הקמת רשת ביתית קוית

טכנאי רשתות - השלבים בהקמת רשת קווית

במאמר זה נרחיב על כל שלב ושלב בבניית רשת קווי במשרד ובבית! טכנאי רשת קווית

ארון תקשורת


שם הכל מתחיל והכל נגמר, בארון התקשורת שתמיד יהיה צמוד לארון החשמל הביתי, ככה זה משלב בניית הבניין בו אנו גרים (אם נבנה ב20 שנים האחרונים).
בארון, גודלו ככל שיהיה, ממנו יוצאים צינורות השחלה לכל חדר בבית הוא האבא והאמא של רשת קווית בבית. הוא משמש את HOT/YES וגם את בזק לקווי טלפון וגם להשחלת רשת ביתית קווית!

מהארון הזה טכנאי רשתות מאתר את תוואי ההשחלות שהקבלן קבע בעת הבנייה וכך יודע להשחיל כבל CAT6 מהיר ואיכותי לכל חדר שבו חפץ הלקוח.
ברוב המקרים בתוך ארון התקשורת לא יהיה שקע חשמל וזה הכרחי בלעדיו אי אפשר לעבוד. אם אין שקע חשמל חובה לתאם הגעה קודם עם חשמלאי מוסמך ורק לאחר מכן עם טכנאי רשתות מוסמך.

השחלות ושקעים בכל חדר


אז איתרנו את התוואי בין הארון לכל חדר, השלב הבא הוא להשחיל כבל ידנית ולמשוך ולדחוף עד שיצא בחדר שם נפרק את השקע הקיים ונעשה במקומו שקע אינטרנט CAT6.
בכל חדש יהיה שקע טלפון של בזק ושקע HOT/YES בעצם שקע האינטרנט אמור להחליף אחד מהם בתיאום מלא עם הלקוח. ב99 אחוז מהמקרים זה יחליף את השקע טלפון כי בימינו היום זה כבר לא שמיש ומשתמשים בכבל טלפון הזה כחוט משיכה.

הכנת שקע CAT6 נקבה


תקע CAT6 זכר

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242