך שנבדוק עם ניתוק הרכיב (שהמחשב כבוי, כמובן). במארז יש כמה סוגים שונים של מאווררים ואפשר להחליפם: מאוורר המעבד , תמיד יהיה תואם לסוג התושבת על לוח האם, לדוגמא: המאוורר בדר"כ יושב מעל צלעות הקירור, אשר ממש נוגעות פיזית במעבד כדי לקרר אותו וביניהם צריך למרוח משחה טרמית, שתפקידה לבודד את החום מהמעבד אל צלעות הקירור, ואליו פונה המאוורר לפיזור החום.

המאוורר מתחבר ללוח אם ומשם מקבל חשמל, וניתן להגדיר בתוכנת הביוס הפנימית של ווינדוס את חוזק עבודת המאווררים.
קיימים מקרים שגרסה של תוכנת ביוס לא מעודכנת תשלוט במאוורר בצורה לא תקינה וצריך לבצע עדכון הגדרת מהירות סיבוב למאווררים כך שיהיה בערך - 2000 סיבובים לדקה.
המחירים של מאווררי מעבד נעים בין 100 ל 400 שקלים וההבדלים בינהם זה מידת הרעש ואם זה מקורי של אינטל או לא, עמידות לזמן ממושך, ו"עוצמת" סירקולציית הקור, זה מתבטא בגודל המאוורר וצלעות הקירור.
תמיד צריך להחליף את מאוורר המעבד ביחד עם יחידת הקירור במלואה (מאוורר, צלעות ותופסנים), צריך לפרק את חבילת הקירור בזהירות מרובה למניעת פגיעה ברגלי יחידת הקירור.
אפשרי גם להחליף רק את המאוורר, במאוורר דומה סטנדרטי, רצוי להתייעץ עם טכנאי מחשבים בתל אביב.
טכנאי מחשבים ניידים

טכנאי מחשבים תל אביב - מאוורר מארז מחשב

הסוגים הנפוצים, לפי גודל- 120 מ"מ ו 80 מ"מ. אפשרי להבריג חזק את המאווררים בחזית המארז, מאחור, ולפעמים גם למעלה.
אפשרי לחבר את המאוורר ללוח האם או ישרות לספק הכוח. כדי לקבל שליטה ובקרה על המאווררים תמיד נחבר ללוח האם. מחירים של מאווררים למארז נעים בין 20 ל 150 ש"ח.
בר ביצוע להחליף את האיוורור בקלות, עם הניתוק של כבל החשמל ופירוק ארבעת הברגים. ובקשר למאווררים של כרטיסי המסך, בחמשת השנים האחרונות רוב כרטיסי המסך באים מותקנים עם מאוורר קטן וצלעות קירור צמודים על המעבד של כרטיס המסך ומפריד ביניהם משחה טרמית בדומה למעבד.

ובקשר למאווררים שלספקי הכוח, בתוך ספק הכוח ישנו מותקן מאוורר, זהירות - אסור לפרק את ספק הכוח, כדי להחליף מאוורר (אם הספק הוא גורם הרעש), חייב להוציא לגמרי מהמחשב את הספק כולו, ולרכוש ספק חדש.
המחירים של ספקי כוח נעים בין 100 ל 900 ש"ח, והשוני בינהם יהיה במידת הרעש, מידת ההספק החשמלי ושם המותג.

ישנם מקרים במחשבים ישנים שהרמקול המחובר ללוח האם, מרעיש רעש מציק, אפשר לנתק את הרמקול, זה בסך הכל משמש לבקרת הרכיבים וכבר פחות שכיח בתוך מארז המחשב, לסיכום, הרעש שהמחשב שלנו מפיק יהיה בגלל מאווררים של מעבד, דיסקים קשיחים, כרטיס מסך ומאווררי המארז.

חשוב להבין שמארז המחשב הוא רק קופסת פח, טכנאי מחשבים ברמת גן אמור לחזק עבורכם את כל החיבורים כך שלא יהיו תזוזות מיותרות שגורמות לרעידות שגורמות לרעש, ניקוי אבק שמצטבר ועדכון תוכנה על בקרת המאווררים כל זה ביחד זה שילוב מנצח לפתרון תקלת מחשב מרעיש.

תגיות: תיקון מחשב נייד | תיקון מחשבים ניידים | טכנאי מחשבים ברמת גן | מעבדת מחשבים ברמת גן | טכנאי מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242