בניית אתרים

טכנאי מחשבים תל אביב
בשנים האחרונות, נכנסו לתודעה מערכות ניהול תוכן בתחום בניית אתרים המאפשרות לבעלי האתרים לערוך שינויים בקלות יחסית וגם לא צריך ידע קודם במיחשוב.
במאמר זה נדע מה הם הדברים החשובים בנוגע לבניית אתר תדמיתי או מכירתי (חנות) לעסק קטן\בינוני.

מערכות ניהול הן אפליקציות תוכנה העוזרות לערוך את התוכן באתר ללא תשלום נוסף לבונה האתר, כך שהתשלום לבניית האתר הוא חד פעמי ללא ריטיינר חודשי.
המערכת מאפשרת הוספת דפים, ניהול תפריטים, עדכון חדשות ודברים עיצוביים נוספים כמו גלריות תמונות כדי להראות פורטפוליו מוצרים של האתר, עמודי מאמרים ותוכן ואין סוף של דברים לפי בקשת הלקוח.

טכנאי מחשבים תל אביב - JOOMLA

טכנאי מחשבים עד הבית
כך נראית התוכנה JOOMLA איתה ניתן בקלות לערוך את האתר.
תפקיד מערכת ניהול התוכן זה להפוך אתר באינטרנט לדינמי עם תוכן מתחדש, כל דבר חדש שנכנס לעסק (מבצעים ומוצרים).
רק באמצעות מערכת לניהול תוכן נוכל לשתול תמונות נוספות, עדכון טקסטים, אופטימיזצית תוכן, חדשות ועוד.
עלות הקמה חד פעמית ועלות חודשית שוטפת עבור אחסון הם חלק אינטגרלי מבניית אתר כאשר התשלום החודשי הוא עבור איגוד האינטרנט העולמי לקניית הדומיין (120 שקלים לשנה) ועוד 600 שקלים לשנה בעבור איכסון האתר בשרתי אינטרנט בישראל.

הזנת תכנים ועיצובים - טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים בונה אתרים שניתן לערוך טקסט מעוצב, להוסיף תמונה לכל מקום וליד טקסט, לעשות העתקה הדבקה, להוסיף קישורים בתוך האתר ומחוצה לו לעצב טבלאות ולשנות צבעי פונטים, להתשתמש בעיצובים מוכנים ולהסירם,לערוך דפים בעברית ועוד המון.
אין כזה דבר אתר ללא באגים ותקלות, ולכן כל בעיה שצצה כדאי לרשום ולשאול את בונה האתר כחלק מהשירות.

טכנאי מחשבים תל אביב - קידום האתר

האתר כבר מהתחלתו כשעלה לאוויר מוכר ומאונדקס במנועי חיפוש, אבל חשוב להדגיש, בונה האתר לא מבטיח מיקום אתר בדף ראשון ולא שני בגוגל.
אבל כן מובטח ללקוח כי האתר בנוי עם מערכת אשר ידידותית למנועי חיפוש ולפני בניית האתר עושים תיאום ציפיות ותיחקור לגבי מהם מילות המפתח של כל עמוד באתר.
ניתן לערוך בכל עמוד באתר את כותרת הדפדפן, וגם להגדיר לכל עמוד את תגיות התיאור המתארות אותו ומילות חיפוש.
טכנאי מחשבים בתל אביב
המערכת מייצרת לכל עמוד תוכן, דף פיזי עם ייחודיות, האתר מייצר קטעי קוד נקיים, וקיים באתר מקום מיוחד של קישורים לעמודים חשובים בתחתית האתר, מערכת הניהול אינה עושה שימוש במסגרות.

כניסה למערכת הניהול וביצוע הפעולות השונות היא קלה ונוחה לתיפעול ולאחר הקמת האתר עורכים הדרכה מקיפה.
אתר אינטרנט שאתם רוכשים הוא מוצר המצריך תמיכה ופיתוח עתידי מבחינת מודולים שבהם תומכת המערכת, בפן המודולים צריך להתרכז בצרכים האמיתיים כמו מודול גלריית תמונות ומודול דפי מאמרים ועוד.
לא צריך להתרכז בחסרונם של מודולים שבמילא אינכם צריכים.

קו עיצובי מיוחד ואחיד לאתר הוא המפתח שלכם לגולשים. אם האתר נראה עיצובית לא מקצועי ומעוצב יפה גולשים לא יפנו אליכם דרכו ובעצם מה שיעשו זה להכנס ולצאת מהר.
מתפקיד בונה האתר לספק לכם תבנית אתר לדוגמא אשר מעוצבת בצורה מקצועית ומערכת ניהול תוכן השומרת על אחדות העיצוב.
טכנאי מחשבים בתל אביב

עורך התוכן שיש במערכת הניהול מאחורי הקלעים של האתר מכיל הגדרות עיצוב שתואמות את האתר כמו גודל ופונט, צבע רקע, כותרות, הגדרות טבלאות ועוד. המודולים הם:

  • ניהול ועריכת עמודים
  • הוספת קטגוריות ותת קטגוריות
  • מערכת חדשות
  • מערכת באנרים
  • ניהול קישורים לקידום האתר במנועי חיפוש
  • פורום או בלוג
  • קטלוג מוצרים או חנות וירטואלית

 

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242