שקע רשת בכל חדר

רשת קווית – שקע רשת אינטרנט

במאמר זה נדבר על שקע נקבה בקיר של רשת אינטרנט ביתי קאט6 שנעשה על ידי טכנאי רשתות מוסמך. בתוך הארון תקשורת יש תקע זכרי (על זה נדבר במאמר אחר) ומהארון יוצא כבל לחדר לשקע נקבה בקיר.

השקע תלוי בתשתית שבו נבנה הבית יכול להיות שקע גאוויס או שקע עגול ישנם כל מיני סוגי שקעים רצוי לצלם את השקע הקיים ולשלוח לטכנאי תמונה איך נראה השקע כך הטכנאי ידע איזה שקע ומסגרת לשקע להביא אבל לרוב זה שקעי גאוויס בבתים שנבנו ב15 השנים האחרונות.

תמיד מה שיהיה בבית שנבנה על ידי הקבלן יהיה שקע טלפון ושקע כבלים בכל חדר זה התקן שעל פיו הקבלנים מתחייבים לבנות את הבית כאשר 2 סוגי שקעים אילו מגיעים בסוף לארון תקשורת דרך תשתית השחלה פנימית בתוך הקיר.
טכנאי רשתות מוסמך יודע איך להפוך שקע טלפון ושקע כבלים אר.אף לשקע אינטרנט קאט6. בכל חדר הלקוח צריך לוותר על טלפון או כבלים, ברוב המקרים נשתמש בטלפון כי רצוי שיהיה שקע כבלים כאשר נרצה להתחבר ליס או הוט.


אין שימוש כיום בטלפון קווי ולכן הכי נוח לוותר על שקע הטלפון ולהפוך אותו לשקע רשת אינטרנט בכל חדר.
השקע נקבה מתחבר לכבל שאותו סיימנו להשחיל בתוך הקיר על ידי 8 גידים של הכבל שכל צבע מהם צריך ללחוץ עם מכשיר קרונה לתוך השקע עם קוד צבעים ברור שתואם את סדר הצבעים בתקע השני שחי לו בכיף בארון התקשורת.

לאחר שסיימנו ללחוץ את כל הכבלים צריך לחבר מחשב נייד לשקע ולבדוק בדיקת הורדה מהרשת שאכן ההורדה תקינה. אם מחוברים בבית לספק ותשתית על 40 מגה אז ההורדה צריכה להיות 35-30.
אם יש טעות בכבילה נרגיש את זה בבדיקה ונדע לתקן, לחתוך את הזכר והנקבה וללחוץ צבעים מחדש.

לאחר שראינו שהגלישה תקינה ותואמת לציפיות נחבר את הנקבה לתוך הגאוויס לתוך הקיר, לסגור ולחזק ברגים ומסגרת קליפסים ולבדוק שהשקע חזק ולא רופף בהנסה והוצאה של כבל רשת. שהשקע לא הולך אחורה בהכנסה ולא זז קדימה בהוצאה של כבל רשת. יש אחריות מלאה לשקע שנשבר. צרו קשר עם טכנאי רשתות לסלילת רשת קווית ביתית

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242